О признании утратившим силу решения Карагандинского областного маслихата от 10 января 2019 года № 376 "Об утверждении целевых показателей качества окружающей среды Карагандинской области"
Решение Карагандинского областного маслихата от 30 января 2025 года № 254. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 февраля 2025 года № 6708-09
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Карагандинского областного маслихата от 10 января 2019 года № 376 "Об утверждении целевых показателей качества окружающей среды Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5161).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель областного маслихата Н. Кобжанов

Қарағанды облыстық мәслихатының 2019 жылғы 10 қаңтардағы № 376 "Қарағанды облысының қоршаған орта сапасының нысаналы көрсеткіштерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2025 жылғы 30 қаңтардағы № 254 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 5 ақпанда № 6708-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2015 жылғы 24 маусымдағы № 317 "Қарағанды облысының қоршаған орта сапасының нысаналы көрсеткіштерін бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5161 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледi.
Облыстық мәслихат төрағасы Н. Кобжанов