О внесении изменения в решение маслихата района Мақаншы от 8 ноября 2024 года № 13-83/VIIІ "Об определении порядка и размера возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа детей с инвалидностью по индивидуальному учебному плану в районе Мақаншы"
Решение маслихата района Мақаншы области Абай от 27 марта 2025 года № 18-122/VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 29 апреля 2025 года № 446-18
Маслихат района Мақаншы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Мақаншы "Об определении порядка и размера возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями из числа детей с инвалидностью по индивидуальному учебному плану в районе Мақаншы" от 8 ноября 2024 года № 13-83/VIIІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 370-18) следующее изменение:
пункт 7 приложении к указанному решению изложить в новой редакции:
"7. Размер возмещения затрат на обучение на дому детей с ограниченными возможностями, из числа детей с инвалидностью, по индивидуальному учебному плану равен десяти месячных расчетных показателям ежемесячно на каждого ребенка с инвалидностью.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата
Б. Биболов

Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 8 қарашадағы № 13-83/VIIІ "Мақаншы ауданында мүгедектігі бар балалар қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу тәртібі мен мөлшерін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 27 наурыздағы № 18-122/VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 29 сәуірде № 446-18 болып тіркелді
Мақаншы ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мақаншы ауданы мәслихатының "Мақаншы ауданында мүгедектігі бар балалар қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу тәртібі мен мөлшерін айқындау туралы" 2024 жылғы 8 қарашадағы № 13-83/VIIІ (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 370-18 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасының 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Мүгедектігі бар балалар қатарындағы кемтар балаларды жеке оқыту жоспары бойынша үйде оқытуға жұмсаған шығындарын өндіріп алу мөлшері әр мүгедектігі бар балаға ай сайын он айлық есептік көрсеткішке тең.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы
Б. Биболов