О признании утратившими силу некоторых решений маслихата города Шымкент
Решение маслихата города Шымкент от 28 марта 2025 года № 25/228-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Шымкент 9 апреля 2025 года № 237-17
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения маслихата города Шымкент:
"О ставках платы за негативное воздействие на окружающую среду по городу Шымкент" от 14 сентября 2020 года № 69/632-6с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 127);
"О внесении изменений в решение маслихата города Шымкент от 14 сентября 2020 года № 69/632-6с "О ставках платы за эмиссии в окружающую среду по городу Шымкент" от 12 августа 2022 года № 20/177-VII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 29188).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Шымкент Б. Нарымбетов

Шымкент қаласы мәслихатының кейбір шешiмдерiнің күші жойылды деп тану туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2025 жылғы 28 наурыздағы № 25/228-VIII шешiмi. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2025 жылғы 9 сәуірде № 237-17 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Шымкент қаласы мәслихатының мынадай шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
"Шымкент қаласы бойынша қоршаған ортаға теріс әсер еткені үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" 2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 69/632-6с (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 127 болып тіркелген);
"Шымкент қаласы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" 2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 69/632-6с Шымкент қаласы мәслихатының шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2022 жылғы 12 тамыздағы № 20/177-VII (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29188 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шымкент қаласы мәслихатының төрағасы Б. Нарымбетов