Об образовании избирательных участков по городу Сатпаев
Решение акима города Сатпаев области Ұлытау от 29 января 2025 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Ұлытау 30 января 2025 года № 177-20
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", аким города Сатпаев РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по городу Сатпаев согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу некоторые решения акима города Сатпаев согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким М. Бурибаев
"СОГЛАСОВАНО"
Территориальная избирательная комиссия
по городу Сатпаев
Приложение 1 к решению
акима города Сатпаев
от 29 января 2025 года
№ 1
Избирательные участки по городу Сатпаев
Избирательный участок № 35
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №5" отдела образования города Сатпаев управления образования области Ұлытау, улица Бабыр би, строение 5.
Границы: проспект академика Каныша Сатпаева 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29; улица Аманжолова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; улица Бабыр би 4, 6, 6а, 6б, 8, 12, 14; улица Байсеитовой 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; улица Болмана 3, 4, 5а, 5б, 6, 7, 8, 12, 14; улица Виктора Гурбы 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; улица Иса Байзакова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; улица Кошубаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; улица Наурыз 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18; улица Тайжана Калмагамбетова 4, 10, 12, 20; улица Улытауская 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28.
Избирательный участок № 36
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №5" отдела образования города Сатпаев управления образования области Ұлытау, улица Бабыр би, строение 5.
Границы: проспект академика Каныша Сатпаева 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61; улица Бабыр би 3; улица Виктора Гурбы 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69; улица Гани Муратбаева 4, 6, 8, 10а, 10б, 12, 14, 16, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36; улица Жастар 3, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 7, 7/1, 7/3, 7а, 8, 9, 10, 12; улица Пушкина 1; улица Улытауская 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50а, 52, 54, 56, 58; улица Шакарима 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
Избирательный участок № 37

Сәтбаев қаласы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Ұлытау облысы Сәтбаев қаласының әкімінің 2025 жылғы 29 қаңтардағы № 1 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 30 қаңтарда № 177-20 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23-бабына сәйкес Сәтбаев қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сәтбаев қаласы бойынша сайлау учаскелерi осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Сәтбаев қаласы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім М. Бурибаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Сатбаев қаласы бойынша
аумақтық сайлау комиссиясы
Сәтбаев қаласы әкімінің
2025 жылғы 29
қаңтардағы
№ 1
шешіміне 1-қосымша
Сәтбаев қаласы бойынша сайлау учаскелері
№ 35 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысы білім басқармасының Сәтбаев қаласы білім бөлімінің "№5 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бабыр би көшесі, 5 құрылыс.
Шекаралары: академик Қаныш Сәтбаев даңғылы 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29; Аманжолов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Бабыр би көшесі 4, 6, 6а, 6б, 8, 12, 14; Байсеитова көшесі 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; Болман көшесі 3, 4, 5а, 5б, 6, 7, 8, 12, 14; Виктор Гурба көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; Иса Байзақов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Кошубаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Наурыз көшесі 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18; Тайжан Қалмағамбетов көшесі 4, 10, 12, 20; Ұлытау көшесі 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28.
№ 36 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысы білім басқармасының Сәтбаев қаласы білім бөлімінің "№5 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Бабыр би көшесі, 5 құрылыс.
Шекаралары: академик Қаныш Сәтбаев даңғылы 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61; Бабыр би көшесі 3; Виктор Гурба көшесі 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69; Ғани Мұратбаев көшесі 4, 6, 8, 10а, 10б, 12, 14, 16, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36; Жастар көшесі 3, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 7, 7/1, 7/3, 7а, 8, 9, 10, 12; Пушкин көшесі 1; Ұлытау көшесі 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50а, 52, 54, 56, 58; Шәкәрім көшесі 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
№ 37 сайлау учаскесі

Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №14" отдела образования города Сатпаев управления образования области Ұлытау, улица Наурыз, строение 5.
Границы: проспект академика Каныша Сатпаева 10, 12, 14, 16, 18; улица Аблай хана 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 18; улица Аманжолова 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31; улица Байсеитовой 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42; улица Баубека Булкышева 1, 3, 7, 13, 14, 15, 19; улица Бауыржана Момышулы 1, 2, 3, 3а, 4, 4/4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12а, 13, 13С, 14, 15, 17, 19, 21, 21/2, 23; улица Ердена 2, 2/6, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8/1, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 21, 23, 23/3, 25, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 33, 34/2, 36, 38, 40; улица Кажымукана 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 13, 21; улица Коктем 2, 3, 4,5, 6, 7, 8, 11, 13, 13/2, 14, 15, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а; улица Курмангазы 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 32; улица Мухтара Ауэзова 2, 4, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; улица Наурыз 3, 3а, 3в, 3в-а, 3в-б, 3г, 20, 22, 24, 26,30, 32, 34, 36, 38; улица Сабита Муканова 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 14/1, 16, 17, 18, 20, 21/1; улица Тайжана Калмагамбетова 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 24, 28, 30; улица Толе би 2, 3, 4, 6, 8, 10, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 27а;
Потребительский кооператив "Восток";
Потребительский кооператив "Горняк";
Потребительский кооператив "Меридиан".
Избирательный участок № 38
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №27" отдела образования города Сатпаев управления образования области Ұлытау, улица Наурыз, строение 7.
Границы: переулок Шыгыс-1 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; переулок Шыгыс-2 3, 4, 5, 6,7, 8, 9; переулок Шыгыс-3 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; переулок Шыгыс-4 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; переулок Шыгыс-5 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; проспект академика Каныша Сатпаева 20, 22, 24, 26, 28, 28а, 30, 30а; улица Абикена Мамахова 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; улица Абсамата Тажбенова 45, 47, 49, 57, 60, 62, 64, 66, 68; улица Алаш 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 72а, 74, 74а, 76а, 78, 80, 80а, 82, 82а, 84; улица Аманжолова 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 73; улица Байсеитовой 35, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78; улица Баубека Булкышева 6, 8, 10, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 49, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 77, 130, 132, 132а; улица Бауржана Момышулы 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42С, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49С, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56С, 57, 58, 59, 59С, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71; улица Гани Муратбаева 34а, 36а, 38, 40, 42; улица Ердена 35, 35а, 37, 39, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 51а, 53, 53б, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 60, 65, 66, 67, 70, 72; улица Ильи Панина 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 13, 15, 16, 18, 20, 24, 27, 30, 33, 34, 35, 37, 38, 42, 46, 62; улица Коктем 20, 20а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 34/1, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50; улица Колбасова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; улица Кошубаева 20, 22, 24, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 33; улица Курмангазы 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62; улица Муслима Нурушева 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12; улица Мухтара Ауэзова 3, 5, 7, 9, 15, 17, 19, 21; улица Наурыз 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 78; улица Садыка Асатова 3, 3а, 3б, 3в, 4, 7, 9, 9а, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 48а, 48б, 50, 51, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 61, 64, 67, 69, 71, 71а, 73, 75а, 77; улица Сакена Сейфуллина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; улица Токаша Бокина 35, 37, 39, 47, 49/1, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67; улица Турара Рыскулова 27, 39, 41, 43, 45, 47, 49; улица Халимы Артыгалиевой 1, 2, 3, 4, 7, 9, 12, 14, 15, 17, 19, 26, 28, 28а, 30, 31, 33, 35.
Избирательный участок № 39

Орналасқан жері:Ұлытау облысы білім басқармасының Сәтбаев қаласы білім бөлімінің "№14 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Наурыз көшесі, 5 құрылыс.
Шекаралары: академик Қаныш Сәтбаев даңғылы 10, 12, 14, 16, 18; Абылай хан көшесі 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 18; Аманжолов көшесі 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31; Байсеитова көшесі 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42; Баубек Бұлқышев көшесі 1, 3, 7, 13, 14, 15, 19; Бауыржан Момышұлы көшесі 1, 2, 3, 3а, 4, 4/4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12а, 13, 13С, 14, 15, 17, 19, 21, 21/2, 23; Ерден көшесі 2, 2/6, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 8/1, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 21, 23, 23/3, 25, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 33, 34/2, 36, 38, 40; Қажымұқан көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 13, 21; Көктем көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 13, 13/2, 14, 15, 17, 18, 18а, 19, 20, 20а; Құрманғазы көшесі 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 32; Мұхтар Әуезов көшесі 2, 4, 8, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; Наурыз көшесі 3, 3а, 3в, 3в-а, 3в-б, 3г, 20, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38; Сәбит Мұқанов көшесі 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 14/1, 16, 17, 18, 20, 21/1; Тайжан Қалмағамбетов көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 24, 28, 30; Төле би көшесі 2, 3, 4, 6, 8, 10, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27, 27а;
Тұтыну кооперативі "Восток";
Тұтыну кооперативі "Горняк";
Тұтыну кооперативі "Меридиан".
№ 38 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысы білім басқармасының Сәтбаев қаласы білім бөлімінің "№27 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Наурыз көшесі, 7 құрылыс.
Шекаралары: Шығыс-1 тұйық көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Шығыс-2 тұйық көшесі 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Шығыс-3 тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Шығыс-4 тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Шығыс-5 тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; академик Қаныш Сәтбаев даңғылы 20, 22, 24, 26, 28, 28а, 30, 30а; Абикен Мамахов көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; Әбсамат Тәжбенов көшесі 45, 47, 49, 57, 60, 62, 64, 66, 68; Алаш көшесі 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 72а, 74, 74а, 76а, 78, 80, 80а, 82, 82а, 84; Аманжолов көшесі 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 73; Байсеитова көшесі 35, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78; Баубек Бұлқышев көшесі 6, 8, 10, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 46, 47, 49, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 77, 130, 132, 132а; Бауыржан Момышұлы көшесі 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42С, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49С, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56С, 57, 58, 59, 59С, 61, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 69, 70, 71; Ғани Мұратбаев көшесі 34а, 36а, 38, 40, 42; Ерден көшесі 35, 35а, 37, 39, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 51а, 53, 53б, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 60, 65, 66, 67, 70, 72; Илья Панин көшесі 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 13, 15, 16, 18, 20, 24, 27, 30, 33, 34, 35, 37, 38, 42, 46, 62; Көктем көшесі 20, 20а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 34/1, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50; Колбасов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Кошубаев көшесі 20, 22, 24, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 33; Құрманғазы көшесі 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62; Мүслім Нұрышев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12; Мұхтар Әуезов көшесі 3, 5, 7, 9, 15, 17, 19, 21; Наурыз көшесі 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 72, 78; Садық Асатов көшесі 3, 3а, 3б, 3в, 4, 7, 9, 9а, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 48а, 48б, 50, 51, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 61, 64, 67, 69, 71, 71а, 73, 75а, 77; Сәкен Сейфуллин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; Тоқаш Бокин көшесі 35, 37, 39, 47, 49/1, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67; Тұрар Рысқұлов көшесі 27, 39, 41, 43, 45, 47, 49; Халима Артығалиева көшесі 1, 2, 3, 4, 7, 9, 12, 14, 15, 17, 19, 26, 28, 28а, 30, 31, 33, 35.
№ 39 сайлау учаскесі

Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №3" отдела образования города Сатпаев управления образования области Ұлытау, улица Женис, строение 17Б.
Границы: проспект академика Каныша Сатпаева 34; улица Алаш 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 85а, 87, 89, 91, 93; улица Алии Молдагуловой 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 68, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 94а; улица Байконурова 9, 11, 17, 19, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54/1, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 92, 93, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 104а, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117; улица Баубека Булкышева 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150; улица Болмана Кожабаева 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76/1, 77, 78, 80, 83; улица Виктора Курьятова 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; улица Гани Муратбаева 33, 35; улица Ердена 93, 95, 97, 99, 101; улица Женис 10, 12, 14, 16, 18, 20; улица Горького 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62; улица Мусы Жалиля 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62; улица Наурыз 7а, 7б, 9, 11, 13, 15а, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 84, 90, 94, 96, 98, 102, 104, 108; улица Токаш Бокина 68, 69, 70, 70/1, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 90; улица Турара Рыскулова 70, 72, 74, 74а, 76, 76а, 76б, 78, 79, 80, 81, 82, 83; улица Халифа Алтая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
Избирательный участок № 40
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Специализированная детско-юношеская школа олимпийского резерва города Сатпаев" управления физической культуры и спорта области Ұлытау, проспект Независимости, строение 28.

Орналасқан жері: Ұлытау облысы білім басқармасының Сәтбаев қаласы білім бөлімінің "№3 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жеңіс көшесі, 17Б құрылыс.
Шекаралары: академик Қаныш Сәтбаев даңғылы 34; Алаш көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 85а, 87, 89, 91, 93; Әлия Молдағұлова көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 62, 63, 63а, 64, 65, 66, 68, 69, 71, 73, 74, 75, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 94а; Байқоңыров көшесі 9, 11, 17, 19, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54/1, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 92, 93, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 104а, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117; Баубек Бұлқышев көшесі 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150; Болман Қожабаев көшесі 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76/1, 77, 78, 80, 83; Виктор Курьятов көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; Ғани Мұратбаев көшесі 33, 35; Ерден көшесі 93, 95, 97, 99, 101; Жеңіс көшесі 10, 12, 14, 16, 18, 20; Горький көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62; Мұса Жәлел көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62; Наурыз көшесі 7а, 7б, 9, 11, 13, 15а, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 84, 90, 94, 96, 98, 102, 104, 108; Тоқаш Бокин көшесі 68, 69, 70, 70/1, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 90; Тұрар Рысқұлов көшесі 70, 72, 74, 74а, 76, 76а, 76б, 78, 79, 80, 81, 82, 83; Халифа Алтай көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
№ 40 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Сатпаев қаласындағы мамандандырылған олимпиадалық резервтегі балалар - жасөспірімдер мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тәуелсіздік даңғылы, 28 құрылыс.

Границы: улица Амангельды Иманова 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76; улица Аубакира Кусаинова 31, 33, 35, 38, 38/1, 38/2, 40/2, 42/2, 44, 44а, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64; улица Аширбека Кунанбаева 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/2, 16, 16/2, 18, 20; улица Беймбет Майлина 1, 1а, 1б, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 5б, 6, 7, 8, 10, 12, 16, 18, 20; улица Ердена 108, 110, 112, 114, 116, 123, 125, 127, 129, 131, 133; улица Женис 13/1, 15, 15а, 15/2, 17/1, 17а, 19, 19/1, 19/2, 21, 21/1, 21/2, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82; улица Жолдасбека Жакыпбекова 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 17, 19; улица Наурыз 41, 43, 43а, 51, 53, 110, 112, 114, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136; улица Пацаева 1, 3, 4, 4б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20; улица Чокана Валиханова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61/1, 62, 65, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 78, 79, 81.
Избирательный участок № 41
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Сатпаевский индустриальный колледж" управления образования области Ұлытау, улица Аубакира Кусаинова, дом №23А.
Границы: проспект академика Каныша Сатпаева 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 99, 101, 103; проспект Независимости 16, 18, 22, 24; улица Аубакира Кусаинова 12, 14, 14а, 16, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36/1, 36/2, 36/3; улица Байконурова 3, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 24; улица Виктора Гурбы 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94; улица Гани Муратбаева 13, 17, 21, 25, 31; улица Женис 3, 3а, 3б, 3в, 3г, 4, 5, 6, 7, 9; улица Маншук Маметовой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16; улица Мухита Бопежанова 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 20.
Избирательный участок № 42
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Центр духовного, общественного и межнационального согласия народа Казахстана" государственного учреждения "Отдел внутренней политики города Сатпаев", улица Аубакира Кусаинова, дом №8.

Шекаралары: Амангелді Иманов көшесі 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76; Әубәкір Құсайынов көшесі 31, 33, 35, 38, 38/1, 38/2, 40/2, 42/2, 44, 44а, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64; Әшірбек Құнанбаев көшесі 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/2, 16, 16/2, 18, 20; Бейімбет Майлин көшесі 1, 1а, 1б, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 5б, 6, 7, 8, 10, 12, 16, 18, 20; Ерден көшесі 108, 110, 112, 114, 116, 123, 125, 127, 129, 131, 133; Жеңіс көшесі 13/1, 15, 15а, 15/2, 17/1, 17а, 19, 19/1, 19/2, 21, 21/1, 21/2, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82; Жолдасбек Жақыпбеков көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 17, 19; Наурыз көшесі 41, 43, 43а, 51, 53, 110, 112, 114, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136; Пацаев көшесі 1, 3, 4, 4б, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20; Шоқан Уәлиханов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61/1, 62, 65, 67, 68, 69, 70, 73, 74, 78, 79, 81.
№ 41 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысының білім басқармасының "Сәтбаев индустриалдық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Әубәкір Құсайынов көшесі, №23А үйі.
Шекаралары: академик Қаныш Сәтбаев даңғылы 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 99, 101, 103; Тәуелсіздік даңғылы 16, 18, 22, 24; Әубәкір Құсайынов көшесі 12, 14, 14а, 16, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36/1, 36/2, 36/3; Байқоңыров көшесі 3, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 24; Виктор Гурба көшесі 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94; Ғани Мұратбаев көшесі 13, 17, 21, 25, 31; Жеңіс көшесі 3, 3а, 3б, 3в, 3г, 4, 5, 6, 7, 9; Мәншүк Мәметова көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16; Мұхит Бөпежанов көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 20.
№ 42 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Сәтбаев қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан халқының рухани, қоғамдық және ұлтаралық келісім орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Әубәкір Құсайынов көшесі, №8 үйі.

Границы: проспект Независимости 1, 1а, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 8, 10, 12; улица Аубакира Кусаинова 3, 3а, 4а, 5, 5а, 5б, 7а, 7б; улица Виктора Гурбы 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 99; улица Жандосова 7; улица Улытауская 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 84а.
Избирательный участок № 43
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия имени Бауыржана Момышулы" отдела образования города Сатпаев управления образования области Ұлытау, улица Наурыз, строение 144.
Границы: улица Ердена 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157; улица Наурыз 140, 142.
Избирательный участок № 44
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия имени Бауыржана Момышулы" отдела образования города Сатпаев управления образования области Ұлытау, улица Наурыз, строение 144.
Границы: проспект Независимости 32, 34, 36, 38, 49, 51, 53, 55; улица Ердена 159, 161, 163, 165, 167, 169; улица Наурыз 146, 148, 150, 152.
Избирательный участок № 45
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №4 имени Абая" отдела образования города Сатпаев управления образования области Ұлытау, проспект академика Каныша Сатпаева, строение 114А.
Границы: проспект Независимости 43, 57; улица Ердена 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189а, 191, 193, 195.
Избирательный участок № 46
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №4 имени Абая" отдела образования города Сатпаев управления образования области Ұлытау, проспект академика Каныша Сатпаева, строение 114А.
Границы: проспект академика Каныша Сатпаева 112, 114, 116, 118; улица Абая Кунанбаева 42, 44, 46, 48, 50, 52, 60, 62.
Избирательный участок № 47
Местонахождение: коммунальное государственное казенное предприятие "Дворец горняков имени Шынболата Дильдебаева" государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков города Сатпаев", проспект академика Каныша Сатпаева, строение 106.
Границы: проспект академика Каныша Сатпаева 102, 102а, 104, 104/1, 104/2, 104/3, 104/4, 104/5, 104/6; проспект Независимости 31, 31/2, 33, 35, 35а, 37, 41, 45, 47.
Избирательный участок № 48
Местонахождение: коммунальное государственное казенное предприятие "Дворец горняков имени Шынболата Дильдебаева" государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков города Сатпаев", проспект академика Каныша Сатпаева, строение 106.
Границы: проспект академика Каныша Сатпаева 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 105, 107, 115, 117; проспект Независимости 23, 25, 27; улица Мәңгілік ел 22.
Избирательный участок № 49

Шекаралары: Тәуелсіздік даңғылы 1, 1а, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 8, 10, 12; Әубәкір Құсайынов көшесі 3, 3а, 4а, 5, 5а, 5б, 7а, 7б; Виктор Гурба көшесі 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 99; Жандосов көшесі 7; Ұлытау көшесі 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 84а.
№ 43 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысы білім басқармасының Сәтбаев қаласы білім бөлімінің "Бауыржан Момышұлы атындағы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Наурыз көшесі, 144 құрылыс.
Шекаралары: Ерден көшесі 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157; Наурыз көшесі 140, 142.
№ 44 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысы білім басқармасының Сәтбаев қаласы білім бөлімінің "Бауыржан Момышұлы атындағы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Наурыз көшесі, 144 құрылыс.
Шекаралары: Тәуелсіздік даңғылы 32, 34, 36, 38, 49, 51, 53, 55; Ерден көшесі 159, 161, 163, 165, 167, 169; Наурыз көшесі 146, 148, 150, 152.
№ 45 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысы білім басқармасының Сәтбаев қаласы білім бөлімінің "Абай атындағы №4 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, академик Каныш Сәтбаев даңғылы, 114А құрылыс.
Шекаралары: Тәуелсіздік даңғылы 43, 57; Ерден көшесі 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189а, 191, 193, 195.
№ 46 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысы білім басқармасының Сәтбаев қаласы білім бөлімінің "Абай атындағы №4 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, академик Каныш Сәтбаев даңғылы, 114А құрылыс.
Шекаралары: академик Қаныш Сәтбаев даңғылы 112, 114, 116, 118; Абай Құнанбаев көшесі 42, 44, 46, 48, 50, 52, 60, 62.
№ 47 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Сәтбаев қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шынболат Ділдебаев атындағы кеншілер сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны, академик Қаныш Сәтбаев даңғылы, 106 құрылыс.
Шекаралары: академик Қаныш Сәтбаев даңғылы 102, 102а, 104, 104/1, 104/2, 104/3, 104/4, 104/5, 104/6; Тәуелсіздік даңғылы 31, 31/2, 33, 35, 35а, 37, 41, 45, 47.
№ 48 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Сәтбаев қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шынболат Ділдебаев атындағы кеншілер сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны, академик Қаныш Сәтбаев даңғылы, 106 құрылыс.
Шекаралары: академик Қаныш Сәтбаев даңғылы 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 105, 107, 115, 117; Тәуелсіздік даңғылы 23, 25, 27; Мәңгілік ел көшесі 22.
№ 49 сайлау учаскесі

Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №25" отдела образования города Сатпаев управления образования области Ұлытау, улица Мәңгілік ел, строение 12А.
Границы: проспект Независимости 7, 9, 15, 15/1, 17, 17а, 19, 21; улица Виктора Гурбы 96, 98, 100, 102, 104, 106; улица Мәңгілік ел 10, 14, 16, 18, 20.
Избирательный участок № 50
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей имени Ыбырая Алтынсарина" отдела образования города Сатпаев управления образования области Ұлытау, улица Мәңгілік ел, строение 11.
Границы: улица Виктора Гурбы 101; улица Мәңгілік ел 3, 4, 4а, 6, 7, 9, 9а, 9б; улица Улытауская 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106.
Избирательный участок № 51
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Гимназия имени Сакена Сейфуллина" отдела образования города Сатпаев управления образования области Ұлытау, улица Мәңгілік ел, строение 11, 2 корпус.
Границы: проспект академика Каныша Сатпаева 119, 121, 123; улица Мәңгілік ел 11/1, 13, 13а, 14а, 15, 17, 19, 21, 21а, 23, 25.
Избирательный участок № 52
Местонахождение: коммунальное государственное казенное предприятие "Детская школа искусств" отдела образования города Сатпаев управления образования области Ұлытау, улица Абая Кунанбаева, строение 67А.
Границы: улица Абая Кунанбаева 54, 56, 58, 64, 66, 72, 74; улица Ердена 189, 197.
Избирательный участок № 53
Местонахождение: товарищество с ограниченной ответственностью "Лекерова", улица Ердена, дом №199.
Границы: проспект Независимости 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87; улица Абая Кунанбаева 68, 76, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127; улица Александра Затаевича 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; улица Арғанаты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; улица Едіге батыр 2, 4, 6, 8; улица Ердена 199; улица Жамбыла 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 15; улица Жұмабек Тәшенов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13; улица Кейкі батыр 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14; улица Кетбұға 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13; улица Төлек батыр 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Избирательный участок № 54
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Алькея Маргулана" отдела образования города Сатпаев управления образования области Ұлытау, улица Ердена, строение 217.
Границы: улица Абая Кунанбаева 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 73, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 95, 97, 99; улица Ердена 207, 209, 211.
Избирательный участок № 55
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Алькея Маргулана" отдела образования города Сатпаев управления образования области Ұлытау, улица Ердена, строение 217.

Орналасқан жері: Ұлытау облысы білім басқармасының Сәтбаев қаласы білім бөлімінің "№25 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мәңгілік ел көшесі, 12А құрылыс.
Шекаралары: Тәуелсіздік даңғылы 7, 9, 15, 15/1, 17, 17а, 19, 21; Виктор Гурба көшесі 96, 98, 100, 102, 104, 106; Мәңгілік ел көшесі 10, 14, 16, 18, 20.
№ 50 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысы білім басқармасының Сәтбаев қаласы білім бөлімінің "Ыбырай Алтынсарин атындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мәңгілік ел көшесі, 11 құрылыс.
Шекаралары: Виктор Гурба көшесі 101; Мәңгілік ел көшесі 3, 4, 4а, 6, 7, 9, 9а, 9б; Ұлытау көшесі 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106.
№ 51 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысы білім басқармасының Сәтбаев қаласы білім бөлімінің "Сәкен Сейфуллин атындағы гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мәңгілік Ел көшесі, 11 құрылыс, 2 бөлігі.
Шекаралары: академик Қаныш Сәтбаев даңғылы 119, 121, 123; Мәңгілік ел көшесі 11/1, 13, 13а, 14а, 15, 17, 19, 21, 21а, 23, 25.
№ 52 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысы білім басқармасының Сәтбаев қаласы білім бөлімінің "Балалар өнер мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорны, Абай Құнанбаев көшесі, 67А құрылыс.
Шекаралары: Абай Құнанбаев көшесі 54, 56, 58, 64, 66, 72, 74; Ерден көшесі 189, 197.
№ 53 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Лекерова" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Ерден көшесі, №199 үйі.
Шекаралары: Тәуелсіздік даңғылы 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87; Абай Құнанбаев көшесі 68, 76, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127; Александр Затаевич көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Арғанат көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Едіге батыр көшесі 2, 4, 6, 8; Ерден көшесі 199; Жамбыл көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 15; Жұмабек Тәшенов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13; Кейкі батыр көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14; Кетбұға көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13; Төлек батыр көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
№ 54 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысы білім басқармасының Сәтбаев қаласы білім бөлімінің "Әлкей Марғұлан атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ерден көшесі, 217 құрылыс.
Шекаралары: Абай Құнанбаев көшесі 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 73, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 95, 97, 99; Ерден көшесі 207, 209, 211.
№ 55 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысы білім басқармасының Сәтбаев қаласы білім бөлімінің "Әлкей Марғұлан атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ерден көшесі, 217 құрылыс.

Границы: улица Ердена 213, 215, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233; улица Павла Шаталюка 32, 34, 36, 38, 38а, 42, 44, 46, 46а, 46б, 48, 50, 52.
Избирательный участок № 56
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №16" отдела образования города Сатпаев управления образования области Ұлытау, проспект академика Каныша Сатпаева, строение 154.
Границы: проспект академика Каныша Сатпаева 150, 156, 158, 162; улица Алихана Букейханова 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; улица Алмы Оразбаевой 4, 10, 12, 14, 16, 20, 24, 26, 28, 30; улица Ахмета Байтурсынова 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; улица Богенбая Батыра 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 12а, 14, 15/1, 15а, 16, 17, 18, 18/1, 20, 22, 23; улица Дурментаева 25, 27, 29, 30а, 31, 33, 34, 34/1, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56; улица Ердена 235, 237, 241; улица Жаксымбека Унчибаева 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 69а, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89; улица Жанпеисова 26, 26б, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 67; улица Кызымхана Кентаева 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 59; улица Мукагали Макатаева 1, 2, 3, 4, 5, 8, 10, 11, 17; улица Нуркена Абдирова 38, 40, 42, 44, 44а, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78; улица Павла Шаталюка 11, 13, 13/1, 13а, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 35; улица Сарыарка 41, 43, 45, 47, 49, 53, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67/1, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82а, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96, 98, 100.
Избирательный участок № 57
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №16" отдела образования города Сатпаев управления образования области Ұлытау, проспект академика Каныша Сатпаева, строение 154.
Границы: проспект академика Каныша Сатпаева 144, 146, 148; улица Абая Кунанбаева 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47а.
Избирательный участок № 58
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Каныша Сатпаева" отдела образования города Сатпаева управления образования области Ұлытау, проспект академика Каныша Сатпаева, строение 139.

Шекаралары: Ерден көшесі 213, 215, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233; Павел Шаталюк көшесі 32, 34, 36, 38, 38а, 42, 44, 46, 46а, 46б, 48, 50, 52.
№ 56 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысы білім басқармасының Сәтбаев қаласы білім бөлімінің "№16 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, академик Қаныш Сәтбаев даңғылы, 154 құрылыс.
Шекаралары: академик Қаныш Сәтбаев даңғылы 150, 156, 158, 162; Әлихан Бөкейханов көшесі 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Алма Оразбаева көшесі 4, 10, 12, 14, 16, 20, 24, 26, 28, 30; Ахмет Байтұрсынов көшесі 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Бөгенбай батыр көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 12а, 14, 15/1, 15а, 16, 17, 18, 18/1, 20, 22, 23; Дүрментаев көшесі 25, 27, 29, 30а, 31, 33, 34, 34/1, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56; Ерден көшесі 235, 237, 241; Жақсымбек Үншібаев көшесі 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 69а, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89; Жанпейісов көшесі 26, 26б, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 67; Қазымхан Кентаев көшесі 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 59; Мұқағали Мақатаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 8, 10, 11, 17; Нұркен Әбдіров көшесі 38, 40, 42, 44, 44а, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78; Павел Шаталюк көшесі 11, 13, 13/1, 13а, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 35; Сарыарқа көшесі 41, 43, 45, 47, 49, 53, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67/1, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82а, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96, 98, 100.
№ 57 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысы білім басқармасының Сәтбаев қаласы білім бөлімінің "№16 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, академик Қаныш Сәтбаев даңғылы, 154 құрылыс.
Шекаралары: академик Қаныш Сәтбаев даңғылы 144, 146, 148; Абай Құнанбаев көшесі 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47а.
№ 58 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысы білім басқармасының Сәтбаев қаласы білім бөлімінің "Қаныш Сәтбаев атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, академик Қаныш Сәтбаев даңғылы, 139 құрылыс.

Границы: проспект академика Каныша Сатпаева 137, 137/1; улица Абая Кунанбаева 5а/1, 5а/2, 5а/3, 7/1, 7/2, 7/3, 9/1, 9/2, 9/3, 11/1, 11/2, 11/3, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 15/1, 15/2, 15/3, 17/1, 17/2, 17/3; село Сатпаев.
Избирательный участок № 59
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Каныша Сатпаева" отдела образования города Сатпаева управления образования области Ұлытау, проспект академика Каныша Сатпаева, строение 139.
Границы: проспект академика Каныша Сатпаева 143/1, 143/2, 143/3, 143/4, 143/5, 145/1, 145/2, 145/3, 145/4, 145/5, 147/1, 147/2, 147/3, 147/4, 147/5, 149/1, 149/2, 149/3, 151/1, 151/2; улица Абая Кунанбаева 5/4, 5/5, 5/6; улица Горняцкая 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13; улица Дурментаева 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 23а, 23б, 24, 24/1, 25а, 25б, 26, 26а, 30, 30б; улица Жаксымбека Унчибаева 1, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51; улица Жанпеисова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 22б, 22в, 23, 24, 24а, 24/1, 25, 27; улица Кызымхана Кентаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; улица Нуркена Абдирова 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; улица Павла Шаталюка 1, 2, 3, 4, 6, 6/3, 7, 7а, 8/3, 8а, 10, 10а, 12, 12/1, 12/2, 12/3, 14, 14а, 14/1, 14/2, 14/3; улица Сарыарка 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56.
Избирательный участок № 60
Местонахождение: коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Поликлиника города Сатпаев" управления здравоохранения области Ұлытау, улица Абая Кунанбаева, строение 5.
Границы: проспект академика Каныша Сатпаева 125; улица Абая Кунанбаева 2, 3/1, 3/2, 3/3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26.
Избирательный участок № 61
Местонахождение: коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Больница города Сатпаев" управления здравоохранения области Ұлытау, улица Аубакира Кусаинова, строение 9.
Границы: улица Аубакира Кусаинова 9.
Избирательный участок № 62
Местонахождение: коммунальное государственное казенное предприятие "Областной центр фтизиопульмонологии" управления здравоохранения области Ұлытау, улица Улытауская, строение 112.
Границы: улица Улытауская 112.
Приложение 2 к решению
акима города Сатпаев

Шекаралары: академик Қаныш Сәтбаев даңғылы 137, 137/1; Абай Құнанбаев көшесі 5а/1, 5а/2, 5а/3, 7/1, 7/2, 7/3, 9/1, 9/2, 9/3, 11/1, 11/2, 11/3, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 15/1, 15/2, 15/3, 17/1, 17/2, 17/3; Сәтбаев ауылы.
№ 59 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысы білім басқармасының Сәтбаев қаласы білім бөлімінің "Қаныш Сәтбаев атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, академик Қаныш Сәтбаев даңғылы, 139 құрылыс.
Шекаралары: академик Қаныш Сәтбаев даңғылы 143/1, 143/2, 143/3, 143/4, 143/5, 145/1, 145/2, 145/3, 145/4, 145/5, 147/1, 147/2, 147/3, 147/4, 147/5, 149/1, 149/2, 149/3, 151/1, 151/2; Абай Құнанбаев көшесі 5/4, 5/5, 5/6; Горняцкая көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13; Дүрментаев көшесі 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 23а, 23б, 24, 24/1, 25а, 25б, 26, 26а, 30, 30б; Жақсымбек Үншібаев көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51; Жанпейісов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 22б, 22в, 23, 24, 24а, 24/1, 25, 27; Қызымхан Кентаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20; Нұркен Әбдіров көшесі 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; Павел Шаталюк көшесі 1, 2, 3, 4, 6, 6/3, 7, 7а, 8/3, 8а, 10, 10а, 12, 12/1, 12/2, 12/3, 14, 14а, 14/1, 14/2, 14/3; Сарыарқа көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56.
№ 60 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Сәтбаев қаласының емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны, Абай Құнанбаев көшесі, 5 құрылыс.
Шекаралары: академик Қаныш Сәтбаев даңғылы 125; Абай Құнанбаев көшесі 2, 3/1, 3/2, 3/3, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26.
№ 61 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Сәтбаев қаласының ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны, Әубәкір Құсайынов көшесі, 9 құрылыс.
Шекаралары: Әубәкір Құсайынов көшесі 9.
№ 62 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық фтизиопульмонология орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны, Ұлытау көшесі, 112 құрылыс.
Шекаралары: Ұлытау көшесі 112.
Сәтбаев қаласы әкімінің

от 29 января 2025 года
№ 1
Перечень утративших силу некоторых решений акима города Сатпаев
1. Решение акима города Сатпаев "Об образовании избирательных участков" от 9 ноября 2018 года №1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5020).
2. Решение акима города Сатпаев "О внесении изменения в решение акима города Сатпаев от 9 ноября 2018 года №1 "Об образовании избирательных участков" от 21 октября 2019 года №2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5503).
3. Решение акима города Сатпаев "О внесении изменения в решение акима города Сатпаев от 9 ноября 2018 года №1 "Об образовании избирательных участков" от 14 августа 2020 года №2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6016).
4. Решение акима города Сатпаев "О внесении изменения в решение акима города Сатпаев от 9 ноября 2018 года №1 "Об образовании избирательных участков" от 15 декабря 2020 года №3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №21830).
5. Решение акима города Сатпаев "О внесении изменения в решение акима города Сатпаев от 9 ноября 2018 года №1 "Об образовании избирательных участков" от 21 октября 2022 года №2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №30311).
6. Решение акима города Сатпаев "О внесении изменения в решение акима города Сатпаев от 9 ноября 2018 года №1 "Об образовании избирательных участков" от 23 января 2023 года №1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №20-0-2).

2025 жылғы 29
қаңтардағы
№ 1
шешіміне 2-қосымша
Сәтбаев қаласы әкімінің кейбір күші жойылған шешімдерінің тізбесі
1. Сәтбаев қаласы әкімінің "Сайлау учаскелерін құру туралы" 2018 жылғы 9 қарашадағы №1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5020 болып тіркелген).
2. Сәтбаев қаласы әкімінің "Сәтбаев қаласы әкімінің 2018 жылғы 9 қарашадағы №1 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 21 қазандағы №2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5503 болып тіркелген).
3. Сәтбаев қаласы әкімінің "Сәтбаев қаласы әкімінің 2018 жылғы 9 қарашадағы №1 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2020 жылғы 14 тамыздағы №2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6016 болып тіркелген).
4. Сәтбаев қаласы әкімінің "Сәтбаев қаласы әкімінің 2018 жылғы 9 қарашадағы №1 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2020 жылғы 15 желтоқсандағы №3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №21830 болып тіркелген).
5. Сәтбаев қаласы әкімінің "Сәтбаев қаласы әкімінің 2018 жылғы 9 қарашадағы №1 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2022 жылғы 21 қазандағы №2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №30311 болып тіркелген).
6. Сәтбаев қаласы әкімінің "Сәтбаев қаласы әкімінің 2018 жылғы 9 қарашадағы №1 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2023 жылғы 23 қаңтардағы №1 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №20-0-2 болып тіркелген).