О внесении изменения в решение маслихата района Мақаншы от 8 ноября 2024 года № 13-84/VIIІ "Об утверждении порядка и размера оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива за счет бюджетных средств специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах района Мақаншы"
Решение маслихата района Мақаншы области Абай от 22 мая 2025 года № 21-139/VIII. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 27 мая 2025 года № 458-18
Маслихат района Мақаншы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Мақаншы "Об утверждении порядка и размера оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива за счет бюджетных средств специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах района Мақаншы" от 8 ноября 2024 года № 13-84/VIIІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 369-18) следующее изменение:
пункт 5 приложения к указанному решению изложить в следующей редакции:
"5. Социальная поддержка оказывается один раз в год за счет средств бюджета в размере 13 (тринадцать) месячных расчетных показателей в 2025 году, 14 (четырнадцать) месячных расчетных показателей в 2026 году.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата
Б. Биболов

Мақаншы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 8 қарашадағы № 13-84/VIIІ "Мақаншы ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебiнен коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсету тәртібі мен мөлшерін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Мақаншы ауданы мәслихатының 2025 жылғы 22 мамырдағы № 21-139/VIII шешімі. Абай облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 27 мамырда № 458-18 болып тіркелді
Мақаншы ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мақаншы ауданы мәслихатының "Мақаншы ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс  істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебiнен коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік  қолдау көрсету тәртібі мен мөлшерін бекіту туралы" 2024 жылғы 8 қарашадағы № 13-84/VIIІ (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 369-18 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасының 5 тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Әлеуметтік қолдау жылына бір рет бюджет қаражаты есебінен 2025 жылы 13 (он үш) айлық есептік көрсеткіш, 2026 жылы 14 (он төрт) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде көрсетіледі.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы
Б. Биболов