Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, а также объемы субсидий по Западно-Казахстанской области на 2024 год
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 20 марта 2024 года № 65. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 26 марта 2024 года № 7347-07
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года №107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №20209) акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений на 2024 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
2) объем субсидий удобрения на 2024 год согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Западно-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Западно-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Западно-Казахстанской области Н. Турегалиев
приложение 1
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 20 марта 2024 года № 65

2024 жылға арналған Батыс Қазақстан облысы бойынша тыңайтқыштардың (органиқалық тыңайтқыштарды коспағанда) субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялардың нормаларын, сондай-ақ субсидиялар көлемін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2024 жылғы 20 наурыздағы № 65 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 26 наурызда № 7347-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы №107 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №20209 болып тіркелген) сәйкес Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес 2024 жылға арналған тыңайтқыштардың (органиқалық тыңайтқыштарды коспағанда) субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограмына) арналған субсидиялардың нормалары;
2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 2024 жылға арналған тыңайтқыштарды субсидиялау көлемдері бекітілсін.
2. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Батыс Қазақстан облысының әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Батыс Қазақстан облысының әкімі Н. Турегалиев
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің 2024 жылғы
20 наурыздағы № 65
қаулысына 1-қосымша

Перечень субсидируемых видов удобрений (за исключением органических) и нормы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, по Западно-Казахстанской области на 2024 год
Виды субсидируемых удобрений
Содержание действующих веществ в удобрении (%)
Норма субсидий (тенге)
Единица измерения (тонна, литр, килограмм)
Аммиачная, кальциевая, магниевая, калиевая селитра
1
Селитра аммиачная

2024 жылға арналған Батыс Қазақстан облысы бойынша тыңайтқыштардың (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидияланатын түрлерiнің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (литріне, килограммына) арналған субсидиялар нормалары
Субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлері
Тыңайтқыштағы белсенді заттардың құрамы (%)
Субсидиялар нормасы (теңге)
Өлшем бірлігі (тонна, литр, килограмм)
Аммиак, кальций, магний, калий селитрасы
1
Аммиак селитрасы

250
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPК(S) 13-17-17(6)
N-13, P-17, K-17, S-6
251
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPК(S) 13-17-17(6)
N-13, P-17, K-17, S-6
252
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPК(S) 13-17-17(6)+0,15В+0,6Zn
N-13, P-17, K-17, S-6, В-0,15, Zn-0,6
253
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPК(S) 13-17-17(6)+0,15В+0,6Zn
N-13, P-17, K-17, S-6, В-0,15, Zn-0,6
254
Удобрение азотно-фосфорно-калийное серосодержащее марки NPK(S) 13-17-17(6); NPK(S) 13-17-17(6)+0,15B+0,6Zn; NPK(S) 15-15-15(10)
N-13±1, P-17±1, K-17±1, S-не менее 6 %. N-13±1, P-17±1, K-17±1, S-не менее 6%, В-0,15±0,05, Zn-0,6±0,1. N-15±1, P-15±1, K-15±1, S-не менее 10 %
255
Нитроаммофоска, марки 14:14:23
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
256
Удобрение азотно-фосфорно-калийное марка NPKS-4 (N-15, P-15, K-15, S-11)
N-15, P2O5-15, K2O-15, S-11
257
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
258
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
259
Нитроаммофоска NPK, марки: 16:16:16+В
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,03
260
Нитроаммофоска NPK, марки: 16:16:16+ Zn
N-16, P2O5-16, K2O-16, Zn-0,21
261
Нитроаммофоска NPK, марки: 16:16:16+ВMZ
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
262
Нитроаммофоска NPK, марки: 16:16:16+ВCMZ
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
263
Нитроаммофоска 16:16:16 + BMZ (aa)
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,015, Mn-0,01, Zn-0,025, массовая доля свободных аминокислот-0,125
264
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 17:0,1:28
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
265
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4
266
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+B
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,03
267
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+Zn
N-20, P2O5-10, K2O-10, Zn-0,21
268
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+BMZ
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
269
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S+BCMZ
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
270
Нитроаммофоска марки NPKS 21-10-10-2
N-21, P-10, K-10, S-2
271
Нитроаммофоска марки NPKS 22-7-12-2
N-22, P-7, K-12, S-2
272
Нитроаммофоска, марки 23:13:8
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
273
Нитроаммофоска (азофоска) марки NPK 27-6-6+S
N-27, P2О5-6, K2О-6, S-2,6
274
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+B
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,03

250
13-17-17(6) NPK(S) маркалы құрамында күкірт бар азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-13, P-17, K-17, S-6
251
13-17-17(6) NPK(S) маркалы құрамында күкірт бар азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-13, P-17, K-17, S-6
252
13-17-17(6)+0,15В+0,6Zn NPK(S) маркалы құрамында күкірт бар азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-13, P-17, K-17, S-6, В-0,15, Zn-0,6
253
13-17-17(6) +0,15В+0,6Zn NPК(S) маркалы құрамында күкірт бар азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-13, P-17, K-17, S-6, В-0,15, Zn-0,6
254
NPK(S) 13-17-17(6); NPK(S) 13-17-17(6) +0,15B+0,6Zn; NPK(S) 15-15-15(10) маркалы құрамында күкірт бар азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-13±1, P-17±1, K-17±1, S- 6 % кем емес. N-13±1, P-17±1, K-17±1, S-6 % кем емес, В-0,15±0,05, Zn-0,6±0,1. N-15±1, P-15±1, K-15±1, S-10 % кем емес
255
14:14:23 маркалы нитроаммофоска
N-14, P-14, K-23, S-1,7, Ca-0,5, Mg-0,9
256
NPKS-4 (N-15, P-15, K-15, S-11) маркалы азот-фосфор-калий тыңайтқышы
N-15, P2O5-15, K2O-15, S-11
257
16:16:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамы бар нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
258
Жақсартылған гранулометриялық құрамы бар нитроаммофоска
N-16, P-16, K-16, S-2, Ca-1, Mg-0,6
259
16:16:16+В маркалы NPK нитроаммофоска
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,03
260
16:16:16+ Zn маркалы NPK нитроаммофоска
N-16, P2O5-16, K2O-16, Zn-0,21
261
16:16:16+ВMZ маркалы NPK нитроаммофоска
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
262
16:16:16+ВCMZ маркалы NPK нитроаммофоска
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,030, Zn-0,060
263
16:16:16 + BMZ (aa) нитроаммофоска
N-16, P2O5-16, K2O-16, B-0,015, Mn-0,01, Zn-0,025, бос аминқышқылдарының массалық үлесі-0,125
264
17:0,1:28 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамы бар нитроаммофоска
N-17, P-0,1, K-28, S-0,5, Ca-0,5, Mg-0,5
265
NPK 20:10:10+S маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4
266
NPK 20:10:10+S+B маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,03
267
NPK 20:10:10+S+Zn маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P2O5-10, K2O-10, Zn-0,21
268
NPK 20:10:10+S+BMZ маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
269
NPK 20:10:10+S+BCMZ маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-20, P2O5-10, K2O-10, S-4, B-0,02, Mn-0,03, Zn-0,06, Cu-0,03
270
NPKS 21-10-10-2 маркалы нитроаммофоска
N-21, P-10, K-10, S-2
271
NPKS 22-7-12-2 маркалы нитроаммофоска
N-22, P-7, K-12, S-2
272
23:13:8 маркалы нитроаммофоска
N-23, P-13, K-8, S-1, Ca-0,5, Mg-0,4
273
NPK 27-6-6+S маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P2О5-6, K2О-6, S-2,6
274
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+B
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,03

275
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+Zn
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, Zn-0,21
276
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+BMZ
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
277
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 27-6-6+S+BCMZ
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,03, Zn-0,06
278
Нитроаммофоска улучшенного гранулометрического состава марки 16:16:16
N-16, P2O5-16, K2O-16
86500,0
тонна
Водорастворимые NPK-удобрения
279
Комплексное водорастворимое NPK удобрение с микроэлементами Kristalon Brown 3-11-38
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,04, Zn-0,025
330357,0
тонна
280
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (Кристалон коричневый)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,04, Zn-0,025
281
Водорастворимое NPK удобрение марки: 3:11:38+3MgО+МЭ
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
282
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 5:15:45
N-5±2, P-15±2, K-45±2
283
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-6, P-12, K-33, MgO-3,0, S-7,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
284
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-6, P-12, K-36, MgO-2,0, S-4,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
285
Водорастворимые NPK удобрения марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, MgO-2, B-0,02, Сu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
286
Водорастворимые NPK удобрения марки: 6:14:35+2MgO+МЭ
N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
287
Водорастворимые NPK удобрения марки: 6:14:35+2MgO+МЭ; 12:8:31+2MgO+МЭ; 13:40:13+МЭ; 15:15:30+1,5MgO+МЭ; 18:18:18+3MgO+МЭ; 20:20:20+МЭ
N-6, P-14, K-35+2MgO+МЭ; N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ; N-13, P-40, K-13+МЭ; N-15, P-15, K-30+1,5MgO+МЭ; N-18, P-18, K-18+3MgO+МЭ; N-20, P-20, K-20+МЭ
288
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17
289
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
290
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
291
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12, P2O5-5, K2O-40
292
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, P2O5-5, K2O-40, 2MgO
293
Удобрение комплексное водорастворимое марки Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ
N-12±2, P-6±2, K-36±2, MgO-2,5±0,5+МЭ

275
NPK 27-6-6+S+Zn маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, Zn-0,21
276
NPK 27-6-6+S+BMZ маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,018, Mn-0,03, Zn-0,06
277
NPK 27-6-6+S+BCMZ маркалы нитроаммофоска (азофоска)
N-27, P2O5-6, K2O-6, S-2,6, B-0,02, Cu-0,03, Mn-0,03, Zn-0,06
278
16:16:16 маркалы жақсартылған гранулометриялық құрамы бар нитроаммофоска
N-16, P2O5-16, K2O-16
86500,0
тонна
Суда еритін NPK-тыңайтқыштары
279
Kristalon Brown 3-11-38 микроэлементтері бар кешенді суда еритін NPK тыңайтқышы
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,04, Zn-0,025
330357,0
тонна
280
Yara Tera Kristalon Brown 3-11-38 (Кристалон коричневый)
N-3, N-NO3-3, P2O5-11, K2O-38, MgO-4, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Mo-0,04, Zn-0,025
281
3:11:38+3MgО+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-3, P-11, K-38 + 3MgO + МЭ
282
NPK 5:15:45 маркалы суда еритін тыңайтқыш қоспасы (қоспатыңайтқыш)
N-5±2, P-15±2, K-45±2
283
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-6, P-12, K-33, MgO-3,0, S-7,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
284
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-6, P-12, K-36, MgO-2,0, S-4,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
285
6:14:35+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-6, P-14, K-35, MgO-2, B-0,02, Сu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
286
6:14:35+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-6, P-14, K-35, S-7, MgO-2, B-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
287
6:14:35+2MgO+МЭ; 12:8:31+2MgO+МЭ; 13:40:13+МЭ; 15:15:30+1,5MgO+МЭ; 18:18:18+3MgO+МЭ; 20:20:20+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-6, P-14, K-35+2MgO+МЭ; N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ; N-13, P-40, K-13+МЭ; N-15, P-15, K-30+1,5MgO+МЭ; N-18, P-18, K-18+3MgO+МЭ; N-20, P-20, K-20+МЭ
288
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары. Формула: Poly-Feed Foliar 8-52-17
N-8, P2O5-52, K2O-17
289
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 10-52-10+ME
N-10, P2O5-52, K2O-10
290
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары. Формула: Poly-Feed Drip 11-44-11
N-11, P2O5-44, K2O-11
291
Poly-Feed 6.0.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Foliar 12-5-40
N-12, P2O5-5, K2O-40
292
Poly-Feed 6.0.1, суда еритін NPK тыңайтқыштары, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Drip 12-5-40+2MgO
N-12, P2O5-5, K2O-40, 2MgO
293
Финал 12:6:36+2,5MgO+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқышы
N-12±2, P-6±2, K-36±2, MgO-2,5±0,5+МЭ

294
Водорастворимое NPK удобрение марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
295
Водорастворимые NPK удобрения марки: 12:8:31+2MgO+МЭ
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
296
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
297
Минеральные удобрения Kristalon: Red 12-12-36
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
298
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8
299
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-45-12+ME
N-12, P2O5-45, K2O-12
300
Минеральные удобрения Kristalon: Yellow 13-40-13
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, SO3-27,5,K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
301
Водорастворимые NPK удобрения марки: 13:40:13+МЭ
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
302
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 13:40:13
N-13±2, Р-40±2, К-13±2
303
Удобрение комплексное водорастворимое марки Старт 13:40:13+МЭ
N-13±2, P-40±2, K-13±2
304
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO2
N-14, P2O5-7, K2O-28, 2MgO
305
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, P2O5-7, K2O-28, 2MgO
306
Водорастворимые NPK удобрения марки: 15:15:30 +1,5 MgO +МЭ
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
307
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed GG 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15
308
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
309
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
310
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, P2O5-8, K2O-32
311
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 6.0.1, окислитель. Формула: Poly-Feed Foliar 16-8-34
N-16, P2O5-8, K2O-34
312
Растворимые NPK удобрения Poly-Feed 9.0.1 окислитель с нитратом аммония
N-17, P2O5-10, K2O-27
313
Pастворимые NPK удобрения Poly-Feed 9.0.1.
N-17, P2O5-10, K2O-27
314
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-14, K2O-18
315
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-18-18+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
316
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
317
Минеральные удобрения Kristalon: Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0.025, Mo-0,04

294
12:8:31+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-12, P-8, K-31+2MgO+МЭ
295
12:8:31+2MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-12, P-8, K-31, MgO-2, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
296
Poly-Feed™. Формула: Poly-Feed 12-9-34+3MgO+ME
N-12, P2O5-9, K2O-34
297
Kristalon: Red 12-12-36 минералды тыңайтқыштары
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
298
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-42-8+3MgO+ME
N-12, P2O5-42, K2O-8
299
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 12-45-12+ME
N-12, P2O5-45, K2O-12
300
Kristalon: Yellow 13-40-13 минералды тыңайтқыштары
N-13, NH4-8,6, NO3-4,4, P2O5-40, SO3-27,5, K2O-13, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
301
13:40:13+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-13, P-40, K-13, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
302
NPK 13:40:13 маркалы суда еритін тыңайтқыш қоспасы (қоспатыңайтқыш)
N-13±2, Р-40±2, К-13±2
303
Старт 13:40:13+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқышы
N-13±2, P-40±2, K-13±2
304
Poly-Feed 6.0.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO2
N-14, P2O5-7, K2O-28, 2MgO
305
Poly-Feed 6.0.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Drip 14-7-28+2MgO
N-14, P2O5-7, K2O-28, 2MgO
306
15:15:30 +1,5 MgO +МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-15, P-15, K-30, MgO-1,5, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
307
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары. Формула: Poly-Feed GG 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15
308
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары. Формула: Poly-Feed Drip 15-30-15+2MgO
N-15, P2O5-30, K2O-15, 2MgO
309
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 16-8-24+ME
N-16, P2O5-8, K2O-24
310
Poly-Feed 6.0.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed GG 16-8-32
N-16, P2O5-8, K2O-32
311
Poly-Feed 6.0.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары, тотықтырғыш. Формула: Poly-Feed Foliar 16-8-34
N-16, P2O5-8, K2O-34
312
Poly-Feed 9.0.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары, аммоний нитраты бар тотықтырғышы
N-17, P2O5-10, K2O-27
313
Poly-Feed 9.0.1 суда еритін NPK тыңайтқыш
N-17, P2O5-10, K2O-27
314
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-14-18+2MgO+ME
N-18, P2O5-14, K2O-18
315
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 18-18-18+ME
N-18, P2O5-18, K2O-18
316
Kristalon Special 18-18-18
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
317
Kristalon: Special 18-18-18 минералды тыңайтқыштары
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-27,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0.025, Mo-0,04

318
Комплексные водорастворимые NPK удобрения с микроэлементами Yara Tera Kristalon
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
319
Водорастворимые NPK удобрения марки: 18:18:18 +3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
320
Водорастворимые NPK удобрения марки: 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,064
321
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 18:18:18
N-18±2, P-18±2, K-18±2
322
Удобрение комплексное водорастворимое марки Универсал 18:18:18+3MgO+МЭ
N-18±2, P-18±2, K-18±2
323
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed GG 19-19-19
N-19, P2O5-19, K2O-19
324
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 19-19-19+1MgO
N-19, P2O5-19, K2O-19, 1MgO
325
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20, P-5, K-10, MgO-1,5, S-8,4, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
326
Водорастворимое комплексное минеральное удобрение "Акварин" марки с 1 по 16
N-20, P-8, K-8, MgO-1,5 , S-9,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
327
Водорастворимое NPK удобрение Poly-Feed 10.0.1 с Нитратом Аммония. Формула Poly-Feed GG 20-9-20
N-20, P2O5-9, K2O-20
328
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20
329
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
330
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
331
Водорастворимое NPK удобрение марки: 20:20:20+МЭ
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
332
Смесь удобрительная водорастворимая (тукосмесь) марки NPK 20:20:20
N-20±2, P-20±2, K-20±2
333
Удобрение комплексное водорастворимое марки Универсал 20:20:20+МЭ
N-20±2, P-20±2, K-20±2
334
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, P2O5-21, K2O-21
335
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Foliar 23-7-23
N-23, P2O5-7, K2O-23
336
Водорастворимые NPK удобрения Poly-Feed 5.1.1. Формула: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, P2O5-12, K2O-12, 2MgO
Гуминовые удобрения
337
Гумат калия
K2O-12
800000,0
тонна
338
Гумат Актив
гуминовые кислоты 12%, фульвокислоты 2%, органические низкомолекулярные кислоты
1000
литр
339
Гумат калия Суфлер
Марка ВР 20%. Массовая доля питательных веществ не менее 11%. 1,75-2,5% Калий + 11,0 % Органическое вещество не менее + 40,0 Гумат, доля в органическом веществе.

318
Yara Tera Kristalon микроэлементтері бар суда еритін кешенді NPK тыңайтқыштары
N-18, NH4-3,3, NO3-4,9, Nкарб-9,8, P2O5-18, K2O-18, MgO-3, SO3-5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
319
18:18:18 +3MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-18, P-18, K-18, MgO-3, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
320
18:18:18+3MgO+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқыштары
N-18, P-18, K-18, S-2,5, MgO-3, B-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,064
321
NPK 18:18:18 маркалы суда еритін тыңайтқыш қоспасы (қоспатыңайтқыш)
N-18±2, P-18±2, K-18±2
322
Универсал 18:18:18+3MgO+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқышы
N-18±2, P-18±2, K-18±2
323
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары. Формула: Poly-Feed GG 19-19-19
N-19, P2O5-19, K2O-19
324
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары. Формула: Poly-Feed Drip 19-19-19+1MgO
N-19, P2O5-19, K2O-19, 1MgO
325
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-20, P-5, K-10, MgO-1,5, S-8,4, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
326
1-ден 16-ға дейінгі маркалы "Акварин" суда еритін кешенді минералды тыңайтқышы
N-20, P-8, K-8, MgO-1,5 , S-9,0, Fe (ДТПА)-0,054, Zn (ЭДТА)-0,014, Cu (ЭДТА)-0,01, Mn (ЭДТА)-0,042, Мо-0,04, В-0,02
327
Poly-Feed 10.0.1 суда еритін аммоний нитратымен NPK тыңайтқышы. Формула Poly-Feed GG 20-9-20
N-20, P2O5-9, K2O-20
328
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары. Формула: Poly-Feed Drip 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20
329
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-20+ME
N-20, P2O5-10, K2O-20
330
Poly-Feed™ Формула: Poly-Feed 20-10-10+4MgO+ME
N-20, P2O5-10, K2O-10
331
20:20:20+МЭ маркалы суда еритін NPK тыңайтқышы
N-20, P-20, K-20, В-0,02, Cu-0,05, Mn-0,05, Zn-0,01, Fe-0,07, Mo-0,04
332
NPK 20:20:20 маркалы суда еритін тыңайтқыш қоспасы (қоспатыңайтқыш)
N-20±2, P-20±2, K-20±2
333
Универсал 20:20:20+МЭ маркалы суда еритін кешенді тыңайтқышы
N-20±2, P-20±2, K-20±2
334
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары. Формула: Poly-Feed Foliar 21-21-21
N-21, P2O5-21, K2O-21
335
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары. Формула: Poly-Feed Foliar 23-7-23
N-23, P2O5-7, K2O-23
336
Poly-Feed 5.1.1 суда еритін NPK тыңайтқыштары. Формула: Poly-Feed Drip 26-12-12+2MgO
N-26, P2O5-12, K2O-12, 2MgO
Гуминді тыңайтқыштары
337
Калий гуматы
K2O-12
800000,0
тонна
338
Актив гуматы
12% гумин қышқылдары, 2% фульвоқышқылдары, органикалық төмен молекулалы қышқылдар
1000
литр
339
Калия Суфлер гуматы
20% BP маркалы. 11% кем емес қоректік заттардың массалық үлесі. 1,75-2,5%. Калий + 11,0% Органикалық зат + 40,0 Гумат кем емес, органикалық заттардағы үлесі.

400
литр
340
Удобрение органоминеральное. Гумат калия
KOH-25, N-4, P2O5-2, Mg-2, B-0,02, Cu-0,05, Fe-0,1, Mn-0,05, Mo-0,05, Zn-0,1
400,0
литр
341
Удобрение органоминеральное Гумат калия
соли фульвовых кислот-20 г/л, соли гуминовых кислот-180 г/л, аминокислоты-25 г/л, микроэлементы-10 г/л
342
Удобрение органоминеральное. Гумат натрия
NaOH-28, N-4, P2O5-2,4, Mg-2, B-0,02, Cu-0,07, Fe-0,1, Mn-0,08, Mo-0,07, Zn-0,2
375,0
литр
343
Удобрение К-Гумат-Na с микроэлементами
Азот(N) общий - 3,5%, в т.ч.(N) органический - 0,25%, в т.ч.(N) мочевинный - 3,25%, Калий(K2O) с агентом - 2,5%, Фосфор(P2O5) - с агентом -0,5%, Магний(MgO) с агентом - 0,1%, Бор(B) бороэтаноломин - 0,1%, Кобальт(Co) с агентом - 0,01%. Медь(Cu) с агентом - 0,05%, Железо(Fe) с агентом - 0,12%, Марганец(Mn) с агентом - 0,1%, Молибден(Mo) с агентом - 1%, Цинк(Zn) с агентом - 0,12%, Гуминовые кислоты(Гуматы) - 7%, Гидроксикарбоновые кислоты - 0,6%, Аминокислоты -2,4%
1125
литр
344
Цитогумат марки Б
N-1,43, P2O5-238мг/кг, K2O-6,2, Na-5,2, SO3-681мг/кг, CaO-939мг/кг, Mg-78мг/кг, Co-0,7мг/кг, Fe-253мг/кг, Mn-25мг/кг, Zn-71мг/кг, Mo-28мг/кг, Cu-96мг/кг, Al-76мг/кг, Ba-5,5мг/кг, Ni-1,3мг/кг
1938,0
литр
345
Удобрение комплексное органоминеральное "Оксигумат-У"
NH4, NH2-1,2, P2O5-2,0, K2O-2,4
759,0
литр
346
Органоминеральное удобрение AL KARAL Herb
гумат калия-2, гуминовые кислоты-36,5, фульвовые кислоты-63,5, N-45мг/л, P-54,6мг/л, K-29,1мг/л, Fe-31,5мг/л, Ca-97,6мг/л, Mn-0,11мг/л, Cu-0,42мг/л, Mo-0,24мг/л
893,0
литр
347
Удобрение универсальное "ГУМИМАКС-П" комплексное гумино-минеральное с микроэлементами
гуминовые и фульвовые кислоты-2, органические кислоты-14, аминокислоты-0,15, N-3,5, P2O2-3,5, K2O-5, микроэлементы-0,5
1540,0
литр
348
Лигногумат марки Б СУПЕР БИО
Соли гуминовых веществ – 80,0-90,0%, K2O-9,0%, S-3,0%
1400
литр
349
Лигногумат марки Супер БИО
соли гуминовых веществ-80,0-90,0%, K2O-9,0%, S-3,0%
1400
литр
350
Лигногумат марки АМ
соли гуминовых веществ-80,0-90,0, K2O-9,0, S-3,0, Fe-0,01-0,20, Mn-0,01-0,12, Cu-0,01-0,12, Zn-0,01-0,12, Mo-0,05-0,015, Se-0-0,05, B-0,01-0,15, Co-0,01-0,12
4750,0
килограмм
351
Лигногумат марки АМ
-
6000
литр
352
Лигногумат марки Б
соли гуминовых веществ-80,0-90,0%, S-3,0%
2500,0
литр
353
Лигногумат марки: БМ
Соли гуминовых веществ – 80,0-90,0%, K2O-5,0-19,0%, S-3,0%. Fe-0,01-0,20%, Mn-0,01-0,12%, Cu-0,01-0,12%, Zn-0,01-0,12%, Mo-0,005-0,015%, Se-0-0,005%, B-0,01-0,15%, Co-0,01-0,12%
1250,0
литр
354
Лигногумат марки БМ
K2O-5,0-19,0, S-3,0, Fe-0,01-0,20, Mn-0,01-0,12, Cu-0,01-0,12, Zn-0,01-0,12, Mo-0,05-0,015, Se-0-0,05, B-0,01-0,15, Co-0,01-0,12, соли гуминовых веществ-80,0-90,0

400
литр
340
Органминералды тыңайтқышы. Калий гуматы
KOH-25, N-4, P2O5-2, Mg-2, B-0,02, Cu-0,05, Fe-0,1, Mn-0,05, Mo-0,05, Zn-0,1
400,0
литр
341
Калий гуматы органминералды тыңайтқышы
фульв қышқылдарының тұздары-20 г/л, гумин қышқылдарының тұздары-180 г/л, аминқышқылдары-25 г/л, микроэлементтер-10 г/л
342
Органминералды тыңайтқышы. Натрий гуматы
NaOH-28, N-4, P2O5-2,4, Mg-2, B-0,02, Cu-0,07, Fe-0,1, Mn-0,08, Mo-0,07, Zn-0,2
375,0
литр
343
Микроэлементтері бар К-Гумат-Na тыңайтқышы
Жалпы азот (N) - 3,5%, оның ішінде органикалық (N) - 0,25%, оның ішінде мочевина (N) - 3,25%, калий (K2O) агентпен - 2, 5%, фосфор (P2O5) - агентпен -0,5%, Магний (MgO) агентімен - 0,1%, бор (В) борэтаноламин - 0,1%, кобальт (Ко) агентпен - 0,01% . Мыс (Cu) агентпен - 0,05%, темір (Fe) агентпен - 0,12%, марганец (Mn) агентпен - 0,1%, молибден (Mo) агентпен - 1%, мырыш (Zn) агентпен - 0,12%, Гумин қышқылдары (Гуматтар) - 7%, гидроксикарбон қышқылдары - 0,6%, аминқышқылдары -2,4%
1125
литр
344
Б маркалы Цитогумат
N-1,43, P2O5-238мг/кг, K2O-6,2, Na-5,2, SO3-681мг/кг, CaO-939мг/кг, Mg-78мг/кг, Co-0,7мг/кг, Fe-253мг/кг, Mn-25мг/кг, Zn-71мг/кг, Mo-28мг/кг, Cu-96мг/кг, Al-76мг/кг, Ba-5,5мг/кг, Ni-1,3мг/кг
1938,0
литр
345
"Оксигумат-У" кешенді органминералды тыңайтқышы
NH4, NH2-1,2, P2O5-2,0, K2O-2,4
759,0
литр
346
AL KARAL Herb органминералды тыңайтқышы
калий гуматы-2, гумин қышқылдары-36,5, фульв қышқылдары-63,5, N-45мг/л, P-54,6мг/л, K-29,1мг/л, Fe-31,5мг/л, Ca-97,6мг/л, Mn-0,11мг/л, Cu-0,42мг/л, Mo-0,24мг/л
893,0
литр
347
Микроэлементтері бар әмбебап "ГУМИМАКС-П" кешенді гумин-минералды тыңайтқышы
гумин және фульв қышқылдары-2, органикалық қышқылдары-14, аминқышқылдары-0,15, N-3,5, P2O2-3,5, K2O-5, микроэлементтер-0,5
1540,0
литр
348
Б СУПЕР БИО маркалы Лигногумат
гумин заттардың тұздары – 80,0-90,0%, K2O-9,0%, S-3,0%
1400
литр
349
Супер БИО маркалы Лигногумат
гумин заттардың тұздары -80,0-90,0%, K2O-9,0%, S-3,0%
350
АМ маркалы Лигногумат
гумин заттардың тұздары-80,0-90,0, K2O-9,0, S-3,0, Fe-0,01-0,20, Mn-0,01-0,12, Cu-0,01-0,12, Zn-0,01-0,12, Mo-0,05-0,015, Se-0-0,05, B-0,01-0,15, Co-0,01-0,12
4750,0
килограмм
351
АМ маркалы Лигногумат
-
6000
литр
352
Б маркалы Лигногумат
гумин заттардың тұздары – 80,0-90,0%, S-3,0%
2500,0
литр
353
БМ маркалы: Лигногумат
80,0-90,0%, K2O-5,0-19,0%, S-3,0%. Fe-0,01-0,20%, Mn-0,01-0,12%, Cu-0,01-0,12%, Zn-0,01-0,12%, Mo-0,005-0,015%, Se-0-0,005%, B-0,01-0,15%, Co-0,01-0,12% гумин заттардың тұздары
1250,0
литр
354
БМ маркалы Лигногумат
K2O-5,0-19,0, S-3,0, Fe-0,01-0,20, Mn-0,01-0,12, Cu-0,01-0,12, Zn-0,01-0,12, Mo-0,05-0,015, Se-0-0,05, B-0,01-0,15, Co-0,01-0,12, гумин заттардың тұздары-80,0-90,0

N-0,8
1429,0
литр
375
Удобрение ФУЛЬВОГУМАТ, марки БИОСТАРТ
калийные соли, гуминовые кислоты≤40, калийные соли, фульвокислоты≤5, биокатализатор≤50
75000,0
килограмм
376
Органоминеральное удобрение "Zargreen Natural Liquid Fertilizer"
Азот (N)-3%, Водорастворимый пентооксид фосфора (P2O5) -2%, водорастворимый оксид калия (K2O) - 2,5%, Аминокислоты - 40%, Свободные аминокислоты L - 6%, Органический углерод - 11%, Органическое вещество - 30%
2500,0
литр
Комплексные удобрения
377
Удобрение гелеобразное SUPER 7-7-7
N-7, P2O5-7, K2O-7
1175,0
килограмм
378
Удобрение МС ЭКСТРА (MC EXTRA)
К2O-20,0, N-1,0, C-20,0, фитогормоны, бетаин, маннитол, белки, аминокислоты
8498,5
килограмм
379
Agrolution pHLow 11-10-40+TE
N-10, P2O5-10, K2O-40
513393,0
тонна
380
Agrolution pH Low 20-20-20 +TE
N-20, P2O5-20, K2O-20
381
Agrolution pH Low 151 10-50-10+TE
N-11, P2O5-50, K2O-10
382
Комплексное удобрение NPK GOLD 3-5-40+TE
N-3, P2O5-5, K2O-40, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
775,0
килограмм
383
Комплексное удобрение NPK GOLD 12-12-36+TE
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
384
Комплексное удобрение NPK GOLD 13-40-13+TE
N-13, P2O5-40, K2O-13, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
385
Комплексное удобрение NPK GOLD 15-5-30+TE
N-15, P2O5-5, K2O-30, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
386
Комплексное удобрение NPK GOLD 16-8-24+TE
N-16, P2O5-8, K2O-24, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
387
Комплексное удобрение NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
388
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-10-20+TE
N-20, P2O5-10, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
389
Комплексное удобрение NPK GOLD 20-20-20+TE
N-20, P2O5-20, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
390
Комплексное удобрение NPK MIRACLE 10-40-10+TE
N-10, P2O5-40, K2O-10, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
391
Комплексное удобрение NPK MIRACLE 10-50-10+TE
N-10, P2O5-50, K2O-10, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
392
Комплексное удобрение NPK MIRACLE 19-19-19+TE
N-19, P2O5-19, K2O-19, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
393
Комплексное удобрение NPK PREMIUM 10-52-5+TE
N-10, P2O5-52, K2O-5, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
825,0
килограмм
394
Комплексное удобрение NPK PREMIUM 17-7-27+TE+MgO
N-17, P2O5-7, K2O-27, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
395
Комплексное удобрение NPK PREMIUM 21-21-21+TE

N-0,8
1429,0
литр
375
БИОСТАРТ маркалы ФУЛЬВОГУМАТ тыңайтқышы
калий тұздары, гумин қышқылдары≤40, калий тұздары, фульв қышқылдары≤5, биокатализатор≤50
75000,0
килограмм
376
"Zargreen Natural Liquid Fertilizer" органминералды тыңайтқышы
Азот (N) -3%, суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) -2%, суда еритін калий оксиді (K2O) - 2,5%, аминқышқылдары - 40%, бос амин қышқылдары L - 6%, органикалық көміртек - 11 %, Органикалық заттар – 30 %.
2500,0
литр
Кешенді тыңайтқыштары
377
SUPER 7-7-7 гель тәрізді тыңайтқышы
N-7, P2O5-7, K2O-7
1175,0
килограмм
378
МС ЭКСТРА (MC EXTRA) тыңайтқышы
К2O-20,0, N-1,0, C-20,0, фитогормондар, бетаин, маннитол, ақуыздар, аминқышқылдары
8498,5
килограмм
379
Agrolution pHLow 11-10-40+TE
N-10, P2O5-10, K2O-40
513393,0
тонна
380
Agrolution pH Low 20-20-20 +TE
N-20, P2O5-20, K2O-20
381
Agrolution pH Low 151 10-50-10+TE
N-11, P2O5-50, K2O-10
382
NPK GOLD 3-5-40+TE кешенді тыңайтқышы
N-3, P2O5-5, K2O-40, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
775,0
килограмм
383
NPK GOLD 12-12-36+TE кешенді тыңайтқышы
N-12, NH4-1,9, NO3-10,1, P2O5-12, K2O-36, MgO-1, SO3-2,5, B-0,025, Cu-0,01, Fe-0,07, Mn-0,04, Zn-0,025, Mo-0,04
384
NPK GOLD 13-40-13+TE кешенді тыңайтқышы
N-13, P2O5-40, K2O-13, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
385
NPK GOLD 15-5-30+TE кешенді тыңайтқышы
N-15, P2O5-5, K2O-30, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
386
NPK GOLD 16-8-24+TE кешенді тыңайтқышы
N-16, P2O5-8, K2O-24, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
387
NPK GOLD 18-18-18+TE+MgO кешенді тыңайтқышы
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
388
NPK GOLD 20-10-20+TE кешенді тыңайтқышы
N-20, P2O5-10, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
389
NPK GOLD 20-20-20+TE кешенді тыңайтқышы
N-20, P2O5-20, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
390
NPK MIRACLE 10-40-10+TE кешенді тыңайтқышы
N-10, P2O5-40, K2O-10, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
391
NPK MIRACLE 10-50-10+TE кешенді тыңайтқышы
N-10, P2O5-50, K2O-10, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
392
NPK MIRACLE 19-19-19+TE кешенді тыңайтқышы
N-19, P2O5-19, K2O-19, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
393
NPK PREMIUM 10-52-5+TE кешенді тыңайтқышы
N-10, P2O5-52, K2O-5, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
825,0
килограмм
394
NPK PREMIUM 17-7-27+TE+MgO кешенді тыңайтқышы
N-17, P2O5-7, K2O-27, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
395
NPK PREMIUM 21-21-21+TE кешенді тыңайтқышы

N-10, P2O5-10, K2O-20
500000,0
тонна
422
Biron. Гранулированное удобрение. NPK формулы 14-7-21
N-14, P2O5-7, K2O-21
423
Multicote™ Формула: Multicote 18-6-12+ME
N-18, P2O5-6, K2O-12
1325000,0
тонна
424
Multicote™ Формула: Multicote 15-7-15+2MgO+ME
N-15, P2O5-7, K2O-15
425
Multicote™ Формула: Multicote 12-32-5+1,2MgO+ME
N-12, P2O5-32, K2O-5
426
SPRIN 15-31-15+TE
N-15, NО3-N-7,5, NH4-N-7,5, P2O5-31, K2O-15, В-0,04, Fe-0,04, Mn-0,04, Zn-0,04
1998,0
килограмм
427
SPRIN 18-18-18+TE
N-18, NО3-N-10,4, NH4-N-7,6, P2O5-18, K2O-18, В-0,04, Fe-0,04, Mn-0,04, Zn-0,04
428
SPRIN 20-20-20+TE
N-20, NО3-N-12, NH4-N-8, P2O5-10, K2O-20, В-0,04, Fe-0,04, Mn-0,04, Zn-0,04
429
Sprin 10-40-10 ME
N-10, NО3-N-1,5, NH4-N-8,5, P2O5-40, K2O-10, В-0,04, Fe-0,04, Mn-0,04, Zn-0,04
430
SALICA 0-40-40+МE
P2O5-40, К2О-40, В-0,04, Сu-0,05, Fe-0,1, Mn-0,05, Мо-0,05, Zn-0,08
3399,0
килограмм
431
SALICA (11-6-40)+TE
N-11, NО3-N-11, P2O5-6, K2O-40, В-0,03, Fe-0,03, Mn-0,06, Мо-0,02, Zn-0,06
3373,0
килограмм
432
SALICA (11-42-11)+TE
N-11, P2O5-42, K2O-11, В-0,02, Fe-0,03, Mn-0,03, Мо-0,01, Zn-0,03
433
SALICA 18-18-18 +TE
N-18, NH4-N-4, NО3-N-3, NH2-N-11, P2O5-18, K2O-18, В-0,01, Fe -0,03, Mn-0,03, Мо-0,01, Zn-0,02
434
Компексное удобрение "Nutrimic Plus"
N-10, P2O5-5, K2O-5, MgO-3,5, B-0,1, Fe-3, Mn-4, Zn-6
2679,0
килограмм
435
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 3-8-42
N-3, P2O5-8, K2O-42, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
313,0
килограмм
436
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 3-5-55
N-3, P2O5-5, K2O-55, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
437
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 8-20-30
N-8, P2O5-20, K2O-30, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
438
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 10-52-10
N-10, P2O5-52, K2O-10, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
439
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 13-6-26+8CaO
N-13, P2O5-6, K2O-26, CaO-8, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
440
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 15-5-30+2MgO
N-15, P2O5-5, K2O-30, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
441
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 15-30-15
N-15, P2O5-30, K2O-15, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
442
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 16-8-24+2MgO
N-16, P2O5-8, K2O-24, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
443
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 18-18-18+1MgO
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
444
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 20-10-20

N-10, P2O5-10, K2O-20
500000,0
тонна
422
Biron. Түйіршікті тыңайтқышы. 14-7-21 формуласы NPK
N-14, P2O5-7, K2O-21
423
Multicote™ Формула: Multicote 18-6-12+ME
N-18, P2O5-6, K2O-12
1325000,0
тонна
424
Multicote™ Формула: Multicote 15-7-15+2MgO+ME
N-15, P2O5-7, K2O-15
425
Multicote™ Формула: Multicote 12-32-5+1,2MgO+ME
N-12, P2O5-32, K2O-5
426
SPRIN 15-31-15+TE
N-15, NО3-N-7,5, NH4-N-7,5, P2O5-31, K2O-15, В-0,04, Fe-0,04, Mn-0,04, Zn-0,04
1998,0
килограмм
427
SPRIN 18-18-18+TE
N-18, NО3-N-10,4, NH4-N-7,6, P2O5-18, K2O-18, В-0,04, Fe-0,04, Mn-0,04, Zn-0,04
428
SPRIN 20-20-20+TE
N-20, NО3-N-12, NH4-N-8, P2O5-10, K2O-20, В-0,04, Fe-0,04, Mn-0,04, Zn-0,04
429
Sprin 10-40-10 ME
N-10, NО3-N-1,5, NH4-N-8,5, P2O5-40, K2O-10, В-0,04, Fe-0,04, Mn-0,04, Zn-0,04
430
SALICA 0-40-40+МE
P2O5-40, К2О-40, В-0,04, Сu-0,05, Fe-0,1, Mn-0,05, Мо-0,05, Zn-0,08
3399,0
килограмм
431
SALICA (11-6-40)+TE
N-11, NО3-N-11, P2O5-6, K2O-40, В-0,03, Fe-0,03, Mn-0,06, Мо-0,02, Zn-0,06
3373,0
килограмм
432
SALICA (11-42-11)+TE
N-11, P2O5-42, K2O-11, В-0,02, Fe-0,03, Mn-0,03, Мо-0,01, Zn-0,03
433
SALICA 18-18-18 +TE
N-18, NH4-N-4, NО3-N-3, NH2-N-11, P2O5-18, K2O-18, В-0,01, Fe -0,03, Mn-0,03, Мо-0,01, Zn-0,02
434
"Nutrimic Plus" кешенді тыңайтқышы
N-10, P2O5-5, K2O-5, MgO-3,5, B-0,1, Fe-3, Mn-4, Zn-6
2679,0
килограмм
435
3-8-42 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-3, P2O5-8, K2O-42, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
313,0
килограмм
436
3-5-55 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-3, P2O5-5, K2O-55, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
437
8-20-30 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-8, P2O5-20, K2O-30, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
438
10-52-10 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-10, P2O5-52, K2O-10, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
439
13-6-26+8CaO маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-13, P2O5-6, K2O-26, CaO-8, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
440
15-5-30+2MgO маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-15, P2O5-5, K2O-30, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
441
15-30-15 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-15, P2O5-30, K2O-15, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
442
16-8-24+2MgO маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-16, P2O5-8, K2O-24, MgO-2, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
443
18-18-18+1MgO маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
444
20-10-20 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы

N-20, P2O5-10, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
445
Комплексное удобрение Growfert+Micro марок: 20-20-20
N-20, P2O5-20, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
446
Минеральное удобрение "Fertiroyal 5-30-20 + Micro"
N-5, P2O5-30, K2O-20, Mg-1, B-1, Cu-2, Fe-1, Mn-4, Zn-5, Mo-0,5
1122,0
килограмм
447
Комплексное удобрение Nutriland Plus Grain
N-8, P2O5-45, K2O-10, B-0,5, Cu-0,5, Fe-1, Mn-1, Mo-0,3, Zn-1
1277,0
килограмм
448
Комплексное удобрение Folicare 10-5-40
N-10, P-5, K-40, Mg-0,9, MgO-1,5, S-4, SO3-10,2, B-0,02, Cu-0,1, Fe-0,2, Mn-0,1, Mo-0,01, Zn-0,02
1203750,0
тонна
449
Folicare 18-18-18
N-18, P-18, K-18, Mg-0,9, MgO-1,5, S-2,9, SO3-0,3, B-0,02, Cu-0,1, Fe-0,2, Mn-0,1, Mo-0,01, Zn-0,02
450
Folicare 12-46-8
N-12, P-46, K-8, Mg-0,8, MgO-1,4, S-2,1, SO3-5,3, B-0,02, Cu-0,1, Fe-0,2, Mn-0,1, Mo-0,01, Zn-0,02
451
Удобрение BIOMAXIM SEED
Органическое вещество 35,9 Свободные аминокислоты 13,0 Азот общий (N) 4,55 Водорастворимый комплексированный оксид кальция (СаО) 3,1 Триоксид серы (SO3) водорастворимый 1,75 Водорастворимый комплексированный оксид магния (MgO) 0,22 Водорастворимый бор, В 0,2
79000,0
килограмм
452
Кристалические микроэлементы хелатные удобрения Ультрамаг: "хелат Zn-15"
Zn-15
2985,0
килограмм
453
Кристалические микроэлементы хелатные удобрения Ультрамаг: "хелат Cu-15"
Cu-15
3431,0
килограмм
454
Кристалические микроэлементы хелатные удобрения Ультрамаг: "хелат Fe-13"
Fe-13
455
Комплексные минеральные удобрения ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) марки KMg (Fertim KMg 55:5)
K2О-55, MgО-5
160000,0
тонна
456
Удобрение Hanse Premix
N-5,5, Р2О5-16,0, К2О-0,1, Са-7,5, S-4,0, Fe-0,3, MgO-0,2
496,0
килограмм
457
Amcolon 16-8-24
N-16, P2O5-8, K2O-24
757,0
килограмм
458
Amcolon 20-20-20
Общий азот (N) - 20% Аммонийный азот (NH4-N)- 3.4% Нитратный азот (NO3-N) - 5.3% Азот мочевины (NH2-N) - 11.3% Водорастворимый пентаоксид фосфора (P2O5) - 20%
Водорастворимый оксид калия (K2O) - 20% Водорастворимые Микро Элементы: Железо (Fe), хелатированная ЭДТА - 0.050% Марганец (Mn), хелатированная ЭДТА - 0.020% Цинк (Zn), хелатированная ЭДТА - 0.020% Медь (Cu), хелатированная ЭДТА - 0.010% Бор (B) - 0.010% Молибден (Мо) - 0.001%
744,0
килограмм
459
Удобрение Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13)
N-13,0, P2O5-40,0, K2O-13,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
1261,0
килограмм
460
Удобрение Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2)
N-15,0, P2O5-5,0, K2O-30,0, MgO-2,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
461
Удобрение Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE)

N-20, P2O5-10, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
445
20-20-20 маркалы Growfert+Micro кешенді тыңайтқышы
N-20, P2O5-20, K2O-20, B-0,01, Cu-0,01, Fe-0,02, Mn-0,01, Mo-0,05, Zn-0,01
446
"Fertiroyal 5-30-20 + Micro" минералды тыңайтқышы
N-5, P2O5-30, K2O-20, Mg-1, B-1, Cu-2, Fe-1, Mn-4, Zn-5, Mo-0,5
1122,0
килограмм
447
Nutriland Plus Grain кешенді тыңайтқышы
N-8, P2O5-45, K2O-10, B-0,5, Cu-0,5, Fe-1, Mn-1, Mo-0,3, Zn-1
1277,0
килограмм
448
Folicare 10-5-40 кешенді тыңайтқышы
N-10, P-5, K-40, Mg-0,9, MgO-1,5, S-4, SO3-10,2, B-0,02, Cu-0,1, Fe-0,2, Mn-0,1, Mo-0,01, Zn-0,02
1203750,0
тонна
449
Folicare 18-18-18
N-18, P-18, K-18, Mg-0,9, MgO-1,5, S-2,9, SO3-0,3, B-0,02, Cu-0,1, Fe-0,2, Mn-0,1, Mo-0,01, Zn-0,02
450
Folicare 12-46-8
N-12, P-46, K-8, Mg-0,8, MgO-1,4, S-2,1, SO3-5,3, B-0,02, Cu-0,1, Fe-0,2, Mn-0,1, Mo-0,01, Zn-0,02
451
BIOMAXIM SEED тыңайтқышы
Органикалық заттар 35,9 Бос амин қышқылдары 13,0 Жалпы азот (N) 4,55 Суда еритін комплексті кальций оксиді (CaO) 3,1
Суда еритін күкірт триоксиді (SO3) 1,75 Суда еритін комплексті магний оксиді (MgO) 0,22 Суда ерігіш бор В 0,2
79000,0
килограмм
452
Ультрамаг кристалды микроэлементті хелатталған тыңайтқыштары: "хелат Zn-15"
Zn-15
2985,0
килограмм
453
Ультрамаг кристалды микроэлементті хелатталған тыңайтқыштары: "хелат Cu-15"
Cu-15
3431,0
килограмм
454
Ультрамаг кристалды микроэлементті хелатталған тыңайтқыштары: "хелат Fe-13"
Fe-13
455
KMg (Fertim KMg 55:5) маркалы ФЕРТИМ (КМУ ФЕРТИМ) кешенді минералды тыңайтқыштары
K2О-55, MgО-5
160000,0
тонна
456
Hanse Premix тыңайтқышы
N-5,5, Р2О5-16,0, К2О-0,1, Са-7,5, S-4,0, Fe-0,3, MgO-0,2
496,0
килограмм
457
Amcolon 16-8-24
N-16, P2O5-8, K2O-24
757,0
килограмм
458
Amcolon 20 - 20 -20
Жалпы азот (N) - 20% Аммоний азоты (NH4-N) - 3,4% Нитрат азоты (NO3-N) - 5,3% Мочевина азоты (NH2-N) - 11,3% Суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) - 20 % -ерігіш калий оксиді (K2O) - 20% суда еритін микроэлементтер: темір (Fe), хелатталған ЭДТА - 0,050% марганец (Mn), хелатталған ЭДТА - 0,020% мырыш (Zn), хелатталған ЭДТА - 0,020% мыс (Cu), хелатталған ЭДТА - 0,010% Бор (В) - 0,010% Молибден (Мо) - 0,001%
744,0
килограмм
459
Мастер 13:40:13 (Master 13:40:13) тыңайтқышы
N-13,0, P2O5-40,0, K2O-13,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
1261,0
килограмм
460
Мастер 15:5:30+2 (Master 15-5-30+2) тыңайтқышы
N-15,0, P2O5-5,0, K2O-30,0, MgO-2,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
461
Мастер 18:18:18+3MgO+S+TE (Master 18:18:18+3MgO+S+TE) тыңайтқышы

N-18,0, P2O5-18,0, K2O-18,0, MgO-3,0, SO3-6,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
462
Удобрение Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20)
N-20,0, P2O5-20,0, K2O-20,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
463
Удобрение Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4)
N-3,0, P2O5-11,0, K2O-38,0, MgO-4,0, SO3-25,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)

N-18,0, P2O5-18,0, K2O-18,0, MgO-3,0, SO3-6,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
462
Мастер 20:20:20 (Master 20:20:20) тыңайтқышы
N-20,0, P2O5-20,0, K2O-20,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
463
Мастер 3:11:38+4 (Master 3:11:38+4) тыңайтқышы
N-3,0, P2O5-11,0, K2O-38,0, MgO-4,0, SO3-25,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)

464
Удобрение Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37)
N-3,0, P2O5-37,0, K2O-37,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
465
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Общий Азот (N) – 10%, в т.ч. Аммонийный Азот (NH4) – 10%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 52%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 10%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
1278,0
килограмм
466
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Общий Азот (N) – 20%, в т.ч. Нитратный Азот (NO3) – 2%, Амидный Азот (NH2) – 14%, Аммонийный Азот (NH4) – 4%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 20%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 20%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
467
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Общий Азот (N) – 25%, в т.ч. Амидный Азот (NH2) – 12%, Аммонийный Азот (NH4) – 13%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 5%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 5%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
468
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Общий Азот (N) – 10%, в т.ч. Нитратный Азот (NO3) – 4%, Амидный Азот (NH2) – 4%, Аммонийный Азот (NH4) – 2%; Водорастворимый Пентоксид Фосфора (P2O5) – 10%; Водорастворимый Оксид Калия (К2О) – 40%; Железо (Fe) в хелатной форме (EDTA) – 0,02%; Марганец (Mn) в хелатной форме (EDTA) – 0,01%; Цинк (Zn) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Медь (Cu) в хелатной форме (EDTA) – 0,002%; Водорастворимый Бор (В) – 0,01%
469
Удобрение Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10)
N-10,0, P2O5-54,0, K2O-10,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
1900,0
килограмм
470
Удобрение Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20)
N-20,0, P2O5-20,0, K2O-20,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
471
Удобрение Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10)
N-30,0, P2O5-10,0, K2O-10,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
472
Удобрение Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45)
N-5,0, P2O5-15,0, K2O-45,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
473
Удобрение YaraRega 9-0-36
N-9, P2O5-0, K2O-35
527625,0
тонна

464
Мастер 3:37:37 (Master 3:37:37) тыңайтқышы
N-3,0, P2O5-37,0, K2O-37,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,07 (EDTA), Mn-0,03 (EDTA), Zn-0,01 (EDTA)
465
QadamFerti AquaLeaf 10-52-10
Жалпы азот (N) – 10%, қоса. Аммоний азоты (NH4) – 10%; Суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 52%; Суда еритін калий оксиді (K2O) – 10%; Хелатталған түрдегі темір (Fe) (EDTA) – 0,02%; марганец (Mn) хелатталған түрдегі (ЭДТА) – 0,01%; мырыш (Zn) хелатталған түрдегі (ЭДТА) – 0,002%; Хелат түріндегі мыс (Cu) (ЭДТА) – 0,002%; Суда еритін бор (B) – 0,01%
1278,0
килограмм
466
QadamFerti AquaLeaf 20-20-20
Жалпы азот (N) – 20%, қоса. Нитрат азоты (NO3) – 2%, амидті азот (NH2) – 14%, аммоний азоты (NH4) – 4%; Суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 20%; Суда еритін калий оксиді (K2O) – 20%; Хелатталған түрдегі темір (Fe) (EDTA) – 0,02%; марганец (Mn) хелатталған түрдегі (ЭДТА) – 0,01%; мырыш (Zn) хелатталған түрдегі (ЭДТА) – 0,002%; Хелат түріндегі мыс (Cu) (ЭДТА) – 0,002%; Суда еритін бор (B) – 0,01%
467
QadamFerti AquaLeaf 25-5-5
Жалпы азот (N) – 25%, қоса. Амидті азот (NH2) – 12%, аммоний азоты (NH4) – 13%; Суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 5%; Суда еритін калий оксиді (K2O) – 5%; Хелатталған түрдегі темір (Fe) (EDTA) – 0,02%; марганец (Mn) хелатталған түрдегі (ЭДТА) – 0,01%; мырыш (Zn) хелатталған түрдегі (ЭДТА) – 0,002%; Хелат түріндегі мыс (Cu) (ЭДТА) – 0,002%; Суда еритін бор (B) – 0,01%
468
QadamFerti AquaLeaf 10-10-40
Жалпы азот (N) – 10%, қоса. Нитрат азоты (NO3) – 4%, амидті азот (NH2) – 4%, аммоний азоты (NH4) – 2%; Суда еритін фосфор пентоксиді (P2O5) – 10%; Суда еритін калий оксиді (K2O) – 40%; Хелатталған түрдегі темір (Fe) (EDTA) – 0,02%; марганец (Mn) хелатталған түрдегі (ЭДТА) – 0,01%; мырыш (Zn) хелатталған түрдегі (ЭДТА) – 0,002%; Хелат түріндегі мыс (Cu) (ЭДТА) – 0,002%; Суда еритін бор (B) – 0,01%
469
Плантафол 10:54:10 (Plantafol 10:54:10) тыңайтқышы
N-10,0, P2O5-54,0, K2O-10,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
1900,0
килограмм
470
Плантафол 20:20:20 (Plantafol 20:20:20) тыңайтқышы
N-20,0, P2O5-20,0, K2O-20,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
471
Плантафол 30:10:10 (Plantafol 30:10:10) тыңайтқышы
N-30,0, P2O5-10,0, K2O-10,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
472
Плантафол 5:15:45 (Plantafol 5:15:45) тыңайтқышы
N-5,0, P2O5-15,0, K2O-45,0, B-0,02, Cu-0,05 (EDTA), Fe-0,1 (EDTA), Mn-0,05 (EDTA), Zn-0,05 (EDTA)
473
YaraRega 9-0-36 тыңайтқышы
N-9, P2O5-0, K2O-35
527625,0
тонна

474
Удобрение YaraRega 9-5-26
N-9, P2О5-5, K2О-26
475
Бесхлорное комплексное минеральное удобрение Yara Mila Complex 12-11-18
N-12, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B- 0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
487500,0
тонна
476
YaraMila Complex
N-12, N-NO3-5, N-NH4-7, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B-0,015, Fe-0,2, Mn-0,02, Zn-0,02
477
Удобрение Yara Mila NPK 12-24-12
N-12, P2O5-24, K2O-12, MgO-2, SO3-5, Fe-0,2, Zn-0,07
225000,0
тонна
478
Удобрение Yara Mila NPK 16-27-7
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
479
Удобрение YaraMila 16-27-7
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
480
YaraMila Cropcare 11-11-21
N-11, NO3-4,4, NH4-6,6, P2O5-10,5, K2O-21,2, MgO-2,6, SO3-25, B-0,05, Cu-0,03, Fe-0,08, Mn-0,25, Mo-0,02, Zn-0,04
481
Удобрение Yara Mila NPK 9-12-25
N-9, P2O5-12, K2O-25, MgO-2, SO3-6,5, B-0,02
482
Удобрение YaraMila NPK 7-20-28
N-7, P2O5-20, K2O-28, MgO-2, SO3-7,5, B-0,02, Fe-0,1, Mn-0,03
483
YaraMila Cropcare NPK (Mg S) 8-11-23
N-8, NO3-2,6, NH4-5,4, P2O5-11,4, K2O-22,9, MgO-4,2, SO3-29,3, B-0,05, Cu-0,05, Mn-0,25
680625,0
тонна
484
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 4-13-36
N-4, P2O5-13, K2O-36, MgO-1,6, SO3-7,7, B-0,01, Cu-0,03, Fe-0,1, Mn-0,1, Zn-0,02
1125,0
килограмм
485
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 10-5-40
N-10, P2O5-5, K2O-40, MgO-0,5, SO3-4,4, B-0,01, Cu-0,04, Fe-0,14, Mn-0,14, Zn-0,03
486
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,03, Zn-0,03, Mo-0,03
487
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Листовое 18-18-18
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,03
488
Удобрение комплексное минеральное с микроэлементами ФЕРТИКА Плюс
N-16, P2O5-20, K2O-27, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,01
489
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31
N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,02
490
Удобрение минеральное ФЕРТИКА марки: ФЕРТИКА Плюс 12-11-26
N-12, P2O5-11, K2O-26, MgO-2,5, SO3-3,3, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,02
491
Удобрения Полиферт (POLYFERT) марки: 19-19-19
N-19, P-19, K-19, Mg-0,10, S-0,19, Fe(EDTA)-0,10, Mn(EDTA)-0,05, Zn(EDTA)-0,015, Cu(EDTA)-0,012, B-0,02, Mo-0,07
1500,0
килограмм
492
Удобрения Полиферт (POLYFERT) марки: 15-7-30
N-15, P-17, K-30, Mg-0,20, S-0,19, Fe(EDTA)-0,10, Mn(EDTA)-0,05, Zn(EDTA)-0,012, Cu(EDTA)-0,012, B-0,045, Mo-0,056
493
Минеральное удобрение Agrumax
N-16, P2O5-5, MgO-5, B-0,2, Fe-2, Mn-4, Zn-4
2009,0
килограмм
494
Комплексное удобрение "Vittaspray"
N-5, P2O5-10, K2O-20, CaO-1,5, MgO-1,5, B-1,5, Cu-0,5, Fe-0,1, Mn-0,5, Mo-0,2, Zn-4

474
YaraRega 9-5-26 тыңайтқышы
N-9, P2О5-5, K2О-26
475
Yara Mila Complex 12-11-18 хлорсыз кешенді минералды тыңайтқышы
N-12, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B- 0,015, Mn-0,02, Zn-0,02
487500,0
тонна
476
YaraMila Complex
N-12, N-NO3-5, N-NH4-7, P2O5-11, K2O-18, MgO-2,7, SO3-20, B-0,015, Fe-0,2, Mn-0,02, Zn-0,02
477
Yara Mila NPK 12-24-12 тыңайтқышы
N-12, P2O5-24, K2O-12, MgO-2, SO3-5, Fe-0,2, Zn-0,07
225000,0
тонна
478
Yara Mila NPK 16-27-7 тыңайтқышы
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
479
YaraMila 16-27-7 тыңайтқышы
N-16, P2O5-27, K2O-7, SO3-5, Zn-0,1
480
YaraMila Cropcare 11-11-21
N-11, NO3-4,4, NH4-6,6, P2O5-10,5, K2O-21,2, MgO-2,6, SO3-25, B-0,05, Cu-0,03, Fe-0,08, Mn-0,25, Mo-0,02, Zn-0,04
481
Yara Mila NPK 9-12-25 тыңайтқышы
N-9, P2O5-12, K2O-25, MgO-2, SO3-6,5, B-0,02
482
YaraMila NPK 7-20-28 тыңайтқышы
N-7, P2O5-20, K2O-28, MgO-2, SO3-7,5, B-0,02, Fe-0,1, Mn-0,03
483
YaraMila Cropcare NPK (Mg S) 8-11-23
N-8, NO3-2,6, NH4-5,4, P2O5-11,4, K2O-22,9, MgO-4,2, SO3-29,3, B-0,05, Cu-0,05, Mn-0,25
680625,0
тонна
484
ФЕРТИКА Листовое 4-13-36 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-4, P2O5-13, K2O-36, MgO-1,6, SO3-7,7, B-0,01, Cu-0,03, Fe-0,1, Mn-0,1, Zn-0,02
1125,0
килограмм
485
ФЕРТИКА Листовое 10-5-40 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-10, P2O5-5, K2O-40, MgO-0,5, SO3-4,4, B-0,01, Cu-0,04, Fe-0,14, Mn-0,14, Zn-0,03
486
ФЕРТИКА Листовое СТАРТ 13-40-13 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-13, P2O5-40, K2O-13, MgO-0,1, SO3-0,08, B-5, Fe-0,08, Mn-0,08, Cu-0,03, Zn-0,03, Mo-0,03
487
ФЕРТИКА Листовое 18-18-18 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-18, P2O5-18, K2O-18, MgO-1,4, SO3-1,8, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,03
488
ФЕРТИКА Плюс микроэлементтері бар кешенді минералды тыңайтқышы
N-16, P2O5-20, K2O-27, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,01, Zn-0,01
489
ФЕРТИКА Плюс 6,4-11-31 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-6,4, P2O5-11, K2O-31, MgO-2,6, SO3-4,4, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,02
490
ФЕРТИКА Плюс 12-11-26 маркалы ФЕРТИКА минералды тыңайтқышы
N-12, P2O5-11, K2O-26, MgO-2,5, SO3-3,3, B-0,01, Fe-0,1, Mn-0,1, Cu-0,03, Zn-0,02
491
19-19-19 маркалы Полиферт (POLYFERT) тыңайтқышы
N-19, P-19, K-19, Mg-0,10, S-0,19, Fe(EDTA)-0,10, Mn(EDTA)-0,05, Zn(EDTA)-0,015, Cu(EDTA)-0,012, B-0,02, Mo-0,07
1500,0
килограмм
492
15-7-30 маркалы Полиферт (POLYFERT) тыңайтқышы
N-15, P-17, K-30, Mg-0,20, S-0,19, Fe(EDTA)-0,10, Mn(EDTA)-0,05, Zn(EDTA)-0,012, Cu(EDTA)-0,012, B-0,045, Mo-0,056
493
Agrumax минералды тыңайтқышы
N-16, P2O5-5, MgO-5, B-0,2, Fe-2, Mn-4, Zn-4
2009,0
килограмм
494
"Vittaspray" кешенді тыңайтқышы
N-5, P2O5-10, K2O-20, CaO-1,5, MgO-1,5, B-1,5, Cu-0,5, Fe-0,1, Mn-0,5, Mo-0,2, Zn-4

2577
литр
633
Удобрение Reasil micro Hydro Mix
Азот(N) общий - 12%, в т.ч.(N) органический - 2%, в т.ч.(N) мочевинный - 10%, Магний(MgO) с агентом - 4%, Бор(B) бороэтаноломин - 2%, Кобальт(Co) с агентом - 0,1%. Медь(Cu) с агентом - 0,8%, Железо(Fe) с агентом -5%, Марганец(Mn) с агентом - 2,5%, Молибден(Mo) с агентом - 0,25%, Цинк(Zn) с агентом - 3%, Гидроксикарбоновые кислоты - 18%, Аминокислоты - 8%
3865
литр
634
Удобрение Reasil® Soil Conditioner для восстановления плодородия почв
Общее органическое вещество на с.в.* - 75-80%, Общий Гуминовый экстракт(ОГЭ) на с.о.в.** - 90-95%, Гуминовые кислоты природные от ОГЭ - 54-56%, Гуминовые кислоты(калиевые соли) от ОГЭ - 40%, Фульвокислоты природные от ОГЭ - 4-6%, Органический азот(N) на с.в. - 1,5%. Фосфор( P2O5) на с.в. - 1,5%, Калий(K2O) на с.в. - 1,5%
1079
литр
635
Удобрение Reasil® Soil Conditioner для органического земледелия
Общее органическое вещество на с.в.* - 80-85%, Общий Гуминовый экстракт(ОГЭ) на с.о.в.** - 90-95%, Гуминовые кислоты природные от ОГЭ - 95-96%, Фульвокислоты природные от ОГЭ - 4-5%, Органический азот(N) на с.в. - 1,2-1,7%
696
литр
636
RADIX CAL
CaO-14,0%w/v, MgO-2,80%w/v, B-0,14%w/v, Mo-0,07%w/v, Co-0,07%w/v
1683,0
литр
637
RADIX CAL 5
CaO-14,0%w/v, MgO-2,80%w/v, B-0,14%w/v, Mo-0,07%w/v, Co-0,07%w/v
638
RADIX TIM FORTE+
свободные аминокислоты-5,76%w/v, N-3,72%w/v, P2O5-11,08%w/v, K₂O-4,08%w/v, Zn-0,50%w/v, Mn-0,20%w/v, B-0,20, Mo-0,02%w/v, Fe-0,09%w/v
4291,0
литр
639
FOLCROP STIM
свободные аминокислоты-5,76%w/v, органическое вещество+ стимуляторы-13,40%w/v, N-8,06%w/v
5988,0
литр
640
FOLCROP B-Mo
свободные аминокислоты-12,28%w/v, N-6,40%w/v, B-0,38%w/v, Mo-0,21%w/v
2416,0
литр
641
FOLCROP COMBI
B-0,38%w/v, Cu-0,15%w/v, Fe-5,10%w/v, Mn-2,50%w/v, Mo-0,10%w/v, Zn-0,21%w/v
1969,0
литр
642
FORCROP K35
K₂O-35,0%w/v
2729,0
литр
643
FORCROP GOLDEN 10-14-4
N-10,36%w/v, P₂O₅-14,24%w/v, K₂O-3,88 %w/v, MgO-0,38%w/v, B-0,14%w/v, Mn-0,97%w/v, Zn-0,67%w/v, свободные аминокислоты-10,61%w/v
2327,0
литр
644
FORCROP KAMIN
свободные аминокислоты-10,61%w/v, K₂O-36,0%w/v
2104,0
литр
645
PROTEC Al
Cu-2,24%w/v, Fe-2,56%w/v, Mn-0,96%w/v, Zn-0,64%w/v
2773,0
литр
646
FRUITBOOSTER+
свободные аминокислоты-11,55%w/v, N-3,46%w/v, K₂O-1,96%w/v, B-1,15%w/v, Mo-0,11%w/v, экстракт водорослей-9,47%w/v
4827,0
литр
647
FOLCROP TITAN
Свободные амино-кислоты - 17,16 % w/v; N - 6,00 % w/v; CaO - 4.09 % w/v; B - 0.26 % w/v; SO₃ - 2.31 % w/v; MgO - 0.29 % w/v; Орган-ое вещество - 47.38 % w/v
2640,0
литр
648
FOLCROP Ca-B
CaO-10,40%w/v, B-0,52%w/v, N-5,59%w/v
2148,0
литр
649
FOSCROP K
P₂O₅-42,0%w/v, K₂O-28,0%w/v

2577
литр
633
Reasil micro Hydro Mix тыңайтқышы
Азот (N) барлығы - 12%, оның ішінде (N) органикалық - 2%, оның ішінде (N) мочевина - 10%, агенті бар магний (MgO) - 4%, бор (B) борэтаноламин - 2%, кобальт (Ко) агентпен - 0,1%. Мыс(Cu) агентпен - 0,8%, темір(Fe) агентпен -5%, марганец(Mn) агентпен - 2,5%, молибден(Mo) агентпен - 0,25%, мырыш(Zn) агентпен - 3%, Гидроксикарбон қышқылдары - 18%, аминқышқылдары - 8%
3865
литр
634
Reasil® Soil Conditioner топырақ құнарлығын қалпына келтіру үшін тыңайтқыш
Құрғақ заттағы жалпы органикалық заттар* - 75-80%, құрғақ заттардағы жалпы гумин сығындысы (THE)** - 90-95%, THE-ден табиғи гумин қышқылдары - 54-56%, OGE-ден гумин қышқылдары (калий тұздары) - 40%, ОГЕ-дан алынған табиғи фульвоқышқылдар - 4-6%, Органикалық азот (N) д.қ. - 1,5%. Солтүстікте фосфор (P2O5). - 1,5%, калий (K2O) д.қ. - 1,5%
1079
литр
635
Reasil® Soil Conditioner органикалық егіншілікке арналған тыңайтқыш
Құрғақ заттағы жалпы органикалық заттар* - 80-85%, құрғақ заттағы жалпы гумин сығындысы (THE) құрғақ затта** - 90-95%, ОГЕ-дан табиғи гумин қышқылдары - 95-96%, ОГЕ-ден табиғи фульвоқышқылдар - 4-5 %, Органикалық азот (N) д.қ. - 1,2-1,7%
696
литр
636
RADIX CAL
CaO-14,0%w/v, MgO-2,80%w/v, B-0,14%w/v, Mo-0,07%w/v, Co-0,07%w/v
1683,0
литр
637
RADIX CAL 5
CaO-14,0%w/v, MgO-2,80%w/v, B-0,14%w/v, Mo-0,07%w/v, Co-0,07%w/v
638
RADIX TIM FORTE+
бос аминқышқылдары-5,76%w/v, N-3,72%w/v, P2O5-11,08%w/v, K₂O-4,08%w/v, Zn-0,50%w/v, Mn-0,20%w/v, B-0,20, Mo-0,02%w/v, Fe-0,09%w/v
4291,0
литр
639
FOLCROP STIM
бос аминқышқылдары-5,76%w/v, органикалық заттары+ стимуляторлар-13,40%w/v, N-8,06%w/v
5988,0
литр
640
FOLCROP B-Mo
бос аминқышқылдары-12,28%w/v, N-6,40%w/v, B-0,38%w/v, Mo-0,21%w/v
2416,0
литр
641
FOLCROP COMBI
B-0,38%w/v, Cu-0,15%w/v, Fe-5,10%w/v, Mn-2,50%w/v, Mo-0,10%w/v, Zn-0,21%w/v
1969,0
литр
642
FORCROP K35
K₂O-35,0%w/v
2729,0
литр
643
FORCROP GOLDEN 10-14-4
N-10,36%w/v, P₂O₅-14,24%w/v, K₂O-3,88 %w/v, MgO-0,38%w/v, B-0,14%w/v, Mn-0,97%w/v, Zn-0,67%w/v, бос аминқышқылдары-10,61%w/v
2327,0
литр
644
FORCROP KAMIN
бос аминқышқылдары-10,61%w/v, K₂O-36,0%w/v
2104,0
литр
645
PROTEC Al
Cu-2,24%w/v, Fe-2,56%w/v, Mn-0,96%w/v, Zn-0,64%w/v
2773,0
литр
646
FRUITBOOSTER+
бос аминқышқылдары-11,55%w/v, N-3,46%w/v, K₂O-1,96%w/v, B-1,15%w/v, Mo-0,11%w/v, балдыр сығындысы-9,47%w/v
4827,0
литр
647
FOLCROP TITAN
бос аминқышқылдары-11,55%w/v, N-3,46%w/v, K₂O-1,96%w/v, B-1,15%w/v, Mo-0,11%w/v, балдыр сығындысы-9,47%w/v
2640,0
литр
648
FOLCROP Ca-B
CaO-10,40%w/v, B-0,52%w/v, N-5,59%w/v
2148,0
литр
649
FOSCROP K
P₂O₅-42,0%w/v, K₂O-28,0%w/v

аминокислоты-7, N-5,5, P2O5-4,5, K2O-4, MgO-2, SO3-2, Fe-0,3, Mn-0,7, Zn-0,6, Cu-0,4, B-0,2, Mo-0,02, Co-0,02
853
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Масличный"
аминокислоты-6, N-1,2, MgO-3, SO3-8, Fe-0,2, Mn-1, Zn-0,2, Cu-0,1, B-0,7, Mo-0,04, Co-0,02
854
Органо-минеральное удобрение Биостим, марки "Кукуруза"
аминокислоты-6, N-6, MgO-2, SO3-6, Fe-0,3, Mn-0,2, Zn-0,9, Cu-0,3, B-0,3, Mo-0,02, Co-0,02

аминқышқылдары-7, N-5,5, P2O5-4,5, K2O-4, MgO-2, SO3-2, Fe-0,3, Mn-0,7, Zn-0,6, Cu-0,4, B-0,2, Mo-0,02, Co-0,02
853
"Масличный" маркалы Биостим органминералды тыңайтқышы
аминқышқылдары-6, N-1,2, MgO-3, SO3-8, Fe-0,2, Mn-1, Zn-0,2, Cu-0,1, B-0,7, Mo-0,04, Co-0,02
854
"Кукуруза" маркалы Биостим органминералды тыңайтқышы
аминқышқылдары-6, N-6, MgO-2, SO3-6, Fe-0,3, Mn-0,2, Zn-0,9, Cu-0,3, B-0,3, Mo-0,02, Co-0,02