Марқакөл ауданының сайлау учаскелерін құру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Марқакөл ауданының әкімінің 2024 жылғы 2 қазандағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 4 қазанда № 9091-16 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес, Марқакөл ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Марқакөл ауданының сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Марқакөл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасы заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Шығыс Қазақстан облысының Әділет Департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Шығыс Қазақстан облысы Марқакөл ауданы әкімдігінің интернет–ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау Шығыс Қазақстан облысы Марқакөл ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Марқакөл ауданының әкімі Р. Кемешев
Марқакөл ауданы әкімінің
2024 жылғы 02 қазандағы
№ 1 шешіміне қосымша
Марқакөл ауданының сайлау учаскелері
№ 749 сайлау учаскесі
Орталығы: Марқакөл ауылы, Крахмаль көшесі, №59 үй, "Ақтолқын" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Марқакөл ауылы, көшелері:
Крахмаль: 131, 94/3, 56, 58, 60, 66, 79, 92, 94/2, 103, 105, 109, 110, 111, 115, 113,114,2,3,36А,37,41,43,45,46/1,46/2,47,6,54,8,11,14,15,19,23, 24, 25, 27, 29, 33, 34,35, 116,121, 24, 126, 132, 133, 134/1, 134/2, 135, 136, 138, 140, 142, 144/2, 146/1, 148/1, 99/2,40,70,38,49,146/2,128, 144/1,117, 120,16,148/2,7,30,94/1
Кудайбердиев:22,133, 45, 3, 6, 7, 10, 15, 12, 16, 18, 19, 20, 21, 24/1, 24/2, 26, 27, 29, 23, 37, 38, 39, 40, 43, 44, 46, 47, 53, 60, 56, 58, 63, 65, 66, 69, 73, 74, 80, 86, 84/1, 84/2, 96, 104, 105, 107, 108, 117, 120, 123, 128, 129, 131, 137, 139, 141, 11, 59, 111, 70, 76, 57, 142, 49, 62, 36, 51, 54, 68, 94, 13, 8, 31, 67, 35
Токтаров: 85, 65, 36/5, 36/6, 36/10, 1, 36/16, 4/1, 4/2, 41, 40/5, 39, 43/1, 43/3, 44/2, 49, 50, 51, 53, 54, 32/2, 33, 35/2, 35/1, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 36/7, 36/9, 36/14, 38/4, 38/9, 38/10, 38/13, 38/14, 56, 57, 58, 59, 66, 67, 69, 75, 76, 79, 87, 93, 97, 43/2, 25, 30/1, 3/2, 29, 33А, 19/2Б, 5Б, 5/1, 5А, 6/2, 5/2, 6/1, 8, 8А, 8 А, 11, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/2, 17, 38/15, 19/1, 45/12, 19А, 19/2, 19/3, 20, 21, 22, 23, 27, 28, 30/2, 31, 32/1, 2, 3/1, 19/А, 38/2, 38/7, 38/16, 40/1, 40/2, 40/4, 40/8, 40/1, 40/12, 13, 16/1, 40/13, 40/15, 43/4, 44/1, 45/1, 45/2, 34, 55, 45/3, 62, 7, 72, 73, 45/4, 45/5, 45/6, 45/8, 45/9, 45/10, 45/16, 71, 74, 4 А, 44/2

Об образовании избирательных участков района Марқакөл
Решение акима района Марқакөл Восточно-Казахстанской области от 2 октября 2024 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 4 октября 2024 года № 9091-16
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким района Марқакөл РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки района Марқакөл согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственное учреждение "Аппарат акима района Марқакөл Восточно-Казахстанской области" установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию данного решения в Департаменте юстиции Восточно-Казахстанской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата района Марқакөл Восточно-Казахстанской области после официального его опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Марқакөл Восточно-Казахстанской области.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Марқакөл Р. Кемешев
Приложение к решению
акима района Марқакөл
от 02 октября 2024 года № 1
Избирательные участки района Марқакөл
Избирательный участок № 749
Центр: село Маркаколь, улица Крахмаля, дом №59, коммунальное государственное казенное предприятие "Ақтолқын"
Границ: село Маркаколь, улицы:
Крахмаля: 131, 94/3, 56, 58, 60, 66, 79, 92, 94/2, 103, 105, 109, 110, 111, 115, 113, 114,2,3,36А,37,41,43,45,46/1,46/2,47,6,54,8,11,14,15,19,23, 24, 25, 27, 29, 33, 34,35,116, 121, 124, 126, 132, 133, 134/1, 134/2, 135, 136, 138, 140, 142,144/2,146/1,148/1,99/2,40,70,38,49,146/2,128, 144/1,117, 120,16,148/2,7,30,94/1
Кудайбердиев: 22,133, 45, 3, 6, 7, 10, 15, 12, 16, 18, 19, 20, 21, 24/1, 24/2, 26, 27, 29, 23, 37, 38, 39, 40, 43, 44, 46, 47, 53, 60, 56, 58, 63, 65, 66, 69, 73, 74, 80, 86, 84/1, 84/2, 96, 104, 105, 107, 108, 117, 120, 123, 128, 129, 131, 137, 139, 141, 11, 59, 111, 70, 76, 57, 142, 49, 62, 36, 51, 54, 68, 94, 13, 8, 31, 67, 35
Токтаров: 85, 65, 36/5, 36/6, 36/10, 1, 36/16, 4/1, 4/2, 41, 40/5, 39, 43/1, 43/3, 44/2, 49, 50, 51, 53, 54, 32/2, 33, 35/2, 35/1, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 36/7, 36/9, 36/14, 38/4, 38/9, 38/10, 38/13, 38/14, 56, 57, 58, 59, 66, 67, 69, 75, 76, 79, 87, 93, 97, 43/2, 25, 30/1, 3/2, 29, 33А, 19/2Б, 5Б, 5/1, 5А, 6/2, 5/2, 6/1, 8, 8А, 8 А, 11, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/2, 17, 38/15, 19/1, 45/12, 19А, 19/2, 19/3, 20, 21, 22, 23, 27, 28, 30/2, 31, 32/1, 2, 3/1, 19/А, 38/2, 38/7, 38/16, 40/1, 40/2, 40/4, 40/8, 40/1, 40/12, 13, 16/1, 40/13, 40/15, 43/4, 44/1, 45/1, 45/2, 34, 55, 45/3, 62, 7, 72, 73, 45/4, 45/5, 45/6, 45/8, 45/9, 45/10, 45/16, 71, 74, 4 А, 44/2

Ауезов: 31, 36/2, 35/2, 35/1, 39, 40, 2, 12, 14/1, 15, 16/1, 17, 18, 21, 26, 27, 29, 30, 8, 24, 20, 34, 36/1, 38, 6, 14/2, 16/2, 4, 13, 37
Новосельская: 4, 1, 6, 8, 9, 10/1, 12/1, 14, 15, 16, 19, 20/2, 22, 26, 29, 35, 23, 39, 45, 55, 1/1, 7/1, 7/2, 10/2, 12/3, 25, 27, 47, 21, 20/1, 12/2, 1/2, 49
Жаксылык: 7/2, 5, 1, 9, 12, 16, 22, 7/1, 18, 4/1, 4/2, 6
Дауленов: 2, 8, 21, 51, 10, 47, 18, 2, 7, 19, 4, 14, 26, 13, 27, 25, 27, 28, 29, 30,33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39, 40, 49, 33, 5, 9, 21, 29,18, 8, 14, 25, 12, 28
Асқаров: 48,19,1, 5, 6/2, 8, 12/1, 12/2, 14, 15, 16, 18/1, 18/2, 20, 22, 24, 30, 36, 34, 38/1, 42А/1, 42А/2,44, 46, 50, 52, 54, 55/1, 55/2, 56, 58, 6/1, 13Б, 32, 9, 51, 38/2, 28
Абая: 14, 1, 2, 4, 5, 8, 11, 17, 18, 20, 22, 22, 26, 12, 14, 27, 24
Абедимов: 1, 5/1, 5/2, 6, 9, 10, 8, 3, 5А
Бейбітшілік: 10, 8, 4, 7
Смагулов: 7/2, 23, 13/1, 1/2, 5, 4, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 13/2, 15/1, 19, 22, 26/2, 15/2, 28, 26/1, 1/1, 18, 27, 21, 7/1
Асанов: 26, 21, 24, 26, 1, 2, 5, 22, 01, 6, 13, 16, 2, 18, 7А, 12, 13, 17, 23/1
Шокаков: 1, 4, 6, 9, 4, 7, 10
Оекенев: 4/1, 4/2, 5, 7, 1, 15, 9, 14, 2, 13
МТМ: 20/1, 10/2, 18/2, 16/2, 20/2, 14, 18/1, 4, 5, 2, 7, 10/1, 12/1, 16/1, 12/2, 9
Школьный: 1, 2, 5, 9, 11, 10, 3, 4, 7
Арычный: 10А, 5, 7
Зеленый: 2, 4, 5/А, 5/Б, 5/В, 8
Северная: 13, 10, 9
Кукин: 5, 7, 8, 9, 10
Ашалы шаруашылық қонысы, Мойылды, Тентек ауылдары.
№ 1162 сайлау учаскесі
Орталығы: "Мектеп-интернат-колледж" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Марқакөл ауылы, Журба көшесі, №42 үй
Шекарасы: Марқакөл ауылы, көшелері:
Балауса:1, 3, 5, 7, 9, 25
Атаусыз:1, 4/3, 8, 12, 15, 25, 6323,
Даутпаева:5, 6, 6/1, 8, 9, 12, 18, 26, 6248,
Журба: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 19/2, 22, 23, 24, 26, 30, 32, 34, 40, 51/9, 77,
Кабанбай: 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 56, 57, 60, 61, 62, 64, 66, 69, 71, 73, 75
Лесная:1, 2, 8, 9, 15,
№ 751 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қарашілік негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Шекарашы көшесі, №4 үй
Шекарасы: Қарашілік ауылы, көше:
Шекарашы: 1, 4/5641, 4/1, 39/4, 6, 15, 19, 24, 25/2, 25, 29/1, 30, 43, 45, 333/3, 1184, 4756, 5641, 5889, 5914, 6301, 6323, 6496, 6681, 6704, 6709, 10254, 11184,
№ 753 сайлау учаскесі
Орталығы: "Ақжайлау негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Ақжайлау ауылы, көше:
Орманшы: 2, 5, 32, 76, 5489, 5496, 5508, 5565, 5668, 5775, 5805, 5812, 6014/2, 6199, 6224, 6397, 6766/2, 6860, 6872, 6875, 7276, 7289, 7499, 7990, 8573, 10249, 10263, 10303, 10333
№ 754 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қарой негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Қарой ауылы, көшелері:

Ауезов: 31, 36/2, 35/2, 35/1, 39, 40, 2, 12, 14/1, 15, 16/1, 17, 18, 21, 26, 27, 29, 30, 8, 24, 20, 34, 36/1, 38, 6, 14/2, 16/2, 4, 13, 37
Новосельская: 4, 1, 6, 8, 9, 10/1, 12/1, 14, 15, 16, 19, 20/2, 22, 26, 29, 35, 23, 39, 45, 55, 1/1, 7/1, 7/2, 10/2, 12/3, 25, 27, 47, 21, 20/1, 12/2, 1/2, 49
Жаксылык: 7/2, 5, 1, 9, 12, 16, 22, 7/1, 18, 4/1, 4/2, 6
Дауленов: 2, 8, 21, 51, 10, 47, 18, 2, 7, 19, 4, 14, 26, 13, 27, 25, 27, 28, 29, 30,33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39, 40, 49, 33, 5, 9, 21, 29,18, 8, 14, 25, 12, 28
Аскаров: 48,19,1, 5, 6/2, 8, 12/1, 12/2, 14, 15, 16, 18/1, 18/2, 20, 22, 24, 30, 36, 34, 38/1, 42А/1, 42А/2,44, 46, 50, 52, 54, 55/1, 55/2, 56, 58, 6/1, 13Б, 32, 9, 51, 38/2, 28
Абая: 14, 1, 2, 4, 5, 8, 11, 17, 18, 20, 22, 22, 26, 12, 14, 27, 24
Абедимов: 1, 5/1, 5/2, 6, 9, 10, 8, 3, 5А
Бейбитшилик: 10, 8, 4, 7
Смагулов: 7/2, 23, 13/1, 1/2, 5, 4, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 13/2, 15/1, 19, 22, 26/2, 15/2, 28, 26/1, 1/1, 18, 27, 21, 7/1
Асанов: 26, 21, 24, 26, 1, 2, 5, 22, 01, 6, 13, 16, 2, 18, 7А, 12, 13, 17, 23/1
Шокаков: 1, 4, 6, 9, 4, 7, 10
Оекенев: 4/1, 4/2, 5, 7, 1, 15, 9, 14, 2, 13
МТМ: 20/1, 10/2, 18/2, 16/2, 20/2, 14, 18/1, 4, 5, 2, 7, 10/1, 12/1, 16/1, 12/2, 9
Школьный: 1, 2, 5, 9, 11, 10, 3, 4, 7
Арычный: 10А, 5, 7
Зеленый: 2, 4, 5/А, 5/Б, 5/В, 8
Северная: 13, 10, 9
Кукин: 5, 7, 8, 9, 10
Хозяйственное поселение Ашалы,селы Мойылды, Тентек
Избирательный участок № 1162
Центр: село Маркаколь, улица Журба, дом №42, коммунальное государственное учреждение "Школа-интернат-колледж"
Границ: село Маркаколь, улицы:.
Балауса: 1, 3, 5, 7, 9, 25
Без наименования: 1, 4/3, 8, 12, 15, 25, 6323,
Даутпаева: 5, 6, 6/1, 8, 9, 12, 18, 26, 6248,
Журба: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 19/2, 22, 23, 24, 26, 30, 32, 34, 40, 51/9, 77,
Кабанбая: 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 56, 57, 60, 61, 62, 64, 66, 69, 71, 73, 75
Лесная:1, 2, 8, 9, 15,
Избирательный участок № 751
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Карашиликская основная средняя школа", улица Шекарашы, дом №4
Границ: село Карашилик, улица:
Шекарашы: 4. 1, 4/5641, 4/1, 39/4, 6, 15, 19, 24, 25/2, 25, 29/1, 30, 43, 45, 333/3, 1184, 4756, 5641, 5889, 5914, 6301, 6323, 6496, 6681, 6704, 6709, 10254, 11184,
Избирательный участок № 753
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Акжайлауская основная средняя школа"
Границ: село Акжайлау, улица:
Орманшы: 2, 5, 32, 76, 5489, 5496, 5508, 5565, 5668, 5775, 5805, 5812, 6014/2, 6199, 6224, 6397, 6766/2, 6860, 6872, 6875, 7276, 7289, 7499, 7990, 8573, 10249, 10263, 10303, 10333.
Избирательный участок № 754
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Каройская основная средняя школа"
Границ: село Карой, улицы:

Аққайнар, Лениногорская, Мектеп: 44, 85, 209, 7979, 8039, 8050, 8070, 8087, 8332, 8907, 8917, 10125, 10260, 10637, 10808, 11609.
№ 755 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қайнарлы негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Қайнарлы ауылы, көше:
Атаусыз: 13, 42/2, 47, 46, 15, 40, 33, 52, 42, 22А, 21А, 20А, 9, 14, 12
№ 756 сайлау учаскесі
Орталығы: Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Күршім орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы "Фельдшерлік пункт" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Шекарасы: Былғары-Табыты ауылы, көше:
Атаусыз: 7222, 7246, 7299, 7607, 7988, 8002, 8003, 8179, 4225/2, 4225/14, 4252/2, 4225, 4688, 7710, 7720/14, 7737, 7738/14, 7741, 7834,
№ 757 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қалжыр ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шекарасы: Қалжыр ауылы, көшелері:
Қалиолда Көшкіншінов: 2, 8, 10, 12, 16, 18, 22, 24, 48, 50, 52, 60, 62, 64, 68,70,74,78,80,86,90,92,94,100,102,104,108,112,114, 20, 26, 27, 28, 30, 61, 1а, б, в, 3а,7,11,15,17,21,25,41,43,45,51а,51б,55,57,63,67,69,71,73,75,77,81,83,93,95,99,101,103,109.
Гайсин:1а,1б,4,6а,6б,8,10,12,14,16,18,20а,20б,22,24,26,28,30,32,34,40,42,44,52,54,58,60,62,64,66,68,72,74,76,80,82,84,86,90,92,94,100,100а,100б,5а,7а,9а,11а,11б,13,17,19,25,27,31,35,39,42,44,46,53а,53б,55,57,61,63,65,67,69,73,77,79,83,85,91,93,95,99,101.
Абай:1,8,10а,10б,12,14а,16а,16б,18а,20а,22а,22б,24а,24б,26а,26б,28а,28б,30,32а,32б,34а,34б,36а,36б,38,40,42,44,46,48,50,52,54,56,4а,4б,6,8,11,15,17,19,21,23,25а,27,31,33,35,37,39,41,43,45,47,49,51,53,55,57,59,65,67,69,71.
Баекенов:1,4,5,6,8,10,16а,16б,18а,18б,20а,20б,22а,22б,24а,24б,26а,26б,32,34,7а,7б,9а,9б,11а,11б,13а,13б,15а,15б,17а,17б,19а,19б,21а,21б,23а,23б,25а,25б,27а,27б.
Көктем: 4а, 4б, 6а, 6б, 8а, 8б, 10а, 10б, 14а, 14б, 16а, 16б, 3а, 3б, 7а, 7б, 9, 11а,11б,13а,13б.
Нурмуханов: 1,2,3,4
Көпір: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15
Өзен қиылысы: 1,2,3
№ 758 сайлау учаскесі
Орталығы: "Оң жақ Қалжыр ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шекарасы: Оң жақ Қалжыр ауылы, көшелері:
Аэропорт: 2, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 21 ,22, 25, 81, 7905, 7916, 8105,
Атаусыз: 1, 3, 46,
Жағалау: 2, 3, 9, 10 ,12, 13, 15, 20 ,21, 24, 28, 29, 33, 40, 7258, 9119,
Заречная: 1, 2,
Новостройка: 1, 5, 8, 15, 8111, 8225,

Аккайнар, Лениногорская, Мектеп: 44, 85, 209, 7979, 8039, 8050, 8070, 8087, 8332, 8907, 8917, 10125, 10260, 10637, 10808, 11609.
Избирательный участок № 755
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Кайнарлинская основная средняя школа"
Границ: село Кайнарлы, улица:
Без наименования: 13, 42/2, 47, 46, 15, 40, 33, 52, 42, 22А, 21А, 20А, 9, 14, 12
Избирательный участок № 756
Центр: Коммунальное государственное предприятие "Фельдшерский пункт" на праве хозяйственного ведения "Курчумская районная центральная больница" управления здравоохранения акимата Восточно-Каазахстанской области
Границ: село Былгары-Табыты, улица:
Без названия: 7222, 7246, 7299, 7607, 7988, 8002, 8003, 8179, 4225/2, 4225/14, 4252/2, 4225, 4688, 7710, 7720/14, 7737, 7738/14, 7741, 7834,
Избирательный участок № 757
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Калжырский сельский клуб"
Границ: село Калжыр, улицы:
Калиолда Кошкиншинов: 2, 8, 10, 12, 16, 18, 22, 24, 48, 50, 52, 60, 62, 64, 68, 70, 74,78, 80, 86, 90,92,94,100,102,104,108,112,114, 20, 26, 27, 28, 30, 61, 1а, б, в, 3а, 7, 11, 15, 17, 21, 25, 41, 43, 45, 51а, 51б, 55, 57, 63, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 81, 83, 93, 95, 99,101,103,109.
Гайсин: 1а, 1б, 4, 6а, 6б, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20а, 20б, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34,40, 42, 44, 52, 54, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 94, 100,100а,100б,5а,7а,9а,11а,11б,13,17,19,25,27,31,35,39,42,44,46,53а,53б,55,57,61,63,65,67,69,73,77,79,83,85,91,93,95,99,101.
Абай: 1, 8, 10а, 10б, 12, 14а, 16а, 16б, 18а, 20а, 22а, 22б, 24а, 24б, 26а, 26б, 28а, 28б, 30, 32а, 32б, 34а, 34б, 36а, 36б, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 4а, 4б,6,8,11,15,17,19,21,23,25а,27,31,33,35,37,39,41,43,45,47,49,51,53,55,57,59,65,67,69,71.
Баекенов:1, 4, 5, 6, 8, 10, 16а, 16б, 18а, 18б, 20а, 20б, 22а, 22б, 24а, 24б, 26а, 26б, 32, 34, 7а, 7б, 9а, 9б, 11а, 11б, 13а, 13б, 15а,15б, 17а, 17б, 19а, 19б, 21а, 21б, 23а, 23б, 25а,25б,27а,27б.
Коктем: 4а, 4б, 6а, 6б, 8а, 8б, 10а, 10б, 14а, 14б, 16а, 16б, 3а, 3б, 7а, 7б, 9, 11а,11б,13а,13б.
Нурмуханов: 1,2,3,4
Копыр: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15
Озен киылысы: 1,2,3
Избирательный участок №758
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Право-усть Калжырский сельский клуб".
Границ: село Право-усть Калжыр, улицы:
Аэропорт: 2, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 21 ,22, 25, 81, 7905, 7916, 8105,
Без наименования: 1, 3, 46,
Жагалау: 2, 3, 9, 10 ,12, 13, 15, 20 ,21, 24, 28, 29, 33, 40, 7258, 9119,
Заречная: 1, 2,
Новостройка: 1, 5, 8, 15, 8111, 8225,

Степная: 4, 8, 14, 16, 19, 20, 31, 45, 49, 83,35
№ 759 сайлау учаскесі
Орталығы: "Тақыр негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Тақыр ауылы, көшелері:
Атаусыз 5, 9/3, 25, 125, 177, 34, 40 42,
Жиендинова: 2, 8
Мектеп: 1, 6, 10 ,11, 12, 6994, 7890 ,7899
№ 760 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жақыпбек Малдыбаев атындағы Шеңгелді негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Шеңгелді ауылы, көшелері:
Мектеп:2/1,2/2,3/1,3/2,4,
Ж.Малдыбаев:1/1, 1/2, 2/2, 2/3, 3/1, 3/2, 4,/1, 4/3, 7, 4/1, 4/2, 6, 8/1, 8/2, 9/1,10/1,10/2,12,14/1,14/2,20/1,22/1,22/2,26
Құмды:1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2,13,15/1,15,2
№ 761 сайлау учаскесі
Орталығы: "Боран ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шекарасы: Боран ауылы, көшелері:
Абай 1, 2, 4, 6, 7, 8, 13, 26, 30, 31, 32, 34, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 44,46,52,53,56,58,63,68, 71,72,74,79,80,82,85,86,98,102,101,106,110
Наурыз:5,14,12,8,3
Алмалы:2,4,27,25,21,20,28,32,38,7,15,32,40
Қалжыр:2,3,7,19,14,18,15,17,19,10
Нұрғалиев: 2, 14, 12, 1, 32/1, 32/2, 17, 30/1, 19/а, 19/б, 28, 26, 4, 18, 23, 25,18/2,22/1,22/2,24, 31/2,31/1,24,14/1,13/1,13/2,10/2,10/1,16
Алпамыс: 14/2, 19/1, 27/2, 14/1, 19/2, 21/1, 21/2, 27/1, 23/2, 11, 12, 17/1.6, 6/1,6/2,5/1,11/2,11/1,5/2,13,17/2,/,25
Поперечная: 3,2,4,6,5,
Жаңа Боран: 1,3,5,2,4,6,9,7
Қабанбай: 98,100,99,136,128,102,89,126,89,84,131,130,129,127,125,55,87,76, 119, 60,73, 16101, 60,16,73,106
Молдағұлова: 23,16,20,42,46,20
Самат: 9,5,57,56/1,51,55,54,19,35,37
№ 762 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жиделі бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Жиделі ауылы, көше:
Атаусыз: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 25, 28, 30, 33, 35, 36,38,58,40,58,47,43, 59,62
№ 763 сайлау учаскесі
Орталығы: "Игілік негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Игілік ауылы, көше:
Атаусыз: 14/7773, 7689, 7714, 7723, 689, 7714, 7723, 7730/16, 7745, 7773, 7789, 7793, 7822, 7958, 9194, 9359, 9951.
№ 764 сайлау учаскесі
Орталығы: "Жаңаауыл негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Жаңаауыл ауылы, көшелері:
Атаусыз:1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12
Атаусыз:13,14,15,16,17,18,19,20,21,22
Атаусыз:23,24,25,26,27,28,29,30,31,32
Атаусыз:33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44.
№ 765 сайлау учаскесі
Орталығы: "Қазақстан негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Қазақстан ауылы, көше:

Степная: 4, 8, 14, 16, 19, 20, 31, 45, 49, 83,35
Избирательный участок №759
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Такырская основная средняя школа"
Границ: село Такыр, улицы:
Без названия: 5, 9/3, 25, 125, 177, 34, 40 42,
Жиендинова: 2, 8
Мектеп: 1, 6, 10 ,11, 12, 6994, 7890 ,7899
Избирательный участок №760
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Шенгельдинская основная средняя школа имени Жакыпбека Малдыбаева"
Границ: село Шенгелди, улицы:
Мектеп: 2/1,2/2,3/1,3/2,4,
Ж.Малдыбаев: 1/1, 1/2, 2/2, 2/3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/3, 7, 4/1, 4/2, 6, 8/1, 8/2, 9/1, 10/1,10/2,12,14/1,14/2,20/1,22/1,22/2,26
Кумды: 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2,13,15/1,15,2
Избирательный участок №761
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Бурановский сельский клуб"
Границ: село Буран, улицы:
Абай: 1, 2, 4, 6, 7, 8, 13, 26, 30, 31, 32, 34, 36, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 52, 53, 56, 58, 63,68, 71,72,74,79,80,82,85,86,98,102,101,106,110
Наурыз: 5,14,12,8,3
Алмалы: 2,4,27,25,21,20,28,32,38,7,15,32,40
Калжыр: 2,3,7,19,14,18,15,17,19,10
Нургалиев: 2, 14, 12, 1, 32/1, 32/2, 17, 30/1, 19/а, 19/б, 28, 26, 4, 18, 23, 25, 18/2, 22/1, 22/2, 24, 31/2, 31/1, 24, 14/1, 13/1,13/2,10/2,10/1,16
Алпамыс: 14/2, 19/1, 27/2, 14/1, 19/2, 21/1, 21/2, 27/1, 23/2, 11, 12, 17/1.6, 6/1, 6/2,5/1, 11/2,11/1,5/2,13,17/2,/,25
Поперечная:3,2,4,6,5,
Жана Боран: 1,3,5,2,4,6,9,7
Кабанбай : 98,100,99,136,128,102,89,126,89,84,131,130,129,127,125,55,87,76,
119,60,73,16101,60,16,73,106
Молдагулова: 23,16,20,42,46,20
Самат: 9,5,57,56/1,51,55,54,19,35,37
Избирательный участок №762
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Жиделинская начальная школа"
Границ: село Жидели, улица:
Без названия: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 25, 28, 30, 33, 35,36,38,58,40,58,47,43, 59,62
Избирательный участок №763
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Игиликская основная средняя школа"
Границ: село Игилик, улица:
Без названия: 14/7773, 7689, 7714, 7723, 7689, 7714, 7723, 7730/16, 7745, 7773, 7789, 7793, 7822, 7958, 9194, 9359, 9951.
Избирательный участок №764
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Жанаауылская основная средняя школа"
Границ: село Жанаауыл, улицы:
Без названия: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12
Без названия: 13,14,15,16,17,18,19,20,21,22
Без названия: 23,24,25,26,27,28,29,30,31,32
Без названия: 33,34,35,36,37,38,39,40,41,42,43,44.
Избирательный участок №765
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Казахстанская основная средняя школа"
Границ: село Казахстан, улица:

Атаусыз: 6, 6/5, 9, 10/1, 17, 17/4656, 21, 31, 31/1, 38, 39, 43, 45, 55, 212, 524, 819, 7655, 7674, 7703, 7848, 9035, 9081, 9101, 9202, 9168, 9426, 9544, 9553, 9553/17, 9954, 9996, 10040, 10057, 10078, 10088, 10122, 10143, 10151, 10382
№ 766 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақбұлақ ауылының жастар үйі
Шекарасы: Ақбұлақ ауылы, Алтай ауылы, Мәйтерек шаруашылық қонысы, көшелері:
Абай: 1,13,15,16,19,2,24,27,3,33,5,52,6,66
Алтынсарин: 10,11,12,13,14,15,16,17,18,21,22,5,6,9
Әуезов: 2,3,4
Ақжота: 13,2,4,5,7,8,21,32,13
Алтай: 4,5,6,7,8,9,13,15
Желтоқсан:11,14,15,25,3,4,6,7,9
Бейбітшілік: 1,12,17,20,3,30,4,7,8
Бала-Қалжыр:2
Атаусыз:1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25,26,27,28.
№ 768 сайлау учаскесі
Орталығы: Тұрғын үй, Атаусыз көшесі, №9 үй
Шекарасы: Теріскей-Бөкенбай ауылы, көше:
Атаусыз: 5, 7888, 7888/21, 8737, 8250, 8256, 8323, 8323/2, 7, 9, 12, 17
№ 769 сайлау учаскесі
Орталығы: Тұрғын үй, Атаусыз көшесі, №2 үй
Шекарасы: Күнгей-Бөкенбай ауылы, көше:
Атаусыз: 2, 19, 37, 73, 7021, 7111
№ 771 сайлау учаскесі
Орталығы: "Төсқайың ауылдық клубы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Шекарасы: Төсқайың ауылы, көшелері:
Атаусыз: 1,3,7,12,13,15,17,18,19,21,22,24,30,37,56,60,6901,8819,10382
Қаба:1, 2, 3, 4, 6, 7, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 28, 30 ,33
Заречный:1,2,3,5,6,7,9,10,11,12,14,15,17,18,19,22/1,23,24,25,28,29,31,32,33,34,35,36, 37,38,39,40,41,43,45,47,48,52,53,55,6311
Калинина:2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 20, 22/1, 21, 30, 32, 34, 54
№ 772 сайлау учаскесі
Орталығы: "Балықтыбұлақ бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Балыктыбулак ауылы, көше:
Арасан: 1, 3, 7, 12, 13, 15, 17,18,19,21,22,24,25
№ 773 сайлау учаскесі
Орталығы: "Шанағаты бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Шанағаты ауылы, көше:
Батырлар: 83,08, 74,17, 74,64, 83,05, 84,78, 93,53, 66,33, 71,42, 74,62, 74,56, 66,40, 74,56, 74,08, 8308, 9352, 7405, 8475, 7461, 8467, 7409, 6237, 11449, 6099
№ 774 сайлау учаскесі
Орталығы: Шығыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Күршім орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы "Фельдшерлік пункт" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Шекарасы: Бұғымүйіз ауылы, көше:
Атаусыз: 2,4,6,8, 8а, 10, 18, 1820, 3440, 1847, 13, 19, 22, 47, 1420, 3442, 3447, 3448, 3260
№ 775 сайлау учаскесі
Орталығы: "Ұрынхай негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шекарасы: Ұрынхай ауылы, Қарағайлыбұлақ, Жоғары Еловка шаруашылық қоныстары, көше:

Без названия: 6, 6/5, 9, 10/1, 17, 17/4656, 21, 31, 31/1, 38, 39, 43, 45, 55, 212, 524, 819, 7655, 7674, 7703, 7848, 9035, 9081, 9101, 9202, 9168, 9426, 9544, 9553, 9553/17, 9954, 9996, 10040, 10057, 10078, 10088, 10122, 10143, 10151, 10382
Избирательный участок №766
Центр: Дом Молодежи села Акбулак
Границ: село Акбулак, село Алтай, хозяйственное поселение Майтерек, улицы:
Абай: 1, 13, 15, 16, 19, 2, 24, 27, 3, 33, 5, 52,6,66
Алтынсарин: 10,11,12,13,14,15,16,17,18,21,22,5,6,9
Әуезов: 2,3,4
Акжота: 13,2,4,5,7,8,21,32,13
Алтай: 4,5,6,7,8,9,13,15
Желтоксан: 11,14,15,25,3,4,6,7,9
Бейбитшилик: 1,12,17,20,3,30,4,7,8
Бала-Калжыр: 2
Без названия: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26,27,28.
Избирательный участок №768
Центр: Жилой дом, улица Без названия, дом № 9
Границ: село Терискей-Бокенбай, улица:
Без названия: 5, 7888, 7888/21, 8737, 8250, 8256, 8323, 8323/2, 7, 9, 12, 17
Избирательный участок №769
Центр: Жилой дом, улица Без названия, дом №2
Границ: село Кунгей-Бокенбай, улица:
Без названия: 2, 19, 37, 73, 7021, 7111
Избирательный участок № 771
Центр: Коммунальное государственное казенное предприятие "Тоскаинский сельский клуб"
Границ: село Тоскаин, улицы;
Без названия:1,3,7,12,13,15,17,18,19,21,22,24,30,37,56,60,6901,8819,10382
Кабинская: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 28, 30 ,33
Заречная: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 22/1, 23, 24, 25, 28, 29, 31,32,33,34,35,36,37,38,39,40,41,43,45,47,48,52,53,55,6311
Калинина: 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 20, 22/1, 21, 30, 32, 34, 54
Избирательный участок № 772
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Балыктыбулакская начальная школа"
Границ: село Балыктыбулак, улица:
Арасан: 1,3,7,12,13,15,17,18,19,21,22,24,25
Избирательный участок №773
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Шанагатинская начальная школа"
Границ: село Шанагаты, улица:
Батырлар: 83,08, 74,17, 74,64, 83,05, 84,78, 93,53, 66,33, 71,42, 74,62, 74,56, 66,40, 74,56, 74,08, 8308, 9352, 7405, 8475, 7461, 8467, 7409, 6237, 11449, 6099
Избирательный участок № 774
Центр: Коммунальное государственное предприятие "Фельдшерский пункт" на праве хозяйственного ведения "Курчумская районная центральная больница" управления здравоохранения акимата Восточно-Каазахстанской области
Границ: село Бугымуйыз, улица:
Без названия: 2,4,6,8, 8а, 10, 18, 1820, 3440, 1847, 13, 19, 22, 47, 1420, 3442, 3447, 3448, 3260
Избирательный участок № 775
Центр: Коммунальное государственное учреждение "Урунхайская основная средняя школа"
Границ: село Урунхайка, хозяйственные поселения Карагайлыбулак, Верхняя Еловка, улицы:

Атаусыз: 9003, 10381, 10, 77, 6583, 8824, 8870, 11378, 8960, 8826, 8861, 6677, 8825, 8834, 4958, 9146, 7413, 8870, 6234, 9005, 8604, 3780, 8605, 9144, 8889, 9861, 10367, 6677, 10408, 7422, 9, 6584
Абая: 120, 77, 12, 8960, 11378, 23, 10380, 9004, 8841, 41, 8796, 9144, 8889, 8870,33,9026,8966,9005,8951,8597,4958,5281,7412,6587,9647,6736,9652,8842,7768,7419,6587,9647,6736,9652,8842,
7768,8610,122,7411,11378,8,9003,9632,46,8881,5281,91,7411,6570,6234,10461,7768,8597,8608,6583,8967

Без названия: 9003, 10381, 10, 77, 6583, 8824, 8870, 11378, 8960, 8826, 8861, 6677, 8825, 8834, 4958, 9146, 7413, 8870, 6234, 9005, 8604, 3780, 8605, 9144, 8889, 9861,10367,6677,10408,7422,9, 6584
Абая: 120, 77, 12, 8960, 11378, 23, 10380, 9004, 8841, 41, 8796, 9144, 8889, 8870,33,9026,8966,9005,8951,8597,4958,5281,7412,6587,9647,6736,9652,8842, 7768,7419,6587,9647,6736,9652,8842,7768,8610,122,7411,11378,8,9003,9632,46,8881,5281,
91,7411,6570,6234,10461,7768,8597,8608,6583,8967

Қарағайлыбұлақ:10, 7424, 12, 112
№ 778 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік Комитеті Шекара қызметінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Департаментінің Күршім ауданы бойынша Шекара басқармасының "Алқабек" шекаралық бөлімшесі
Шекарасы: "Алқабек" шекаралық бөлімшесі
№ 779 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік Комитеті Шекара қызметінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Департаментінің Күршім ауданы бойынша Шекара басқармасының "Қарашілік" шекаралық бөлімшесі
Шекарасы: "Қарашілік" шекаралық бөлімшесі
№ 780 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік Комитеті Шекара қызметінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Департаментінің Күршім ауданы бойынша Шекара басқармасының "Теректі" шекаралық бөлімі
Шекарасы: "Теректі" шекаралық бөлімі
№ 781 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік Комитеті Шекара қызметінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Департаментінің Күршім ауданы бойынша Шекара басқармасының "Мойылды" шекаралық бөлімшесі
Шекарасы: "Мойылды" шекаралық бөлімшесі
№ 782 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазақстан Республикасы ұлттық қауіпсіздік Комитеті Шекара қызметінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Департаментінің Күршім ауданы бойынша Шекара басқармасының "Төсқайың" шекаралық бөлімшесі
Шекарасы: "Төсқайың"! шекаралық бөлімшесі

Карагайлыбулак: 10, 7424, 12, 112
Избирательный участок № 778
Центр: Пограничное отделение "Алкабек" Пограничного управления по Курчумскому району Департамента пограничной службы Комитета национальной безопастности Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области
Границ: пограничное отделение "Алкабек"
Избирательный участок № 779
Центр: Пограничное отделение "Карашилик" Пограничного управления по Курчумскому району Департамента пограничной службы Комитета национальной безопастности Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области
Границ: пограничное отделение "Карашилик"
Избирательный участок № 780
Центр: Пограничный отдел "Теректы" Пограничного управления по Курчумскому району Департамента пограничной службы Комитета национальной безопастности Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области
Границ: пограничный отдел "Теректы"
Избирательный участок № 781
Центр: Пограничное отделение "Мойылды" Пограничного управления по Курчумскому району Департамента пограничной службы Комитета национальной безопастности Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области
Границ: пограничное отделение "Мойылды"
Избирательный участок № 782
Центр: Пограничное отделение "Тоскаин" Пограничного управления по Курчумскому району Департамента пограничной службы Комитета национальной безопастности Республики Казахстан по Восточно-Казахстанской области
Границ: пограничное отделение "Тоскаин"