Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения Карагандинской области
Постановление акимата Карагандинской области от 24 февраля 2025 года № 12/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 февраля 2025 года № 6725-09
В соответствии с законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Карагандинской области от 23 апреля 2024 года № 26/01 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6593-09).
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Булекпаев
Приложение к
постановлению
Акимата Карагандинской
области

Қарағанды облысында жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесін бекіту туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2025 жылғы 24 ақпандағы № 12/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 28 ақпанда № 6725-09 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы", Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тiзбесi бекітілсін.
2. Қарағанды облысы әкімдігінің 2024 жылғы 23 сәуірдегі № 26/01 "Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6593-09 болып тіркелген).
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Булекпаев
Қарағанды облысы
әкімдігінің