Об образовании избирательных участков по Улытаускому району
Решение акима Улытауского района области Ұлытау от 10 февраля 2025 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Ұлытау 11 февраля 2025 года № 178-20
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", аким Улытауского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Улытаускому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу:
1) решение акима Улытауского района "Об образовании избирательных участков" от 6 ноября 2015 года № 04 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3501);
2) решение акима Улытауского района "О внесении изменения в решение акима Улытауского района от 6 ноября 2015 года № 04 "Об образовании избирательных участков" от 29 декабря 2018 года № 3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5129).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Улытауского района.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким А. Мырзабеков
"СОГЛАСОВАНО"
Улытауская районная
территориальная избирательная комиссия
Приложение к решению
акима Улытауского района
от 10 февраля 2025 года
№ 1
Избирательные участки по Улытаускому району
Избирательный участок № 103
Местонахождение: коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры Улытауского района "Алгабасский сельский клуб", село Алгабас, улица Берденова 11.
Границы: улица Берденова 1/1, 3, 4, 5, 5/1, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 8, 8/2, 9, 9/1, 10, 11, 11/1, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 14/2, 15; улица Мектеп 1, 2/1, 3/1, 3/2, 4, 5, 6/2, 7, 7/1, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 13, 13/2, 15/2, 16, 17; улица Огородная 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14/1, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 25; улица Орталык 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 7/1, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12, 14/1, 14/2, 15/1, 29; зимовка Абушахман; зимовка Бокей; зимовка Баскоз; зимовка Батырша; зимовка Мошке; зимовка Коскудык; зимовка Шубаркол; зимовка Шаган; зимовка Куйгеншилик; зимовка Сарытау; зимовка Борлыкөн; зимовка Түркей; зимовка Қарақасқа; зимовка Шүйгеншөжік; зимовка Итқара; зимовка Есепші; зимовка Тұмсыққора; зимовка Шуланбай; зимовка Тасқұдық.
Избирательный участок № 104
Местонахождение: коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры Улытауского района "Актасский поселковый клуб", поселок Актас, улица Амангельды 5.

Ұлытау ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Ұлытау облысы Ұлытау ауданының әкімінің 2025 жылғы 10 ақпандағы № 1 шешімі. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 11 ақпанда № 178-20 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабы 1-тармағына сәйкес, Ұлытау ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлытау ауданы бойынша сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) Ұлытау ауданы әкімінің "Сайлау учаскелерін құру туралы" 2015 жылғы 6 қарашадағы № 04 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3501 болып тіркелген);
2) Ұлытау ауданы әкімінің "Ұлытау ауданы әкімінің 2015 жылғы 6 қарашадағы № 04 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5129 болып тіркелген).
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ұлытау ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім А. Мырзабеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Ұлытау аудандық
аумақтық сайлау комиссиясы
Ұлытау ауданы әкімінің
2025 жылғы 10 ақпандағы
№ 1
шешіміне қосымша
Ұлытау ауданы бойынша сайлау учаскелері
№ 103 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Ұлытау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны "Алғабас ауылдық клубы", Алғабас ауылы, Берденов көшесі 11.
Шекаралары: Берденов көшесі 1/1, 3, 4, 5, 5/1, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 8, 8/2, 9, 9/1, 10, 11, 11/1, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 14/2, 15; Мектеп көшесі 1, 2/1, 3/1, 3/2, 4, 5, 6/2, 7, 7/1, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 13, 13/2, 15/2, 16, 17; Огородная көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14/1, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 25; Орталық көшесі 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 7/1, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12, 14/1, 14/2, 15/1, 29; Абушахман қыстағы; Бөкей қыстағы; Баскөз қыстағы; Батырша қыстағы; Мөшке қыстағы; Қосқұдық қыстағы; Шұбаркөл қыстағы; Шаған қыстағы; Күйгеншілік қыстағы; Сарытау қыстағы; Борлыкөн қыстағы; Түркей қыстағы; Қарақасқа қыстағы; Шүйгеншөжік қыстағы; Итқара қыстағы; Есепші қыстағы; Тұмсыққора қыстағы; Шуланбай қыстағы; Тасқұдық қыстағы.
№ 104 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Ұлытау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны "Ақтас кенттік клубы", Ақтас кенті, Амангелді көшесі 5.

Границы: улица Амангельды 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; улица Бейбитшилик 1, 2, 3, 8, 10, 10/2, 16/1, 20, 22; улица Жагалау 1, 2, 3, 4, 7/2, 8, 9, 50, 60, 70; улица Касиподак 1/1, 1/2, 2, 3, 16, 17, 17/2, 31/1, 32; улица: Космонавтов 1, 2, 3/1, 5, 5/1, 8/1; улица Мектеп 1, 2, 3, 4, 8.
Избирательный участок № 105
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа №5" отдела образования Улытауского района управления образования области Ұлытау, поселок Актас, населенный пункт Пионер, здание 30.
Границы: улица Пионер 2/1, 2/2, 3, 4/1, 6/2, 7/2, 8/2, 9, 10/1, 11/1, 15, 16/2, 17, 18, 18/1, 22, 23, 23/2, 48, 79.
Избирательный участок № 106
Местонахождение: коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры Улытауского района "Амангельдинский сельский клуб", село Сарлык, улица Амангельды 1.
Границы: улица Куттыбаева 1, 2, 2/1, 2/2, 3/1, 4, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7/1, 8; улица Каратаева 1, 2, 2/1, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 5/2, 8; улица Амангельды 1/2, 1А/1, 3/1, 5, 5/1, 6/1, 7, 7/1, 8, 9, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12, 12/1, 13/1, 13/2, 14, 16/1, 16/2, 18, 18/1; улица Асатова 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 6, 6/1; улица Булкышева 5, 6/1, 7/2; улица Бекмаганбетова 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 11; улица Ермаганбетова 1/1, 1/2, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 5, 6, 9/1; улица Жуманова 2/1, 2/2, 4, 5, 5/1, 6/1, 6/2, 6/7, 7/1, 8, 8/1, 8/2; зимовка Каратал; зимовка Адилбай; зимовка Акпанбет; зимовка Козыбек; зимовка Косконган; зимовка Акшал; зимовка Дара; зимовка Досжан; зимовка Кененбай; зимовка Тукпир; зимовка Усабай; зимовка Мунайтпас; зимовка Умбет; зимовка Амир; зимовка Коргантас; зимовка Кызылшын; зимовка Аккошкар; зимовка Айбас; зимовка Балга; зимовка Боздак; зимовка Екиаша; зимовка Итауыз; зимовка Ман; зимовка Мынбай; зимовка Надирбай; зимовка Обалы; зимовка Самбет; зимовка Сартос; зимовка Токсейт; зимовка Шалтик; зимовка Шаухар.
Избирательный участок № 107
Местонахождение: коммунальное государственное казенное предприятие "Дома культуры Улытауского района "Борсенгирский сельский клуб", село Борсенгир, улица Казахстан 7.
Границы: улица Казыбек би 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 6/1, 6/2, 7/1, 8/2, 9/1, 11/1, 12/1, 12/2, 13/1, 14/1, 14/2; улица Казакстан 1/1, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 4/1, 4/2, 5/1, 6/1, 8/1, 14; улица Ардагерлер 1/1, 1/2, 2/1, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1, 10/1, 11, 11/1, 11/2, 12/1, 13/1, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1; улица Бейбитшилик 1/1, 2/1, 2/2, 3/1, 7/1, 8/1, 8/2, 9/1, 10/1, 12/1, 12/2; улица Желтоксан 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 8/1; улица Сарыарка 2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 7/1, 8/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2; улица Наурыз 2, 2/1, 3/1, 5/1, 7/1, 9/1, 9/2, 13/2, 14/1, 15/1, 15/2; зимовка Карасу; зимовка Кызыл уй; зимовка Биройнак; зимовка Дарибай; зимовка Жанабаз; зимовка Куйгенбаз; зимовка Салденбек; зимовка Сарыкамыс; зимовка Скважина; зимовка Сымтас; зимовка Тобылгылы; зимовка Шубаркудук.
Избирательный участок № 108
Местонахождение: коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры Улытауского района "Егиндинский сельский клуб", село Егинды, улица Ердена 2.

Шекаралары: Амангелді көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Бейбітшілік көшесі 1, 2, 3, 8, 10, 10/2, 16/1, 20, 22; Жағалау көшесі 1, 2, 3, 4, 7/2, 8, 9, 50, 60, 70; Кәсіподақ көшесі 1/1, 1/2, 2, 3, 16, 17, 17/2, 31/1, 32; Космонавттар көшесі 1, 2, 3/1, 5, 5/1, 8/1; Мектеп көшесі 1, 2, 3, 4, 8.
№ 105 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысы білім басқармасының Ұлытау ауданы білім бөлімінің "№5 негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақтас кенті, Пионер елді мекені, 30 ғимарат.
Шекаралары: Пионер көшесі 2/1, 2/2, 3, 4/1, 6/2, 7/2, 8/2, 9, 10/1, 11/1, 15, 16/2, 17, 18, 18/1, 22, 23, 23/2, 48, 79.
№ 106 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Ұлытау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны "Аманкелді ауылдық клубы", Сарлық ауылы, Аманкелді көшесі 1.
Шекаралары: Кұттыбаев көшесі 1, 2, 2/1, 2/2, 3/1, 4, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7/1, 8; Қаратаев көшесі 1, 2, 2/1, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 5/2, 8; Амангелді көшесі 1/2, 1А/1, 3/1, 5, 5/1, 6/1, 7, 7/1, 8, 9, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12, 12/1, 13/1, 13/2, 14, 16/1, 16/2, 18, 18/1; Асатов көшесі 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 6, 6/1; Бұлқышев көшесі 5, 6/1, 7/2; Бекмағанбетов көшесі 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 11; Ермағанбетов көшесі 1/1, 1/2, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 5, 6, 9/1; Жұманов көшесі 2/1, 2/2, 4, 5, 5/1, 6/1, 6/2, 6/7, 7/1, 8, 8/1, 8/2; Қаратал қыстағы; Әділбай қыстағы; Ақпанбет қыстағы; Қозыбек қыстағы; Қосқонған қыстағы; Ақшал қыстағы; Дара қыстағы; Досжан қыстағы; Кененбай қыстағы; Түкпір қыстағы; Усабай қыстағы; Мұңайтпас қыстағы; Үмбет қыстағы; Әмір қыстағы; Қорғантас қыстағы; Қызылшын қыстағы; Аққошқар қыстағы; Айбас қыстағы; Балға қыстағы; Боздақ қыстағы; Екіаша қыстағы; Итауыз қыстағы; Мән қыстағы; Мыңбай қыстағы; Нәдірбай қыстағы; Обалы қыстағы; Самбет қыстағы; Сартөс қыстағы; Тоқсейт қыстағы; Шәлтік қыстағы; Шаухар қыстағы.
№ 107 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Ұлытау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны "Борсеңгір ауылдық клубы", Борсеңгір ауылы, Казақстан көшесі 7.
Шекаралары: Қазыбек би көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 6/1, 6/2, 7/1, 8/2, 9/1, 11/1, 12/1, 12/2, 13/1, 14/1, 14/2; Қазақстан көшесі 1/1, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 4/1, 4/2, 5/1, 6/1, 8/1, 14; Ардагерлер көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1, 10/1, 11, 11/1, 11/2, 12/1, 13/1, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1; Бейбітшілік көшесі 1/1, 2/1, 2/2, 3/1, 7/1, 8/1, 8/2, 9/1, 10/1, 12/1, 12/2; Желтоқсан көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 8/1; Сарыарқа көшесі 2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 7/1, 8/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2; Наурыз көшесі 2, 2/1, 3/1, 5/1, 7/1, 9/1, 9/2, 13/2, 14/1, 15/1, 15/2; Қарасу қыстағы; Қызыл үй қыстағы; Біройнақ қыстағы; Дәрібай қыстағы; Жанабаз қыстағы; Күйгенбаз қыстағы; Салденбек қыстағы; Сарықамыс қыстағы; Скважина қыстағы; Сымтас қыстағы; Тобылғылы қыстағы; Шұбарқұдұқ қыстағы.
№ 108 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Ұлытау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны "Егінді ауылдық клубы", Егінді ауылы, Ерден көшесі 2.

Границы: улица Казакбаева 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/6, 3/1, 4/1, 5/1, 5/18, 7/1, 7/22, 8/2, 9/1, 9/2, 10/32, 11/1, 11/2, 11/3, 12/5, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 14/5, 14/10, 15/13, 16/1, 16/2, 16/17, 16/18, 17/3, 17/19, 26/1, 26/2; улица Достык 1, 1/1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 9/1, 10/1, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2; улица Ердена 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 12/1, 12/2, 13/1, 14/1, 14/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 30/1, 30/2, 30/4, 32/1, 34/1, 34/2, 36; улица Сарыарка 2/1, 2/2, 2/7, 3/1, 4/1, 4/2, 5/1, 6/1, 6/2, 7/11, 7/13, 8, 8/1, 8/15, 9/1, 10/1, 10/19, 10/21, 11/1, 11/2, 12/25, 13/1, 14/9, 15/1, 17/19; зимовка Ауез; зимовка Избасар; зимовка Аксай; зимовка Айнабай; зимовка Бузау; зимовка Бакша; зимовка Жанабай; зимовка Копжасар; зимовка Маканбай.
Избирательный участок № 109
Местонахождение: коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры Улытауского района "Байконурский сельский клуб", Жангельдинский сельский округ, село Байконур, улица Рыскулова 9.
Границы: улица Абая 6/2, 7/1, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 11/1; улица Амангельды 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2; улица Болманова 4/2; улица Гагарина 2/2, 3/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 13/2, 14/2, 15/1, 15/2, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 23/2, 24/2, 25/2, 26/2, 27/1, 27/2; улица Деева 2/2, 4/1, 4/2; улица Жангельды 2/1, 2/2, 5/1, 5/2; улица Рыскулова 1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9; улица Саусакова 3/1, 3/2, 4/2; улица Сейфуллина 2/1, 2/2, 9/2, 12/1, 13/2, 14/1, 14/2; зимовка Калыбай; зимовка Конырат; зимовка Абил; зимовка Акши; зимовка Аяпберген; зимовка Акжар; зимовка Байгула; зимовка Демеубай; зимовка Лакпай; зимовка Мешит; зимовка Миябай; зимовка Мырзагул; зимовка Сарысай; зимовка Талдыкудык; зимовка Тасыбай; зимовка Токсанбай; зимовка Ботантай; зимовка Кога; зимовка Кызыл уй; зимовка Кызылтам; зимовка Аубакир; зимовка Ушкара су; зимовка Акшолак; зимовка Алакол; зимовка Бори; зимовка Амангельды; зимовка Букир; зимовка Досан; зимовка Токболат; зимовка Кокелен; зимовка Жамантабан; зимовка Куйгенбидайык; зимовка Мейирман; зимовка Мешит; зимовка Ораз; зимовка Сарыайгыр.
Избирательный участок № 110
Местонахождение: коммунальное государственное казенное предприятие "Культурно-досуговый центр" государственного учреждения "Аппарат акима поселка Жезды Улытауского района", поселок Жезды, улица Куттымбетова 19.
Границы: улица Куттыбаева 1, 1/1, 1/А, 2/1, 2/2, 7/1, 8, 9, 10, 10/1, 12, 13, 15, 16, 16/1, 17, 18/1, 20, 20/1, 21, 23/4, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 26/1, 27, 27/1, 28, 28/3, 29, 33, 33/2, 33/3, 34, 36, 36/1, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 44, 47/3, 51, 52, 53, 54/1, 54/2, 54/3, 55/2, 56, 56/1, 57, 60; улица Куттымбетова 1, 1/1, 2/1, 3, 4, 6, 8/1, 8/а, 8/1а, 11/2, 11/3, 12, 12/1, 12/2, 14, 14/1, 15, 21, 23/1, 23/3, 23/4, 25, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 26/3, 27/1, 27/2, 27/4, 28/1, 28/2, 28/3, 28/4, 30/1, 30/2, 31/1, 31/4, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4, 33/6, 33/7, 33/8, 34/1, 34/2, 34/3, 35/1, 35/2, 35/3, 35/5, 36, 36/1, 36/3, 36/4, 38/2, 42, 42/2, 43/1, 43/2, 44/1, 45/2, 47/1, 47/2, 49/1; улица Акмолда батыра 1/1, 3, 3/1, 4/2, 6, 8, 8/1, 16, 18, 20, 22, 22/1, 23, 23/1, 24, 26/1, 27, 28, 30/1, 30/3, 38, 38/1, 39, 39/1, 39/2, 40, 40/1, 42, 45, 45/1, 51, 52, 53, 55, 58/1, 58/2, 59, 59/2, 62/2, 81, 55, 58/1, 58/2, 63, 63/1; улица Булкышева 3/1, 3/3, 3/4, 3/5, 3/7, 3/8, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 7/3, 7/5, 7/7, 7/8, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 9/3, 9/5, 9/6, 9/7, 11/3, 11/6, 11/7, 12/2, 12/7, 12/8, 13/1, 13/2, 13/3, 14/2, 14/3, 14/5, 14/6, 14/78, 15/5, 15/10, 15/22, 20, 20/1, 21, 22, 22/1, 23, 24, 25, 26/1, 26/2, 27, 27/1, 28/1, 29/2, 31, 31/1, 32/1, 34, 37, 38/1, 41/1, 41/2, 42/1, 42/2; улица Иманжанова 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/2, 7/3, 7/4, 9, 9/1, 9/2, 9/4, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 13/1, 13/3, 14, 16, 17/6, 18, 19/1, 19/2, 21/3, 21/5, 21/7, 21/8, 21/30, 23/3, 23/8, 24, 25/1, 25/2, 25/3, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 42/1; улица Кеншилер 1/1, 3, 3/1, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 7/1, 10/18, 12, 14/3, 14/4, 15/1, 15/3, 16/4; улица Байытушылар 4, 5, 5/2, 5/3, 5/6, 6, 6/1, 6/4, 8/1.
Избирательный участок № 111

Шекаралары: Қазақбаев көшесі 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2/6, 3/1, 4/1, 5/1, 5/18, 7/1, 7/22, 8/2, 9/1, 9/2, 10/32, 11/1, 11/2, 11/3, 12/5, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 14/5, 14/10, 15/13, 16/1, 16/2, 16/17, 16/18, 17/3, 17/19, 26/1, 26/2; Достық көшесі 1, 1/1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 9/1, 10/1, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2; Ерден көшесі 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 12/1, 12/2, 13/1, 14/1, 14/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 30/1, 30/2, 30/4, 32/1, 34/1, 34/2, 36; Сарыарқа көшесі 2/1, 2/2, 2/7, 3/1, 4/1, 4/2, 5/1, 6/1, 6/2, 7/11, 7/13, 8, 8/1, 8/15, 9/1, 10/1, 10/19, 10/21, 11/1, 11/2, 12/25, 13/1, 14/9, 15/1, 17/19; Әуез қыстағы; Ізбасар қыстағы; Ақсай қыстағы; Айнабай қыстағы; Бұзау қыстағы; Бақша қыстағы; Жаңабай қыстағы; Көпжасар қыстағы; Мақанбай қыстағы.
№ 109 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Ұлытау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны "Байқоңыр ауылдық клубы", Жангелді селолық округі, Байқоңыр ауылы, Рысқұлов көшесі 9.
Шекаралары: Абай көшесі 6/2, 7/1, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 11/1; Амангелді көшесі 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2; Болманов көшесі 4/2; Гагарин көшесі 2/2, 3/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 13/2, 14/2, 15/1, 15/2, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 23/2, 24/2, 25/2, 26/2, 27/1, 27/2; Деев көшесі 2/2, 4/1, 4/2; Жангелді көшесі 2/1, 2/2, 5/1, 5/2; Рысқұлов көшесі 1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9; Саусақов көшесі 3/1, 3/2, 4/2; Сейфуллин көшесі 2/1, 2/2, 9/2, 12/1, 13/2, 14/1, 14/2; Қалыбай қыстағы; Қоңырат қыстағы; Әбіл қыстағы; Ақши қыстағы; Аяпберген қыстағы; Ақжар қыстағы; Байғұл қыстағы; Демеубай қыстағы; Лақпай қыстағы; Мешіт қыстағы; Миябай қыстағы; Мырзағұл қыстағы; Сарысай қыстағы; Талдықұдық қыстағы; Тасыбай қыстағы; Тоқсанбай қыстағы; Ботантай қыстағы; Қоға қыстағы; Қызыл үй қыстағы; Қызылтам қыстағы; Әубәкір қыстағы; Үшқара су қыстағы; Ақшолақ қыстағы; Алакөл қыстағы; Бөрі қыстағы; Амангелді қыстағы; Бүкір қыстағы; Досан қыстағы; Тоқболат қыстағы; Көкелен қыстағы; Жамантабан қыстағы; Күйгенбидайық қыстағы; Мейірман қыстағы; Мешіт қыстағы; Ораз қыстағы; Сарыайғыр қыстағы.
№ 110 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Ұлытау ауданы Жезді кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Мәдени-сауықтыру орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны, Жезді кенті, Кұттымбетов көшесі 19.
Шекаралары: Құттыбаев көшесі 1, 1/1, 1/А, 2/1, 2/2, 7/1, 8, 9, 10, 10/1, 12, 13, 15, 16, 16/1, 17, 18/1, 20, 20/1, 21, 23/4, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 26/1, 27, 27/1, 28, 28/3, 29, 33, 33/2, 33/3, 34, 36, 36/1, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42/1, 42/2, 42/3, 42/4, 44, 47/3, 51, 52, 53, 54/1, 54/2, 54/3, 55/2, 56, 56/1, 57, 60; Құттымбетов көшесі 1, 1/1, 2/1, 3, 4, 6, 8/1, 8/а, 8/1а, 11/2, 11/3, 12, 12/1, 12/2, 14, 14/1, 15, 21, 23/1, 23/3, 23/4, 25, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 26/3, 27/1, 27/2, 27/4, 28/1, 28/2, 28/3, 28/4, 30/1, 30/2, 31/1, 31/4, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4, 33/6, 33/7, 33/8, 34/1, 34/2, 34/3, 35/1, 35/2, 35/3, 35/5, 36, 36/1, 36/3, 36/4, 38/2, 42, 42/2, 43/1, 43/2, 44/1, 45/2, 47/1, 47/2, 49/1; Ақмолда батыр көшесі 1/1, 3, 3/1, 4/2, 6, 8, 8/1, 16, 18, 20, 22, 22/1, 23, 23/1, 24, 26/1, 27, 28, 30/1, 30/3, 38, 38/1, 39, 39/1, 39/2, 40, 40/1, 42, 45, 45/1, 51, 52, 53, 55, 58/1, 58/2, 59, 59/2, 62/2, 81, 55, 58/1, 58/2, 63, 63/1; Бұлқышев көшесі 3/1, 3/3, 3/4, 3/5, 3/7, 3/8, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 7/3, 7/5, 7/7, 7/8, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 9/3, 9/5, 9/6, 9/7, 11/3, 11/6, 11/7, 12/2, 12/7, 12/8, 13/1, 13/2, 13/3, 14/2, 14/3, 14/5, 14/6, 14/78, 15/5, 15/10, 15/22, 20, 20/1, 21, 22, 22/1, 23, 24, 25, 26/1, 26/2, 27, 27/1, 28/1, 29/2, 31, 31/1, 32/1, 34, 37, 38/1, 41/1, 41/2, 42/1, 42/2; Иманжанов көшесі 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/2, 7/3, 7/4, 9, 9/1, 9/2, 9/4, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 13/1, 13/3, 14, 16, 17/6, 18, 19/1, 19/2, 21/3, 21/5, 21/7, 21/8, 21/30, 23/3, 23/8, 24, 25/1, 25/2, 25/3, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 42/1; Кеншілер көшесі 1/1, 3, 3/1, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 7/1, 10/18, 12, 14/3, 14/4, 15/1, 15/3, 16/4; Байытушылар көшесі 4, 5, 5/2, 5/3, 5/6, 6, 6/1, 6/4, 8/1.
№ 111 сайлау учаскесі

Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Опорная школа (ресурсный центр) №6" отдела образования Улытауского района управления образования области Ұлытау, поселок Жезды, улица Сатпаева 9.
Границы: улица Кожабая 1, 1/15, 2, 3, 3/1, 3/2, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20; улица Есентогай 1, 2, 2/1, 3, 3/1, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 8, 8/2, 9/1, 9/2, 12, 12/1, 14, 14/2, 15, 15/1, 16, 17, 17/2, 19, 20, 20/2, 21, 22, 22/2; улица Живова 1, 1/1, 2/1, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6,1, 6/2, 7, 7/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14, 15, 18/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33/1, 33/2, 36/1, 36/2, 37, 38/1, 38/2, 40/2, 41, 43/2, 44, 44/1, 44/2, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 47, 49/1; улица Кокбулак 14, 16, 20, 21, 24, 25, 30, 31, 32, 34, 38, 39, 41, 42, 45/1, 46, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 60/1, 62, 65, 67/1, 67/2, 69, 70, 71, 74, 76, 78, 79, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 96, 97, 99, 100, 101, 105, 107, 108/1, 109, 110, 112, 112/1, 112/2, 113, 114, 115, 115/1, 115/2, 116, 117, 118, 121, 122, 123, 124, 129, 131, 133, 134, 134/1, 134/2, 155, 156, 162/1, 162/2; улица Сатпаева 5, 8/6, 8/7, 11, 11/1, 11/8, 11/9, 11/10, 11/11, 11/12, 11/15, 15/14, 17/19, 18/16, 30/21, 31/17, 31/19, 31/24, 32, 32/12, 32/22; улица Сансызбаева 1, 1/2, 2, 2/1, 3, 4, 5, 5/1, 7, 8, 9, 9/2, 10, 12, 14, 15, 15/1, 17/2, 22, 23, 25, 25/2, 27, 28; улица Токтыбаева 1/2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 15/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 21, 21/1, 21/2.
Избирательный участок № 112
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Школа–интернат Жезды" отдела образования Улытауского района управления образования области Ұлытау, поселок Жезды, улица Куттыбаева 4.
Границы: улица Абая 5/2, 6/1, 12, 13/1, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 17/1, 18/2, 20, 24/1, 24/4, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 34, 36/1, 36/2, 39/1, 42/2, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45/1, 46/1, 46/2, 53/2; улица Онжагалау 1, 21, 30/2, 48, 58, 58/1, 60, 62, 64, 76, 78, 80, 90, 94, 98, 99, 102, 103, 106, 108, 110, 122, 123, 124, 124/1, 124/3, 124/4, 125, 126/2, 126/3, 128/1, 128/4, 130/1, 130/3, 137, 143,145, 151, 153; улица Курылыс 110-6, 6/1, 15, 100; улица Мосты 1/1, 2, 2/1, 5, 5/1, 9, 12, 14, 15, 18, 20, 21; населенный пункт Орнек.
Избирательный участок № 113
Местонахождение: коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры Улытауского района "Каракенгирский сельский клуб", село Бозтумсык, улица Орталык 81.
Границы: улица Жагалау 2/1, 3/1, 3/2, 7/1, 8/1, 10/1, 11, 12, 13, 17/1, 17/2, 18, 20/1, 21; улица Советская 4, 6/1, 7, 9/1, 10, 11, 12/1, 15/1, 16, 17/1, 19, 20, 21/1, 22/1, 23, 24/1, 24/2; улица Колхозная 2, 5, 7, 8, 10, 11/1, 12, 17/1, 22, 24/1, 24/2, 25/1; улица Орталык 1, 2/1, 3/1, 3/2, 7, 8/1, 8/2, 11/1, 11/2, 12/1, 13/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 30/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 40/1, 41, 42 43/1, 44, 45/1, 46/1, 47, 49/1, 50, 52, 53/1, 54 55/1, 62/2, 63, 63/1, 64/1, 65/1, 66/1, 67/1, 68, 69/1, 69/2, 70/1, 70/2, 71, 72, 73/1; зимовка Бейс; зимовка Шуылдак; зимовка Кызыл уй; зимовка Борли; зимовка Куласу; зимовка Ши; зимовка Кызылшын; зимовка Котыр-1; зимовка Котыр-2; зимовка Бирманхамит; зимовка Амантобе; зимовка Алтыбай; зимовка Кокбулак; зимовка Айгожа; зимовка Бозбайтал; зимовка Сиректас; зимовка Казыбек; зимовка Дабыл; зимовка Дузен; зимовка Кумдыадыр; зимовка Кок уй; зимовка Таскора; зимовка Кызылтурме; зимовка Махат; зимовка Туйебай; зимовка Агыбай; зимовка Сали ата; зимовка Есенбек; зимовка Карикон.
Избирательный участок № 114
Местонахождение: коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры Улытауского района "Карсакпайский поселковый дом культуры", поселок Карсакбай, улица Болман акына 74.

Орналасқан жері: Ұлытау облысы білім басқармасының Ұлытау ауданы білім бөлімінің "№6 тірек мектебі (ресурстық орталық)" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жезді кенті, Сәтбаев көшесі 9.
Шекаралары: Қожабай көшесі 1, 1/15, 2, 3, 3/1, 3/2, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20; Есентоғай көшесі 1, 2, 2/1, 3, 3/1, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 8, 8/2, 9/1, 9/2, 12, 12/1, 14, 14/2, 15, 15/1, 16, 17, 17/2, 19, 20, 20/2, 21, 22, 22/2; Живов көшесі 1, 1/1, 2/1, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6,1, 6/2, 7, 7/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14, 15, 18/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33/1, 33/2, 36/1, 36/2, 37, 38/1, 38/2, 40/2, 41, 43/2, 44, 44/1, 44/2, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 47, 49/1; Көкбұлақ көшесі 14, 16, 20, 21, 24, 25, 30, 31, 32, 34, 38, 39, 41, 42, 45/1, 46, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 60/1, 62, 65, 67/1, 67/2, 69, 70, 71, 74, 76, 78, 79, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 96, 97, 99, 100, 101, 105, 107, 108/1, 109, 110, 112, 112/1, 112/2, 113, 114, 115, 115/1, 115/2, 116, 117, 118, 121, 122, 123, 124, 129, 131, 133, 134, 134/1, 134/2, 155, 156, 162/1, 162/2; Сәтбаев көшесі 5, 8/6, 8/7, 11, 11/1, 11/8, 11/9, 11/10, 11/11, 11/12, 11/15, 15/14, 17/19, 18/16, 30/21, 31/17, 31/19, 31/24, 32, 32/12, 32/22; Сансызбаев көшесі 1, 1/2, 2, 2/1, 3, 4, 5, 5/1, 7, 8, 9, 9/2, 10, 12, 14, 15, 15/1, 17/2, 22, 23, 25, 25/2, 27, 28; Тоқтыбаев көшесі 1/2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 15/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 21, 21/1, 21/2.
№ 112 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысы білім басқармасының Ұлытау ауданы білім бөлімінің "Жезді мектеп–интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жезді кенті, Құттыбаев көшесі 4.
Шекаралары: Абай көшесі 5/2, 6/1, 12, 13/1, 14/1, 14/2, 14/3, 15, 17/1, 18/2, 20, 24/1, 24/4, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 34, 36/1, 36/2, 39/1, 42/2, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45/1, 46/1, 46/2, 53/2; Онжағалау көшесі 1, 21, 30/2, 48, 58, 58/1, 60, 62, 64, 76, 78, 80, 90, 94, 98, 99, 102, 103, 106, 108, 110, 122, 123, 124, 124/1, 124/3, 124/4, 125, 126/2, 126/3, 128/1, 128/4, 130/1, 130/3, 137, 143,145, 151, 153; Құрылыс көшесі 110-6, 6/1, 15, 100; Мосты көшесі 1/1, 2, 2/1, 5, 5/1, 9, 12, 14, 15, 18, 20, 21; Өрнек елді мекені.
№ 113 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Ұлытау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны "Қаракеңгір ауылдық клубы", Бозтұмсық ауылы, Орталық көшесі 81.
Шекаралары: Жағалау көшесі 2/1, 3/1, 3/2, 7/1, 8/1, 10/1, 11, 12, 13, 17/1, 17/2, 18, 20/1, 21; Совет көшесі 4, 6/1, 7, 9/1, 10, 11, 12/1, 15/1, 16, 17/1, 19, 20, 21/1, 22/1, 23, 24/1, 24/2; Колхоз көшесі 2, 5, 7, 8, 10, 11/1, 12, 17/1, 22, 24/1, 24/2, 25/1; Орталық көшесі 1, 2/1, 3/1, 3/2, 7, 8/1, 8/2, 11/1, 11/2, 12/1, 13/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 30/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 40/1, 41, 42 43/1, 44, 45/1, 46/1, 47, 49/1, 50, 52, 53/1, 54 55/1, 62/2, 63, 63/1, 64/1, 65/1, 66/1, 67/1, 68, 69/1, 69/2, 70/1, 70/2, 71, 72, 73/1; Бейіс қыстағы; Шуылдақ қыстағы; Қызыл үй қыстағы; Бөрлі қыстағы; Құласу қыстағы; Ши қыстағы; Қызылшын қыстағы; Қотыр-1 қыстағы; Қотыр-2 қыстағы; Бірманхамит қыстағы; Амантөбе қыстағы; Алтыбай қыстағы; Көкбұлақ қыстағы; Айғожа қыстағы; Бозбайтал қыстағы; Сиректас қыстағы; Қазыбек қыстағы; Дабыл қыстағы; Дүзен қыстағы; Кұмдыадыр қыстағы; Көк үй қыстағы; Тасқора қыстағы; Қызылтүрме қыстағы; Махат қыстағы; Түйебай қыстағы; Ағыбай қыстағы; Сәли ата қыстағы; Есенбек қыстағы; Кәрікөң қыстағы.
№ 114 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Ұлытау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны "Қарсақбай кенттік мәдениет үйі", Карсақбай кенті, Болман ақын көшесі 74.

Границы: улица Сатпаева 2/1, 2/2, 3/1, 4/3, 11/1, 15/1, 19, 19/1, 20/1, 20/3, 21/1, 21/2, 21/3, 22/1, 23/3, 24/1, 24/2, 24/3, 25/1, 28/1, 28/2, 29/1, 30/2, 30/3, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/2, 34/2, 35, 35/1, 36, 36/1, 37/1, 38/1, 38/2, 39/1, 40, 40/1, 42, 43/1, 44/1, 44/2, 45/1, 47/1, 48, 48/1, 49/1, 49/2, 49/3, 52/1, 52/2, 53/1, 53/2, 55/1, 55/2, 55/3, 55/4, 56/1, 56/2, 56/3, 57/2, 57/3, 58/1, 58/2, 58/3, 59/1, 59/2, 59/3, 60/1, 60/2, 60/3, 61, 61/2, 62/1, 63/1, 64/1, 64/2, 65/1, 66/1, 66/2, 67/1, 67/2, 69/1, 69/2, 70/1, 73/2, 73/4, 73/6, 75; улица Деева 1/1, 1/5, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 6/1, 6/2, 7/1, 7/3, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 9/3, 10/1, 10/2, 10/3, 11/3, 12, 12/1, 12/2, 12/3, 13/2, 15/1, 15/2, 16/1, 17/1, 17/2, 17/3, 18/1, 19/2, 20, 20/1, 20/2, 21/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 26/1, 26/2, 27, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 49/1, 53; улица Жосалы 1/1, 5/1, 7/1, 9, 9/1, 13, 13/1, 18/1, 19/1, 20, 20/1, 22/1, 25/1, 25/2, 26/1, 27/1, 29/1, 31/1, 32/1, 33, 33/1, 33/2, 36/1, 81/1; улица Маткенова 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 21/1, 22/1, 22/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 29/1, 29/2 , 30/1, 33/1, 35/1, 39/1, 40/1, 41/1, 41/2, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45/1, 47/1; зимовка Майтобе; зимовка Бет.
Избирательный участок № 115
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Карсакпайский агротехнический колледж", поселок Карсакпай, улица Сатпаева 9.
Границы: улица Болман акына 2/1, 5/1, 6/2, 8/1, 9/1, 11/1, 12, 12/1, 12/3, 12/4, 12/5, 13/1, 16/1, 16/2, 18/1, 20/1, 20/2, 20/3, 21/1, 24/1, 27/1, 28/2, 30, 30/1, 30/3, 35/1, 35/2, 36/1, 37/1, 38, 38/1, 38/2, 39, 39/1, 39/2, 40/3, 43/1, 44/2, 44/3, 45/2, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 50/1, 50/2, 51/2, 52/2, 53/1, 53/2, 54/1, 55/1, 55/2, 56, 56/1, 56/2, 57/2, 58/2, 76/1; улица Байтасова 1/1, 2/1, 3/1, 5/1, 6/1, 6/2, 7/2, 7/3, 8/1, 8/2, 9/1, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 21/1, 21/2, 31/2, 33, 33/1, 37/1, 38/1, 39/1, 41/1, 42, 42/1, 42/2, 45/1, 48/1, 48/2, 50, 50/1, 51/1, 53/1, 55/1, 56/1, 56/2, 56/3, 57/1, 57/2, 57/3, 58/1, 58/2, 59, 59/3, 60/1, 61/1, 62/2, 63/1; зимовка Козыбак; зимовка Келдибек; зимовка Карашын; зимовка Сейт; зимовка Аралкон; зимовка Атан; зимовка Бектурган; зимовка Шалгынды; зимовка Алменбет; зимовка Куттыбай; зимовка Каратобе; зимовка Кумола; зимовка Жарык; зимовка Сарын.
Избирательный участок № 116
Местонахождение: коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры Улытауского района "Коскольский сельский клуб", село Косколь, улица Сатпаева 15.

Шекаралары: Сәтбаев көшесі 2/1, 2/2, 3/1, 4/3, 11/1, 15/1, 19, 19/1, 20/1, 20/3, 21/1, 21/2, 21/3, 22/1, 23/3, 24/1, 24/2, 24/3, 25/1, 28/1, 28/2, 29/1, 30/2, 30/3, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/2, 34/2, 35, 35/1, 36, 36/1, 37/1, 38/1, 38/2, 39/1, 40, 40/1, 42, 43/1, 44/1, 44/2, 45/1, 47/1, 48, 48/1, 49/1, 49/2, 49/3, 52/1, 52/2, 53/1, 53/2, 55/1, 55/2, 55/3, 55/4, 56/1, 56/2, 56/3, 57/2, 57/3, 58/1, 58/2, 58/3, 59/1, 59/2, 59/3, 60/1, 60/2, 60/3, 61, 61/2, 62/1, 63/1, 64/1, 64/2, 65/1, 66/1, 66/2, 67/1, 67/2, 69/1, 69/2, 70/1, 73/2, 73/4, 73/6, 75; Деев көшесі 1/1, 1/5, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 6/1, 6/2, 7/1, 7/3, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 9/3, 10/1, 10/2, 10/3, 11/3, 12, 12/1, 12/2, 12/3, 13/2, 15/1, 15/2, 16/1, 17/1, 17/2, 17/3, 18/1, 19/2, 20, 20/1, 20/2, 21/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 26/1, 26/2, 27, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 49/1, 53; Жосалы көшесі 1/1, 5/1, 7/1, 9, 9/1, 13, 13/1, 18/1, 19/1, 20, 20/1, 22/1, 25/1, 25/2, 26/1, 27/1, 29/1, 31/1, 32/1, 33, 33/1, 33/2, 36/1, 81/1; Маткенов көшесі 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/9, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 21/1, 22/1, 22/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 29/1, 29/2 , 30/1, 33/1, 35/1, 39/1, 40/1, 41/1, 41/2, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45/1, 47/1; Майтөбе қыстағы; Бет қыстағы.
№ 115 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Қарсақпай агротехникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қарсақбай кенті, Сәтбаев көшесі 9.
Шекаралары: Болман акын көшесі 2/1, 5/1, 6/2, 8/1, 9/1, 11/1, 12, 12/1, 12/3, 12/4, 12/5, 13/1, 16/1, 16/2, 18/1, 20/1, 20/2, 20/3, 21/1, 24/1, 27/1, 28/2, 30, 30/1, 30/3, 35/1, 35/2, 36/1, 37/1, 38, 38/1, 38/2, 39, 39/1, 39/2, 40/3, 43/1, 44/2, 44/3, 45/2, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 50/1, 50/2, 51/2, 52/2, 53/1, 53/2, 54/1, 55/1, 55/2, 56, 56/1, 56/2, 57/2, 58/2, 76/1; Байтасов көшесі 1/1, 2/1, 3/1, 5/1, 6/1, 6/2, 7/2, 7/3, 8/1, 8/2, 9/1, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 21/1, 21/2, 31/2, 33, 33/1, 37/1, 38/1, 39/1, 41/1, 42, 42/1, 42/2, 45/1, 48/1, 48/2, 50, 50/1, 51/1, 53/1, 55/1, 56/1, 56/2, 56/3, 57/1, 57/2, 57/3, 58/1, 58/2, 59, 59/3, 60/1, 61/1, 62/2, 63/1; Қозыбақ қыстағы; Келдібек қыстағы; Қарашың қыстағы; Сейт қыстағы; Аралкөң қыстағы; Атан қыстағы; Бектұрған қыстағы; Шалғынды қыстағы; Әлменбет қыстағы; Кұттыбай қыстағы; Қаратөбе қыстағы; Құмола қыстағы; Жарық қыстағы; Сарын қыстағы.
№ 116 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Ұлытау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны "Қоскөл ауылдық клубы", Қоскөл ауылы, Сәтбаев көшесі 15.

Границы: улица Жангелдина 1/1, 1/2, 2, 2/1, 3/1, 3/2, 3/3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1; улица Иманова 2/1, 9, 9/1, 9/2, 10/1, 12; улица Сатпаева 1, 1/1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/2, 10, 10/1, 11/1, 12, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 14/1, 14/2; улица Смайлова 1/2, 3/1, 3/2, 4/2, 5/1, 5/2, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 13/1, 13/2, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 18/1, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 25/1, 25/2; улица Сыздыкова 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 7/1, 8/1, 8/2, 12, 13, 13/1; зимовка Алтыгул; зимовка Доныз; зимовка Киик; зимовка Садык; зимовка Кишикиик; зимовка Коныртобе; зимовка Шонтай; зимовка Город; зимовка Косколь.
Избирательный участок № 117
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №11" отдела образования Улытауского района управления образования области Ұлытау, село Косколь, улица Сатпаева 16.
Границы: населенный пункт Кулжанбай; зимовка Урпек; зимовка Бапан-1; зимовка Бапан-2; зимовка Бапан-3; зимовка Шортанбай; зимовка Аксакал; зимовка Имек; зимовка Зортобе; зимовка Мешит-1; зимовка Мешит-2; зимовка Китар-1; зимовка Китар-2; зимовка Косбармак; зимовка Мойнак; зимовка Акбекет; зимовка Карикон; зимовка Танкы; зимовка Ешкикум; зимовка Коскон; зимовка Шонкабай; зимовка Бескепе; зимовка Тугискен; зимовка Сарыназар; зимовка Акжайлау-1; зимовка Акжайлау-2; зимовка Коскудык; зимовка Жынгылдыкон-1; зимовка Жынгылдыкон-2; зимовка Коктал; зимовка Абен; зимовка Сарыозек; зимовка Бестау; зимовка Акшелек.
Избирательный участок № 118
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №18" отдела образования Улытауского района управления образования области Ұлытау, село Мибулак, улица Жундибаева 1.
Границы: улица Жундибаева 2/1, 2/2, 3, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 26/1, 28/1, 28/2, 30/2, 28/2, 30/1, 30/2; улица Сарсенбина 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 7/1, 7/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/2; улица Байсалбая 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 9/1, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2; улица Саркеева 2/1, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2; улица Турсынбаева 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 18/1, 20/1, 20/2; зимовка Баймырза; зимовка Талмас; зимовка Карасу; зимовка Айкынбай; зимовка Алтыбай.
Избирательный участок № 119
Местонахождение: коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры Улытауского района "Мибулакский сельский клуб", село Мибулак, улица Турсынбая 16.
Границы: населенный пункт Аккенсе; населенный пункт Тезекбай; населенный пункт Кара койын; населенный пункт Апакай.
Избирательный участок № 120
Местонахождение: коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры Улытауского района "Сарысуский сельский клуб", село Сарысу, улица Сатпаева 8.

Шекаралары: Жангелді көшесі 1/1, 1/2, 2, 2/1, 3/1, 3/2, 3/3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1; Иманов көшесі 2/1, 9, 9/1, 9/2, 10/1, 12; Сәтбаев көшесі 1, 1/1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/2, 10, 10/1, 11/1, 12, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 14/1, 14/2; Смайлов көшесі 1/2, 3/1, 3/2, 4/2, 5/1, 5/2, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 13/1, 13/2, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 18/1, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 25/1, 25/2; Сыздықов көшесі 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 7/1, 8/1, 8/2, 12, 13, 13/1; Алтыгүл қыстағы; Доңыз қыстағы; Киік қыстағы; Садық қыстағы; Кішікиік қыстағы; Коңыртөбе қыстағы; Шонтай қыстағы; Город қыстағы; Қоскөл қыстағы.
№ 117 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысы білім басқармасының Ұлытау ауданы білім бөлімінің "№11 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қоскөл ауылы, Сәтбаев көшесі 16.
Шекаралары: Кұлжанбай елді мекені; Үрпек қыстағы; Бапан-1 қыстағы; Бапан-2 қыстағы; Бапан-3 қыстағы; Шортанбай қыстағы; Ақсақал қыстағы; Имек қыстағы; Зортөбе қыстағы; Мешіт-1 қыстағы; Мешіт-2 қыстағы; Китар-1 қыстағы; Китар-2 қыстағы; Қосбармақ қыстағы; Мойнақ қыстағы; Ақбекет қыстағы; Кәрікөң қыстағы; Таңқы қыстағы; Ешкіқұм қыстағы; Қоскөң қыстағы; Шоңқабай қыстағы; Бескепе қыстағы; Түгіскен қыстағы; Сарыназар қыстағы; Ақжайлау-1 қыстағы; Ақжайлау-2 қыстағы; Қосқұдық қыстағы; Жыңғылдыкөң-1 қыстағы; Жыңғылдыкөң-2 қыстағы; Көктал қыстағы; Әбен қыстағы; Сарыөзек қыстағы; Бестау қыстағы; Ақшелек қыстағы.
№ 118 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысы білім басқармасының Ұлытау ауданы білім бөлімінің "№18 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мибұлақ ауылы, Жүндібаев көшесі 1.
Шекаралары: Жүндібаев көшесі 2/1, 2/2, 3, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 26/1, 28/1, 28/2, 30/2, 28/2, 30/1, 30/2; Сарсенбин көшесі 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 7/1, 7/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/2; Байсалбай көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 9/1, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2; Саркеев көшесі 2/1, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2; Тұрсынбаев көшесі 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 18/1, 20/1, 20/2; Баймырза қыстағы; Талмас қыстағы; Қарасу қыстағы; Айқынбай қыстағы; Алтыбай қыстағы.
№ 119 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Ұлытау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны "Мибұлақ ауылдық клубы", Мибұлақ ауылы, Тұрсынбай көшесі 16.
Шекаралары: Ақкеңсе елді мекені; Тезекбай елді мекені; Қара қойын елді мекені; Апақай елді мекені.
№ 120 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Ұлытау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны "Сарысу ауылдық клубы", Сарысу ауылы, Сәтбаев көшесі 8.

Границы: улица Уалиханова 1, 1/1, 2/1, 3/1, 4/2, 4/3, 5, 6/2, 7/1, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 13, 15, 16, 17/1, 17/2, 19, 19/1, 19/2, 21/1; улица Сатпаева 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 4, 4/1, 5/1, 6/1, 7/1, 7/2, 9, 9/1, 9/2, 9/3, 11, 11/1, 12/2, 13/1, 13/2, 16/1, 18/1, 18/2, 19, 20, 20/1, 20/2, 22, 24, 26, 26/1, 28, 28/1, 30, 31, 31/1, 31/2, 32, 32/1, 33, 34, 35, 36, 37/1, 38, 38/1, 39, 40, 44, 47, 49, 51, 53, 53/1, 55, 57, 58, 59, 59/1, 61, 61/1, 63/1, 67, 69, 69/1, 71; улица Абая 1, 2/1, 2/2, 3/1, 4/1, 5, 5/1, 5/2, 6/2, 7/1, 8, 9, 9/1, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1; улица Сейфуллина 1, 2, 3, 3/1, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 17, 17/1, 18, 19, 19/1, 20, 20/1, 20/2, 21, 21/2, 22/1, 23/1, 25; улица Тиккозова 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 17/2, 19/1, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2; улица Бейбитшилик 1, 3, 3/1, 5, 5/1, 7, 7/1, 8, 8/1, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12/2, 13/1, 13/2, 15/2; улица Суйинбая 1, 1/1, 1/2, 2/1, 4, 4/1, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 9, 11, 11/1, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 18, 22; улица Туржанбаева 1, 1/1, 2, 4, 7, 7/2, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 18, 20; улица Жумырткина 1, 2, 2/1, 3, 3/1, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12/1, 12/2, 14, 15, 15/1, 17, 19, 20/1, 21, 21/1, 22/1, 23, 24, 25, 26.
Избирательный участок № 121
Местонахождение: фельдшерский-акушерский пункт коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Больница Улытауского района", село Сарысу, улица Сатпаева 23.
Границы: населенный пункт Коскудык; зимовка Туйемойнак; зимовка Шекара; зимовка Уштоган; зимовка Косапан; разъезд №280; зимовка Карабидайык-1; зимовка Карабидайык-2; населенный пункт Тасоба; зимовка Казбек; зимовка Тобылгылы; зимовка Ерубай; зимовка Аккыстау; зимовка Райыс; зимовка Тирсек; зимовка Коктабан-1; зимовка Коктабан-2; зимовка Каражигит; зимовка Ахмет-1; зимовка Ахмет-2; зимовка Табан; зимовка Кулен; зимовка Караоба.
Избирательный участок № 122
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №9" отдела образования Улытауского района управления образования области Ұлытау, село Терисаккан, улица Улытауская 1.
Границы: улица Кызылту 1/1, 1/2, 2, 5, 7/1, 7/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 13, 14, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 21/1, 21/2, 22, 22/1, 24/1, 24/2, 26, 28, 29/1, 29/2; улица Желдиадыр 6, 8/1, 10/1, 10/2, 16/1, 16/2, 18, 18/1, 20/1, 20/2, 21/1, 22, 24/1, 24/2; улица Талап 1/1, 1/2, 7, 7/1, 9, 9/1, 9/2, 10/2, 11, 12/1, 13, 15, 16/2, 17/1, 17/2, 22, 23, 26/1, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2; улица Улытау 8, 8/2, 12/2, 16, 16/1; улица Шенбер 3/1, 9/1, 9/2, 18/2, 20/2, 22/1, 22/2, 26; населенный пункт Косколь; зимовка Ұста-2; зимовка Аяпан; зимовка Ижан.
Избирательный участок № 123
Местонахождение: государственное учреждение "Отдел культуры и развития языков Улытауского района" коммунальное государственное казенное предприятие "Дом культуры Улытауского района", село Улытау, улица Абая 1.

Шекаралары: Уалиханов көшесі 1, 1/1, 2/1, 3/1, 4/2, 4/3, 5, 6/2, 7/1, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 13, 15, 16, 17/1, 17/2, 19, 19/1, 19/2, 21/1; Сәтбаев көшесі 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 4, 4/1, 5/1, 6/1, 7/1, 7/2, 9, 9/1, 9/2, 9/3, 11, 11/1, 12/2, 13/1, 13/2, 16/1, 18/1, 18/2, 19, 20, 20/1, 20/2, 22, 24, 26, 26/1, 28, 28/1, 30, 31, 31/1, 31/2, 32, 32/1, 33, 34, 35, 36, 37/1, 38, 38/1, 39, 40, 44, 47, 49, 51, 53, 53/1, 55, 57, 58, 59, 59/1, 61, 61/1, 63/1, 67, 69, 69/1, 71; Абай көшесі 1, 2/1, 2/2, 3/1, 4/1, 5, 5/1, 5/2, 6/2, 7/1, 8, 9, 9/1, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1; Сейфуллин көшесі 1, 2, 3, 3/1, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 17, 17/1, 18, 19, 19/1, 20, 20/1, 20/2, 21, 21/2, 22/1, 23/1, 25; Тіккөзов көшесі 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 17/2, 19/1, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2; Бейбітшілік көшесі 1, 3, 3/1, 5, 5/1, 7, 7/1, 8, 8/1, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12/2, 13/1, 13/2, 15/2; Сүйінбай көшесі 1, 1/1, 1/2, 2/1, 4, 4/1, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 9, 11, 11/1, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 18, 22; Тұржанбаев көшесі 1, 1/1, 2, 4, 7, 7/2, 8, 9, 10, 11, 11/1, 12, 13, 13/1, 14, 15, 16, 18, 20; Жұмырткин көшесі 1, 2, 2/1, 3, 3/1, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12/1, 12/2, 14, 15, 15/1, 17, 19, 20/1, 21, 21/1, 22/1, 23, 24, 25, 26.
№ 121 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Ұлытау ауданының ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекетік кәсіпорнының фельдшерлік-акушерлік пункті, Сарысу ауылы, Сәтбаев көшесі 23.
Шекаралары: Қоскұдық қыстағы; Түйемойнақ қыстағы; Шекара қыстағы; Үштоған қыстағы; Қосапан қыстағы; №280 тарау; Қарабидайық-1 қыстағы; Қарабидайық-2 қыстағы; Тасоба елді мекені; Қазыбек қыстағы; Тобылғылы қыстағы; Ерубай қыстағы; Аққыстау қыстағы; Райыс қыстағы; Тірсек қыстағы; Көктабан-1 қыстағы; Көктабан-2 қыстағы; Каражігіт қыстағы; Ахмет-1 қыстағы; Ахмет-2 қыстағы; Табан қыстағы; Күлен қыстағы; Қараоба қыстағы.
№ 122 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Ұлытау облысы білім басқармасының Ұлытау ауданы білім бөлімінің "№9 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Терісаққан ауылы, Ұлытау көшесі 1.
Шекаралары: Қызылту көшесі 1/1, 1/2, 2, 5, 7/1, 7/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 13, 14, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 21/1, 21/2, 22, 22/1, 24/1, 24/2, 26, 28, 29/1, 29/2; Желдіадыр көшесі 6, 8/1, 10/1, 10/2, 16/1, 16/2, 18, 18/1, 20/1, 20/2, 21/1, 22, 24/1, 24/2; Талап көшесі 1/1, 1/2, 7, 7/1, 9, 9/1, 9/2, 10/2, 11, 12/1, 13, 15, 16/2, 17/1, 17/2, 22, 23, 26/1, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2; Ұлытау көшесі 8, 8/2, 12/2, 16, 16/1; Шеңбер көшесі 3/1, 9/1, 9/2, 18/2, 20/2, 22/1, 22/2, 26; Қоскөл елді мекені; Ұста-2 қыстағы; Аяпан қыстағы, Ижан қыстағы.
№ 123 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Ұлытау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Ұлытау аудандық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны, Ұлытау ауылы, Абай көшесі 1.

Границы: улица Абая 1, 3, 4/1, 4/2, 5, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/2, 13/1, 14, 14/2, 15, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18, 18/1, 19/1, 19/4, 20/2, 21/2, 24, 25, 26, 26/1, 32/1, 34, 34/1, 34/2, 36, 36/1, 37, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 40/1, 41, 42, 42/1, 44, 46, 46/1, 46/3, 46/5, 46/7, 47, 47/1, 47/2, 47/3, 51, 51/1, 52, 52/1, 52/2; улица Амангельды 1, 2, 2/1, 2/9, 4, 5, 7, 8, 9, 9/1, 10/1, 11, 11/1, 12, 12/2, 13, 13/1, 14, 14/1, 16, 17, 17/2, 18, 18/1, 19, 20, 20/1, 21, 21/1, 22, 22/1, 23/1, 24, 24/1, 24/2, 25/2, 26, 27, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29, 29/1, 30, 30/1, 31, 31/1, 32, 32/1, 32/2, 33, 33/1, 33/2, 34, 34/2, 35, 35/1, 35/2, 36, 36/1, 37, 37/1, 38, 39, 40/1, 41, 41/1, 42, 42/2, 43/1, 43/2, 44, 44/1, 46, 46/1, 47, 48, 50, 50/1, 51, 52, 52/1, 52/2, 53, 54, 55, 56/1, 60/1, 62, 63; улица Булкышева 1, 1/2, 2/1, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 6/1, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/2, 12, 13, 13/1, 17/1, 18, 19, 22/1, 23, 23/1, 24, 24/1, 26, 26/1, 27, 27/1, 28, 28/1, 31, 32, 33, 33/1, 34/1, 34/2, 35, 36, 36/1, 37, 38, 39, 40, 40/1, 40/2, 41, 42, 43/1, 44, 45, 45/1, 46, 47, 47/1, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53/1, 53/2, 54/1, 54/2, 55, 55/1, 56, 57, 57/1, 60/1, 61, 62/1, 62/2, 63/1, 64/1, 65, 66/1, 66/2, 67/2, 72; улица Жамбыла 1, 1/1, 2, 2/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 6, 6/1, 7, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 11, 11/1, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 14/1, 15, 15/1, 15/15, 16, 16А/1, 16А/2, 16А/3, 16А/4, 16А/5, 16А/6, 16А/7, 16А/8, 16А/9, 16А/10, 16А/11, 16А/12, 16А/13, 16А/14, 16А/15, 16А/16, 16А/17, 16А/18, 16А/19, 16А/20, 16А/21, 16А/22, 16А/23, 16А/24, 17, 18, 19/1, 19/2, 20, 21, 21/1, 21/2, 23, 24/1, 24/2, 25, 25/1, 26/1, 26/2, 27/1, 27/5, 28/1, 29, 29/1, 30, 30/1, 30/3, 31, 31/1, 32, 33, 33/1, 34, 36, 37/1, 37/2, 38, 38/1, 40, 41/2, 42, 58, 59.
Избирательный участок № 124
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Опорная школа (ресурсный центр) №1" отдела образования Улытауского района управления образования области Ұлытау, село Улытау, улица Булкышева № 14.
Границы: улица Сатпаева 1/1, 2, 2/1, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 9/1, 10, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 13/2, 14/1, 15/1, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 19, 19/1, 19/2, 20/1, 21, 22/1, 22/2, 23, 23/1, 23/2, 24/1, 29/2; улица Тайжана 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 3/4, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 7, 7/1, 7/2, 7/4, 7/6, 7/9, 8, 8/1, 8/2, 8/8, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 14, 14/1, 14/2, 15, 15/1, 15/2, 16/1, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 19/1, 19/2, 20, 20/1, 21, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 24, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27, 27/1, 28/1, 28/2, 29/1, 30/1, 30/2, 31, 31/1, 32/1, 33/1, 34/1, 34/2, 35/1, 36, 36/2, 37/2, 38, 38/1, 39/1, 40/1, 41/1, 41/2, 43, 44, 45, 46, 46/2, 47/1, 47/2, 48, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 50/1, 50/2, 51/1, 51/2, 52, 52/1, 52/2, 53, 53/1, 54/1, 62, 71/1, 71/2, 71/3, 71/4, 71/5, 71/6, 71/7, 72/1, 72/2, 72/3, 72/4, 72/5, 72/6, 72/7, 72/8, 72/9, 72/10, 72/11, 72/12, 72/13, 72/14, 72/15, 72/16, 73/1, 73/2, 73/3, 73/4, 73/5, 73/6, 73/7, 73/8, 74/1, 74/2, 74/3, 74/4, 74/5, 74/6, 74/7, 74/8, 74/9, 74/10, 74/11, 74/12, 74/13, 74/14, 74/15, 74/16; улица Асатова 1/1, 1/2, 2/1, 3, 3/1, 4, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13/1, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 18/1, 19, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22, 22/1, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 34/3, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 40/1, 40/3, 40/5, 40/8, 40/10, 40/11, 41/2, 41/3, 41/5, 42/2, 44/8, 55/1; микрорайон Кок тобе 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
Избирательный участок № 125
Местонахождение: коммунальное государственное казенное предприятие "Детская школа искусств" отдела образования Улытауского района, село Улытау, Булкышева 17.
Границы: зимовка Аксай; зимовка Карикон; зимовка Кособа; зимовка Лекер; зимовка Шуленсай; зимовка Ногай; зимовка Акан; зимовка Кызылтау; населенный пункт Кызылуй.
Избирательный участок № 126
Местонахождение: коммунальное государственное казенное предприятие "Дом школьников", село Улытау, улица Булкышева 17.

Шекаралары: Абай көшесі 1, 3, 4/1, 4/2, 5, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/2, 13/1, 14, 14/2, 15, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18, 18/1, 19/1, 19/4, 20/2, 21/2, 24, 25, 26, 26/1, 32/1, 34, 34/1, 34/2, 36, 36/1, 37, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 40/1, 41, 42, 42/1, 44, 46, 46/1, 46/3, 46/5, 46/7, 47, 47/1, 47/2, 47/3, 51, 51/1, 52, 52/1, 52/2; Амангелді көшесі 1, 2, 2/1, 2/9, 4, 5, 7, 8, 9, 9/1, 10/1, 11, 11/1, 12, 12/2, 13, 13/1, 14, 14/1, 16, 17, 17/2, 18, 18/1, 19, 20, 20/1, 21, 21/1, 22, 22/1, 23/1, 24, 24/1, 24/2, 25/2, 26, 27, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29, 29/1, 30, 30/1, 31, 31/1, 32, 32/1, 32/2, 33, 33/1, 33/2, 34, 34/2, 35, 35/1, 35/2, 36, 36/1, 37, 37/1, 38, 39, 40/1, 41, 41/1, 42, 42/2, 43/1, 43/2, 44, 44/1, 46, 46/1, 47, 48, 50, 50/1, 51, 52, 52/1, 52/2, 53, 54, 55, 56/1, 60/1, 62, 63; Бұлқышев көшесі 1, 1/2, 2/1, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 6/1, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/2, 12, 13, 13/1, 17/1, 18, 19, 22/1, 23, 23/1, 24, 24/1, 26, 26/1, 27, 27/1, 28, 28/1, 31, 32, 33, 33/1, 34/1, 34/2, 35, 36, 36/1, 37, 38, 39, 40, 40/1, 40/2, 41, 42, 43/1, 44, 45, 45/1, 46, 47, 47/1, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53/1, 53/2, 54/1, 54/2, 55, 55/1, 56, 57, 57/1, 60/1, 61, 62/1, 62/2, 63/1, 64/1, 65, 66/1, 66/2, 67/2, 72; Жамбыл көшесі 1, 1/1, 2, 2/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 6, 6/1, 7, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 11, 11/1, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 14/1, 15, 15/1, 15/15, 16, 16А/1, 16А/2, 16А/3, 16А/4, 16А/5, 16А/6, 16А/7, 16А/8, 16А/9, 16А/10, 16А/11, 16А/12, 16А/13, 16А/14, 16А/15, 16А/16, 16А/17, 16А/18, 16А/19, 16А/20, 16А/21, 16А/22, 16А/23, 16А/24, 17, 18, 19/1, 19/2, 20, 21, 21/1, 21/2, 23, 24/1, 24/2, 25, 25/1, 26/1, 26/2, 27/1, 27/5, 28/1, 29, 29/1, 30, 30/1, 30/3, 31, 31/1, 32, 33, 33/1, 34, 36, 37/1, 37/2, 38, 38/1, 40, 41/2, 42, 58, 59.
№ 124 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысы білім басқармасының Ұлытау ауданы білім бөлімінің "№1 тірек мектебі (ресурстық орталық)" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ұлытау ауылы, Бұлқышев көшесі 14.
Шекаралары: Сәтбаев көшесі 1/1, 2, 2/1, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 9/1, 10, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 13/2, 14/1, 15/1, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 19, 19/1, 19/2, 20/1, 21, 22/1, 22/2, 23, 23/1, 23/2, 24/1, 29/2; Тайжан көшесі 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 3/4, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 7, 7/1, 7/2, 7/4, 7/6, 7/9, 8, 8/1, 8/2, 8/8, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 14, 14/1, 14/2, 15, 15/1, 15/2, 16/1, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 19/1, 19/2, 20, 20/1, 21, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 24, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27, 27/1, 28/1, 28/2, 29/1, 30/1, 30/2, 31, 31/1, 32/1, 33/1, 34/1, 34/2, 35/1, 36, 36/2, 37/2, 38, 38/1, 39/1, 40/1, 41/1, 41/2, 43, 44, 45, 46, 46/2, 47/1, 47/2, 48, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 50/1, 50/2, 51/1, 51/2, 52, 52/1, 52/2, 53, 53/1, 54/1, 62, 71/1, 71/2, 71/3, 71/4, 71/5, 71/6, 71/7, 72/1, 72/2, 72/3, 72/4, 72/5, 72/6, 72/7, 72/8, 72/9, 72/10, 72/11, 72/12, 72/13, 72/14, 72/15, 72/16, 73/1, 73/2, 73/3, 73/4, 73/5, 73/6, 73/7, 73/8, 74/1, 74/2, 74/3, 74/4, 74/5, 74/6, 74/7, 74/8, 74/9, 74/10, 74/11, 74/12, 74/13, 74/14, 74/15, 74/16; Асатов көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 3, 3/1, 4, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13/1, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 18/1, 19, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22, 22/1, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 34/3, 35/1, 35/2, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 40/1, 40/3, 40/5, 40/8, 40/10, 40/11, 41/2, 41/3, 41/5, 42/2, 44/8, 55/1; Көк төбе ықшам ауданы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
№ 125 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау ауданы білім бөлімінің "Балалар өнер мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Ұлытау ауылы, Бұлқышев көшесі 17.
Шекаралары: Ақсай қыстағы; Кәрікөң қыстағы; Қособа қыстағы; Лекер қыстағы; Шүленсай қыстағы; Ноғай қыстағы; Ақан қыстағы; Қызылдау қыстағы; Қызыл үй елді мекені.
№ 126 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Оқушылар үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны, Ұлытау ауылы, Бұлқышев көшесі 17.

Границы: улица Иманжанова 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8/1, 9, 9/1, 10, 11, 12/1, 13, 13/1, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 22/1, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36/1, 37, 37/1, 38, 39/1, 39/2, 40, 40/1, 43; улица Сельхозтехника 1/1, 5, 6/2, 7/1, 8, 11/1, 14/2, 15, 16; улица Тауелсиздиктин 20 жылдыгы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; улица Каныш Нуртазинова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; населенный пункт Айыртау; населенный пункт Талдысай; зимовка Кенсаз.
Избирательный участок № 127
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №2" отдела образования Улытауского района управления образования области Ұлытау, село Шенбер, улица Комсомольская 21А.
Границы: улица Комсомольская көшесі 1/1, 3/1, 3/2, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 8, 8/1, 9/1, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 21; улица Онжагалау 1, 2/1; улица Сарыарка 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4, 5, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2; улица Солжагалау 1/1, 1/2, 2, 3/2, 6/1, 6/2, 7/1; улица Улытау 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 2/2, 4/1, 4/2, 5/1, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 21/2, 22/1, 22/2, 26/1, 26/2; улица Орталык 1/1, 4/1, 4/2; улица Мектеп 4, 5; зимовка Кушокы; зимовка Кызылшын; зимовка Алтуайт; зимовка Байтилеу; зимовка Тоғызқұдық; зимовка Дуйсен; зимовка Есенбек; зимовка Жамантас; зимовка Жекешат-1; зимовка Жекешат-2; зимовка Исалык; зимовка Коксай; зимовка Коксу; зимовка Макат; зимовка Малмола; зимовка Нурман; зимовка Орныкбай; зимовка Оспан; зимовка Тогызкудык; зимовка Унгирли; зимовка Аралбай; зимовка Акастау; зимовка Бакалы; зимовка Домбыгул; зимовка Шонтык; зимовка Итауыз; зимовка Итауыз-2; зимовка Коктал.

Шекаралары: Иманжанов көшесі 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8/1, 9, 9/1, 10, 11, 12/1, 13, 13/1, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 22/1, 24, 25, 26, 27, 28, 28/1, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36/1, 37, 37/1, 38, 39/1, 39/2, 40, 40/1, 43; Сельхозтехник көшесі 1/1, 5, 6/2, 7/1, 8, 11/1, 14/2, 15, 16; Тәуелсіздіктің 20 жылдығы көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; Қаныш Нұртазинов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10; Айыртау елді мекені; Талдысай елді мекені; Кеңсаз қыстағы.
№ 127 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысы білім басқармасының Ұлытау ауданы білім бөлімінің "№2 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Шеңбер ауылы, Комсомол көшесі 21А.
Шекаралары: Комсомольская көшесі 1/1, 3/1, 3/2, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 8, 8/1, 9/1, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 21; Оңжағалау көшесі 1, 2/1; Сарыарқа көшесі 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4, 5, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2; Солжағалау көшесі 1/1, 1/2, 2, 3/2, 6/1, 6/2, 7/1; Ұлытау көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 2/2, 4/1, 4/2, 5/1, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 21/2, 22/1, 22/2, 26/1, 26/2; Орталық көшесі 1/1, 4/1, 4/2; Мектеп көшесі 4, 5; Қушоқы қыстағы; Қызылшын қыстағы; Алтуайт қыстағы; Байтілеу қыстағы; Тоғызқұдық қыстағы; Дүйсен қыстағы; Есенбек қыстағы; Жамантас қыстағы; Жекешат қыстағы-1; Жекешат қыстағы-2; Исалық қыстағы; Көксай қыстағы; Көксу қыстағы; Мақат қыстағы; Малмола қыстағы; Нұрман қыстағы; Орнықбай қыстағы; Оспан қыстағы; Тоғызқұдық қыстағы; Үңгірлі қыстағы; Аралбай қыстағы; Ақастау қыстағы; Бақалы қыстағы; Домбығұл қыстағы; Шонтық қыстағы; Итауыз қыстағы; Итауыз-2 қыстағы; Көктал қыстағы.