О внесении изменения в решение Талдыкорганского городского маслихата от 28 марта 2024 года № 18-107 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в городе Талдыкорган"
Решение Талдыкорганского городского маслихата области Жетісу от 27 марта 2025 года № 35-197. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 31 марта 2025 года № 288-19
Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талдыкорганского городского маслихата от 28 марта 2024 года № 18-107 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в городе Талдыкорган" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 195151) следующее изменение:
в Размере и порядке оказания жилищной помощи в городе Талдыкорган, утвержденных указанным решением:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Срок рассмотрения документов и принятия решения о предоставлении жилищной помощи либо мотивированный ответ об отказе со дня принятия полного комплекта документов от Государственной корпорации, либо через веб-портал "электронного правительства" составляет 6 (шесть) рабочих дней.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Талдыкорганского городского маслихата Т. Ахажан

Талдықорған қалалық мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы "Талдықорған қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" № 18-107 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Жетісу облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2025 жылғы 27 наурыздағы № 35-197 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2025 жылы 31 наурызда № 288-19 болып тіркелді
Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қалалық мәслихатының 2024 жылғы 28 наурыздағы "Талдықорған қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" № 18-107 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 195151 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Талдықорған қаласында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Құжаттарды қарау және тұрғын үй көмегін көрсету туралы шешім қабылдау немесе көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру мерзімі Мемлекеттік корпорациядан немесе "электрондық үкімет" веб-порталынан құжаттардың толық топтамасын алған күннен бастап 6 (алты) жұмыс күнін құрайды."
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қалалық мәслихатының төрағасы Т. Ахажан