Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в городе Алатау Алматинской области
Решение маслихата Алматинской области от 25 февраля 2025 года № 33-178. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 февраля 2025 года № 6216-05
В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан, Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:

Алматы облысы Алатау қаласындағы бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2025 жылғы 25 ақпандағы № 33-178 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2025 жылғы 26 ақпанда № 6216-05 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 11-бабының 1-тармағына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШТІ:

1. Утвердить границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в городе Алатау Алматинской области, согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
К. Байгоджаев
Приложение 1 к решению Алматинского областного маслихата от 25 февраля 2025 года № 33-178
Границы оценочных зон в городе Алатау Алматинской области

1. Осы шешімнің 1 және 2-қосымшаларына сәйкес, Алматы облысы Алатау қаласындағы бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
К. Байгоджаев
Алматы облыстық мәслихатының 2025 жылғы 25 ақпандағы № 33-178 шешіміне 1-қосымша
Алматы облысы Алатау қаласындағы бағалау аймақтарының шекаралары