Об изменении границ (черты) города Есик Енбекшиказахского района Алматинской области
Совместные решение маслихата Алматинской области от 25 февраля 2025 года № 33-177 и постановление акимата Алматинской области от 25 февраля 2025 года № 50. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 февраля 2025 года № 6218-05
В соответствии с пунктом 4 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 2) статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании совместного предложения Енбекшиказахского районного маслихата и акимата Енбекшиказахского района, Алматинский областной маслихат РЕШИЛ и акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы Есік қаласының шекарасын (шегін) өзгерту туралы
Алматы облысы мәслихатының 2025 жылғы 25 ақпандағы № 33-177 бірлескен шешімі және Алматы облысы әкімдігінің 2025 жылғы 25 ақпандағы № 50 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2025 жылғы 26 ақпанда № 6218-05 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 108-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабының 2) тармақшасына сәйкес және Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының және Еңбекшіқазақ ауданы әкімдігінің бірлескен ұсынысы негізінде, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ және Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Изменить границы (черты) города Есик включив в его черту части земель Болекского и Рахатского сельских округов общей площадью 2529,64 гектаров согласно приложению к настоящему совместному решению Алматинского областного маслихата и постановлению акимата Алматинской области, установив границы общей площадью 4228,54 гектаров.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного решения Алматинского областного маслихата и постановления акимата Алматинской области возложить на курирующего заместителя акима Алматинской области.

1. Осы бірлескен Алматы облыстық мәслихаты шешімінің және Алматы облысының әкімдігі қаулысының қосымшасына сәйкес Есік қаласының шекарасы (шегі), оның шегіне жалпы ауданы 2529,64 гектар Бөлек және Рахат ауылдық округтерінің кейбір жерлерін қоса отырып, жалпы көлемі 4228,54 гектар шекарасында өзгертілсін.
2. Осы бірлескен Алматы облыстық мәслихаты шешімінің және Алматы облысының әкімдігі қаулысының орындалуын бақылау Алматы облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.