О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Уральск
Постановление акимата города Уральск Западно-Казахстанской области от 30 июля 2024 года № 1656. Зарегистрирован в Департаменте юстиции Западно-Казахстанской области 31 июля 2024 года № 7417-07
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат города Уральска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Уральск согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Уральск.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима города Уральск Ж. Дуйсенгалиев
Приложение к постановлению
Исполняющий обязанности
акима города Уральск
от 30 июля 2024 года
№ 1656
1. Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 15 апреля 2016 года № 1024 "Об утверждении схем и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах города Уральска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4406).
2. Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 13 декабря 2018 года № 3055 "О внесении изменения в постановление акимата города Уральска от 15 апреля 2016 года № 1024 "Об утверждении схем и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах города Уральска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5439).
3. Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 1 декабря 2022 года № 2839 "О внесении изменений в постановление акимата города Уральска от 15 апреля 2016 года № 1024 "Об утверждении схем и Правил перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах города Уральска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 30987).
4. Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 16 марта 2018 года № 614 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима города Уральска" и городских исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5124).

Орал қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 30 шілдедегі № 1656 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 31 шілдеде № 7417-07 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Орал қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының приложению сәйкес Орал қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Орал қаласы әкiмiнiң жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Орал қаласы әкімінің міндетін атқарушы Ж. Дуйсенгалиев
Орал қаласы әкімінің
міндетін атқарушы
2024 жылғы 30 шілдедегі
№ 1656
Қаулысына қосымша
1. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің "Орал қаласының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемалары мен қағидаларын бекіту туралы" 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 1024 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4406 болып тіркелді).
2. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің "Орал қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 1024 "Орал қаласының шалғайдағы елді екендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемалары мен қағидаларын бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 3055 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5439 болып тіркелді).
3. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің "Орал қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 1024 "Орал қаласының шалғайдағы елді мекендерінде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасымалдаудың схемалары мен қағидаларын бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2022 жылғы 1 желтоқсандағы № 2839 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 30987 болып тіркелді).
4. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің "Орал қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын қалалық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 16 наурыздағы № 614 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5124 болып тіркелді).

5. Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 24 августа 2022 года № 1536 "О внесении изменений в постановление акимата города Уральска от 16 марта 2018 года № 614 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима города Уральска" и городских исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета".
6. Постановление акимата города Уральск Западно-Казахстанской области от 10 мая 2023 года № 1045 "О внесении изменений в постановление акимата города Уральска от 16 марта 2018 года № 614 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима города Уральска" и городских исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета".
7. Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 29 июня 2023 года № 1414 "О внесении изменений в постановление акимата города Уральска от 16 марта 2018 года № 614 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат акима города Уральска" и городских исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета".

5. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 24 тамыздағы № 1536 қаулысы "Орал қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 16 наурыздағы № 614 "Орал қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын қалалық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы".
6. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің "Орал қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 16 наурыздағы № 614 "Орал қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын қалалық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2023 жылғы 10 мамырдағы № 1045 қаулысы.
7. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің "Орал қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 16 наурыздағы № 614 "Орал қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің және жергілікті бюджеттен қаржыланатын қалалық атқарушы органдардың "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2023 жылғы 29 маусымдағы № 1414 қаулысы.