О признании утратившим силу постановления акимата Сандыктауского района от 10 июня 2016 года № А-6/132 "Об определении критериев по выбору видов отчуждения районного коммунального имущества"
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 16 апреля 2025 года № А-2/85. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 апреля 2025 года № 8912-03
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Сандыктауского района "Об определении критериев по выбору видов отчуждения районного коммунального имущества" от 10 июня 2016 года № А-6/132 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5437).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сандыктауского района С.Құдабай

Сандықтау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 10 маусымдағы № А-6/132 "Аудандық коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау бойынша өлшемдерді айқындау туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 16 сәуірдегі № А-2/85 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 18 сәуірде № 8912-03 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сандықтау ауданы әкімдігінің "Аудандық коммуналдық мүлікті иеліктен айыру түрлерін таңдау бойынша өлшемдерді айқындау туралы" 2016 жылғы 10 маусымдағы № А-6/132 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5437 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі
С.Құдабай