Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в городе Талдыкорган
Решение маслихата области Жетісу от 2 мая 2025 года № 27-168. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 8 мая 2025 года № 310-19
В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Земельного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат области Жетісу РЕШИЛ:
1. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в городе Талдыкорган согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Г. Тойлыбаева
Приложение к решению
Маслихат области Жетісу

Талдықорған қаласындағы бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Жетісу облыстық мәслихатының 2025 жылғы 2 мамырдағы № 27-168 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2025 жылы 8 мамырда № 310-19 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 11-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Жетісу облыстық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Талдықорған қаласындағы бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Г. Тойлыбаева
Жетісу облыстық мәслихаты

от 2 мая 2025 года № 27-168
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в городе Талдыкорган
Номер
оценочной зоны
Поправочные коэффициенты
к базовым ставкам платы за земельные участки
Границы
оценочных зон
город Талдыкорган
I
1,5
западная сторона улицы Балпык би - 033
южная сторона улиц Курманова, Шахворостова, Гаухар ана - 025
южная сторона улицы Курманова - 030
северная сторона улицы Жансугурова - 031

2025 жылғы 2 мамырдағы № 27-168
Шешімге қосымша
Талдықорған қаласындағы бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерi
Бағалау аймағының нөмірі
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Бағалау аймақтарының
шекаралары
Талдықорған қаласы
I
1,5
Балпық би көшесінің батыс жағы - 033
Құрманов, Шахворостов, Гаухар ана көшелерінің оңтүстік жағы - 025
Құрманов көшесінің оңтүстік жағы - 030
Жансүгіров көшесінің солтүстік жағы - 031