Об утверждении Методики определения стоимости услуг, закупаемых для осуществления государственного заказа по проведению государственной информационной политики на территории Костанайской области
Постановление акимата Костанайской области от 14 января 2025 года № 3. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 17 января 2025 года № 10360-10
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 8 Закона Республики Казахстан "О масс-медиа", приказом исполняющего обязанности Министра культуры и информации Республики Казахстан от 6 ноября 2024 года № 525-НҚ "Об утверждении Типовой методики определения стоимости услуг, закупаемых для осуществления государственного заказа по проведению государственной информационной политики на региональном уровне" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах под № 35356) акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемую Методику определения стоимости услуг, закупаемых для осуществления государственного заказа по проведению государственной информационной политики на территории Костанайской области.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Костанайской области "Об утверждении методики определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на территории Костанайской области" от 8 февраля 2022 года № 51 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26760).
3. Государственному учреждению "Управление общественного развития акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области К. Аксакалов
Утверждена
постановлением акимата
Костанайской области
от 14 января 2025 года
№ 3
Методика определения стоимости услуг, закупаемых для осуществления государственного заказа по проведению государственной информационной политики на территории Костанайской области
1. Настоящая Методика определения стоимости услуг, закупаемых для осуществления государственного заказа по проведению государственной информационной политики на территории Костанайской области (далее – Методика), разработана в соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 8 Закона Республики Казахстан "О масс-медиа" и устанавливает алгоритм определения стоимости услуг, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации на территории Костанайской области.

Қостанай облысының аумағында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі мемлекеттік тапсырысты жүзеге асыру үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындаудың әдістемесін бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2025 жылғы 14 қаңтардағы № 3 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 17 қаңтарда № 10360-10 болып тіркелді
"Масс-медиа туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің міндетін атқарушысының 2024 жылғы 6 қарашадағы № 525-НҚ "Өңірлік деңгейде мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі мемлекеттік тапсырысты жүзеге асыру үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындаудың үлгілік әдістемесін бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 35356 болып тіркелген) сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қостанай облысының аумағында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі мемлекеттік тапсырысты жүзеге асыру үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындаудың әдістемесі бекітілсін.
2. Қостанай облысы әкімдігінің "Қостанай облысының аумағындағы бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындау әдістемесін бекіту туралы" 2022 жылғы 8 ақпандағы № 51 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26760 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. "Қостанай облысы әкімдігінің қоғамдық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қостанай облысының әкімі К. Аксакалов
Қостанай
облысы әкімдігінің
2025 жылғы 14 қаңтардағы
№ 3 қаулысымен
бекітілген
Қостанай облысының аумағында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі мемлекеттік тапсырысты жүзеге асыру үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындаудың әдістемесі
1. Осы Қостанай облысының аумағында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі мемлекеттік тапсырысты жүзеге асыру үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құнын айқындаудың әдістемесі (бұдан әрі –Әдістеме) "Масс-медиа туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабы 2-тармағының 3) тармақшасына сәйкес әзірленді және Қостанай облысының аумағында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу бойынша мемлекеттік тапсырысты жүзеге асыру үшін сатып алынатын қызметтердің құнын айқындау алгоритмін белгілейді.

2. Стоимость услуг, закупаемых для осуществления государственного заказа по проведению государственной информационной политики на территории Костанайской области (далее – услуга), определяется в зависимости от базовых цен на услуги, закупаемых для проведения государственной информационной политики в средствах массовой информации за счет средств местного бюджета для каждого отдельного вида услуги средств массовой информации согласно приложению к настоящей Методике.
Базовая цена для каждого отдельного вида услуги определяется местным исполнительным органом самостоятельно.
3. Стоимость услуги в периодических печатных изданиях определяется по формуле:
1) для газет по формуле Pn=Bn x V x Kq, где:
Pn (price) – стоимость услуги в газетах с учетом налога на добавленную стоимость;
Bn – базовая цена за один см2 услуги, размещаемой в газете;
V – объем услуги, размещаемой в газете, исчисляемой в см2;
Kq – поправочный коэффициент на тираж газеты:
до 200 000 экземпляров – 1,3;
до 100 000 экземпляров – 1,15;
до 50 000 экземпляров – 1;
до 30 000 экземпляров – 0,9;
до 20 000 экземпляров – 0,8;
до 10 000 экземпляров – 0,65;
до 5 000 экземпляров – 0,5;
2) для журналов по формуле Pm=Bm x V x Kq, где:
Pm (price) – стоимость услуги в журналах с учетом налога на добавленную стоимость;
Bm – базовая цена за один см2 услуги, размещаемой в журнале;
V – объем услуги, размещаемой в журнале, исчисляемой в см2;
Kq – поправочный коэффициент на тираж журнала:
до 15 000 экземпляров – 1,2;
до 10 000 экземпляров – 1,1;
до 8 000 экземпляров – 1;
до 5 000 экземпляров – 0,9;
до 3 000 экземпляров – 0,8;
до 1 000 экземпляров – 0,7.
4. Стоимость услуги в интернет-ресурсе определяется по формуле Pi=Bi x V x Kq, где:
Pi (price) – стоимость услуги в интернет-ресурсе с учетом налога на добавленную стоимость;
Bi – базовая цена за один символ, секунду, минуту, штуку услуги, размещаемой в интернет-ресурсе;
V – объем услуги, размещаемой в интернет-ресурсе, исчисляемой в символах, секундах, минутах, штуках;
Kq – поправочный коэффициент для учета среднемесячного количества посещений интернет-ресурса уникальными пользователями:
до 500 000 посетителей в месяц – 1;
до 1 000 000 посетителей в месяц – 1,1;
до 2 000 000 посетителей в месяц – 1,2;
до 5 000 000 посетителей в месяц – 1,3;
свыше 5 000 000 посетителей в месяц – 1,4.
5. Стоимость услуги на телевидении определяется по формуле Ptv=Btv x V, где:
Ptv (price) – стоимость услуги на телевидении с учетом налога на добавленную стоимость;
Btv – базовая цена за одну секунду, минуту, серию услуги, размещаемой на телевидении;
V – объем услуги, размещаемой на телевидении, исчисляемой в секундах, минутах, сериях.
В случае если при формировании государственного заказа по проведению государственной информационной политики на территории Костанайской области не учитываются разделения по жанрам услуг на телевидении, то стоимость услуг на телевидении рассчитывается по базовой цене (Btv).

2. Қостанай облысы аумағында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі мемлекеттік тапсырысты жүзеге асыру үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің құны (бұдан әрі – көрсетілетін қызмет) осы Әдістеменің қосымшасына сәйкес бұқаралық ақпарат құралдарының көрсетілетін қызметінің әрбір жеке түрі үшін жергілікті бюджет қаражаты есебінен бұқаралық ақпарат құралдарында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің базалық бағасына қарай айқындалады.
Көрсетілетін қызметтің әрбір жеке түрі үшін базалық бағаны жергілікті атқарушы орган дербес айқындайды.
3. Мерзімді баспасөз басылымдарында көрсетілетін қызметтің құны мынадай формула бойынша айқындалады:
1) газеттер үшін Pn=Bn x V x Kq формуласы бойынша, онда:
Pn (price) – қосылған құн салығын ескере отырып, газеттерде көрсетілетін қызметтің құны;
Bn – газетте орналастырылатын, бір см2 көрсетілетін қызметтің базалық бағасы;
V – газетте орналастырылатын, см2-мен есептелетін көрсетілетін қызметтің көлемі;
Kq – газет таралымына түзету коэффициенті:
200 000 данаға дейін – 1,3;
100 000 данаға дейін – 1,15;
50 000 данаға дейін – 1;
30 000 данаға дейін – 0,9;
20 000 данаға дейін – 0,8;
10 000 данаға дейін – 0,65;
5 000 данаға дейін – 0,5;
2) журналдар үшін Pm=Bm x V x Kq формуласы бойынша, онда:
Pm (price) – қосылған құн салығын ескере отырып, журналдарда көрсетілетін қызметтің құны;
Bm – журналда орналастырылатын, бір см2 көрсетілетін қызмет үшін базалық баға;
V – журналда орналастырылатын, см2-мен есептелетін көрсетілетін қызметтің көлемі;
Kq – журнал таралымына түзету коэффициенті:
15 000 данаға дейін – 1,2;
10 000 данаға дейін – 1,1;
8 000 данаға дейін – 1;
5 000 данаға дейін – 0,9;
3 000 данаға дейін – 0,8;
1 000 данаға дейін – 0,7.
4. Интернет-ресурстағы көрсетілетін қызметтің құны Pi=Bi x V x Kq формуласы бойынша айқындалады, онда:
Pi (price) – қосылған құн салығын ескере отырып, интернет-ресурстағы көрсетілетін қызметтің құны;
Bi – интернет-ресурста орналастырылатын көрсетілетін қызметтің бір таңбасының, секундының, минутының, данасының базалық бағасы;
V – интернет-ресурста орналастырылатын көрсетілетін қызметтің символдармен, секундтармен, минуттармен, даналармен есептелетін көлемі;
Kq – бірегей пайдаланушылардың интернет-ресурсқа кіруінің орташа айлық санын есепке алуға арналған түзету коэффиценті:
айына 500 000 кірушіге дейін – 1;
айына 1 000 000 кірушіге дейін – 1,1;
айына 2 000 000 кірушіге дейін – 1,2;
айына 5 000 000 кірушіге дейін – 1,3;
айына 5 000 000 кірушіден астам – 1,4.
5. Телевидениеде көрсетілетін қызметтің құны Ptv=Btv x V формуласы бойынша айқындалады, онда:
Ptv (price) – қосылған құн салығын ескере отырып, телевидениеде көрсетілетін қызметтің құны;
Btv – телевидениеде орналастырылатын көрсетілетін қызметтердің бір секундінің, минутының, сериясының базалық бағасы;
V – телевидениеде орналастырылатын, секундтармен, минуттармен, сериялармен есептелетін көрсетілетін қызметтің көлемі
Егер Қостанай облысы аумағында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі мемлекеттік тапсырысты қалыптастыру кезінде телевидениеде көрсетілетін қызметтерді жанрлар бойынша бөлу ескерілмеген жағдайда, телевидениеде көрсетілетін қызметтердің құны базалық баға (Btv) бойынша есептеледі.

6. Стоимость услуги на радиоканале определяется по формуле Pr=Br x V, где:
Pr (price) – стоимость услуги на радиоканале с учетом налога на добавленную стоимость;
Br – базовая цена за одну секунду, минуту услуги, размещаемой на радиоканале;
V – объем услуги, размещаемой на радиоканале, исчисляемый в секундах, минутах.
Приложение
к Методике определения
стоимости услуг, закупаемых
для осуществления государственного
заказа по проведению государственной
информационной политики
на территории Костанайской
области
Базовые цены на услуги, закупаемые для осуществления государственного заказа по проведению государственной информационной политики на территории Костанайской области
Наименование услуги
Единица измерения
2025 год (тенге)
2026 год (тенге)
2027 и последующие годы (тенге)
1
Услуга (изготовление и размещение информационных материалов) в периодических печатных изданиях (газета), распространяемых на территории Республики Казахстан (Вn)
см2

6. Радиоарнада көрсетілетін қызметтің құны Pr=Br x V формуласы бойынша айқындалады, онда:
Pr (price) – қосылған құн салығын ескере отырып, радиоарнада көрсетілетін қызметтің құны;
Br – радиоарнада көрсетілетін қызметтердің бір секундының, минутының базалық бағасы;
V – радиоарнада орналастырылатын, көрсетілетін қызметтің секундтармен, минуттармен есептелетін көлемі.
Қостанай
облысының аумағында
мемлекеттік ақпараттық
саясатты жүргізу жөніндегі
мемлекеттік тапсырысты
жүзеге асыру үшін сатып
алынатын көрсетілетін
қызметтердің құнын
айқындау әдістемесіне
қосымша
Қостанай облысының аумағында мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі мемлекеттік тапсырысты жүзеге асыру үшін сатып алынатын көрсетілетін қызметтердің базалық бағасы
Қызметтің атауы
Өлшем бірлігі
2025 жыл (теңге)
2026 жыл (теңге)
2027 және кейінгі жылдар (теңге)
1
Қазақстан Республикасының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында (газет) көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалдарды дайындау және орналастыру) (Вn)
см2

1320
1380
1449
2
Услуга (изготовление и размещение информационных материалов) в периодических печатных изданиях (газета), распространяемых на территории Костанайской области (Вn)
см2
260
272
286
3
Услуга (изготовление и размещение информационных материалов) в интернет-ресурсе (Вi)
символ
170
178
187
4
Услуга (производство и размещение сюжетов) на телевидении, включенных в обязательный перечень теле-, радиоканалов, распространяемых на территории Республики Казахстан (Вtv)
минута
350000
365750
384038
5
Услуга (изготовление и размещение сюжетов) на телевидении, входящих в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Костанайской области, за исключением каналов, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов (Вtv)
минута
38984
40739
42776
6
Услуга (производство и размещение телепрограмм) на телевидении, входящих в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Костанайской области, за исключением каналов, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов (Вtv)
минута
25054
26182
27492
7
Услуга (производство и размещение детских телепрограмм) на телевидении, входящих в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Костанайской области, за исключением каналов, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов (Вtv)
минута
25234
26370
27689
8
Услуга (производство и размещение образовательных телепрограмм) на телевидении, входящих в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Костанайской области, за исключением каналов, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов (Вtv)
минута
28164
29432
30904
9
Услуга (размещение видеороликов) на телевидении, входящих в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Костанайской области, за исключением каналов, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов (Вtv)
минута
19709
20596
21626
10
Услуга (изготовление и размещение сюжетов) на телевидении, не входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов и перечень каналов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории города Рудного (Вtv)
минута
12150
12697
13332
11
Услуга (изготовление и размещение телепрограмм) на телевидении, не входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов и перечень каналов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории города Рудного (Вtv)
минута

1320
1380
1449
2
Қостанай облысының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында (газет) көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалдарды дайындау және орналастыру) (Вn)
см2
260
272
286
3
Интернет-ресурста көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалдарды дайындау және орналастыру) (Вi)
символ
170
178
187
4
Қазақстан Республикасының аумағында таратылатын теле-, радиоарналардың міндетті тізбесіне енгізілген телевидениеде көрсетілетін қызмет (сюжеттерді шығару және орналастыру) (Вtv)
минут
350000
365750
384038
5
Міндетті теле-, радиоарналардың тізбесіне кіретін арналарды қоспағанда, Қостанай облысының аумағында телерадио хабарларын таратудың ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналардың тізбесіне кіретін телевидениеде көрсетілетін қызмет (сюжеттерді шығару және орналастыру) (Вtv)
минут
38984
40739
42776
6
Міндетті теле -, радиоарналардың тізбесіне кіретін арналарды қоспағанда, Қостанай облысының аумағында телерадио хабарларын таратудың ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле -, радиоарналардың тізбесіне кіретін телевидениеде көрсетілетін қызмет (телебағдарламаларды шығару және орналастыру) (Вtv)
минут
25054
26182
27492
7
Міндетті теле -, радиоарналардың тізбесіне кіретін арналарды қоспағанда, Қостанай облысының аумағында телерадио хабарларын таратудың ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле -, радиоарналардың тізбесіне кіретін телевидениеде көрсетілетін қызмет (балалар телебағдарламаларын шығару және орналастыру) (Вtv)
минут
25234
26370
27689
8
Міндетті теле -, радиоарналардың тізбесіне кіретін арналарды қоспағанда, Қостанай облысының аумағында телерадио хабарларын таратудың ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле -, радиоарналардың тізбесіне кіретін телевидениеде көрсетілетін қызмет (білім беру телебағдарламаларын шығару және орналастыру) (Вtv)
минут
28164
29432
30904
9
Міндетті теле-, радиоарналардың тізбесіне кіретін арналарды қоспағанда, Қостанай облысының аумағында телерадио хабарларын таратудың ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле-, радиоарналардың тізбесіне кіретін телевидениеде көрсетілетін қызмет (бейнероликтерді орналастыру) (Вtv)
минут
19709
20596
21626
10
Рудный қаласының аумағында міндетті теле -, радиоарналардың тізбесіне және телерадио хабарларын таратудың ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді телеарналардың тізбесіне кірмейтін телевидениеде көрсетілетін қызмет (сюжеттерді дайындау және орналастыру) (Вtv)
минут
12150
12697
13332
11
Рудный қаласының аумағында міндетті теле -, радиоарналардың тізбесіне және телерадио хабарларын таратудың ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді телеарналардың тізбесіне кірмейтін телевидениеде көрсетілетін қызмет (телебағдарламаларын өндіру және орналастыру) (Вtv)
минут

9100
9510
9986
12
Услуга (размещение видеороликов) на телевидении, не входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов и перечень каналов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории города Рудного (Вtv)
минута
8064
8427
8849
13
Услуга (изготовление и размещение сюжетов) на телевидении, входящих в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории города Аркалыка, за исключением каналов, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов (Вtv)
минута
4000
4180
4389
14
Услуга (изготовление и размещение телепрограмм) на телевидении, входящих в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории города Аркалыка, за исключением каналов, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов (Вtv)
минута
4000
4180
4389
15
Услуга (размещение видеороликов) на телевидении, входящих в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории города Аркалыка, за исключением каналов, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов (Вtv)
минута
4000
4180
4389
16
Услуга (изготовление и размещение сюжетов) на телевидении, входящих в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории города Лисаковска, за исключением каналов, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов (Вtv)
минута
4000
4180
4389
17
Услуга (изготовление и размещение телепрограмм) на телевидении, входящих в перечень теле-, радиоканалов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории города Лисаковска, за исключением каналов, входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов (Вtv)
минута
4000
4180
4389
18
Услуга (изготовление и размещение сюжетов) на телевидении, не входящих в перечень обязательных теле-, радиоканалов и перечень каналов свободного доступа, распространяемых национальным оператором телерадиовещания на территории Житикаринского района (Вtv)
минута
2100
2195
2305
19
Услуга (изготовление и размещение радиопрограмм) на радиоканале, распространяемом на территории Костанайской области (Br)
минута
5200
5434
5706
20
Услуга (изготовление и размещение сюжетов) на радиоканале, распространяемом на территории Костанайской области (Br)
минута
10200
10659
11192
21
Услуга (изготовление и размещение аудиороликов) на радиоканале, распространяемом на территории Костанайской области (Br)
минута
10200
10659
11192
22
Услуга (изготовление и размещение информационных материалов) на радиоканале, распространяемом на территории города Костаная (Br)
минута

9100
9510
9986
12
Рудный қаласының аумағында міндетті теле -, радиоарналардың тізбесіне және телерадио хабарларын таратудың ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді телеарналардың тізбесіне кірмейтін телевидениеде көрсетілетін қызмет (бейнероликтерді орналастыру) (Вtv)
минут
8064
8427
8849
13
Міндетті теле -, радиоарналардың тізбесіне кіретін арналарды қоспағанда, Арқалық қаласының аумағында телерадио хабарларын таратудың ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле -, радиоарналардың тізбесіне кіретін телевидениеде көрсетілетін қызмет (сюжеттерді дайындау және орналастыру) (Вtv)
минут
4000
4180
4389
14
Міндетті теле -, радиоарналардың тізбесіне кіретін арналарды қоспағанда, Арқалық қаласының аумағында телерадио хабарларын таратудың ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле -, радиоарналардың тізбесіне кіретін телевидениеде көрсетілетін қызмет (телебағдарламаларын шығару және орналастыру). (Вtv)
минут
4000
4180
4389
15
Міндетті теле -, радиоарналардың тізбесіне кіретін арналарды қоспағанда, Арқалық қаласының аумағында телерадио хабарларын таратудың ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле -, радиоарналардың тізбесіне кіретін телевидениеде көрсетілетін қызмет (бейнероликтерді орналастыру) (Вtv)
минут
4000
4180
4389
16
Міндетті теле -, радиоарналардың тізбесіне кіретін арналарды қоспағанда, Лисаков қаласының аумағында телерадио хабарларын таратудың ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле -, радиоарналардың тізбесіне кіретін телевидениеде қызмет көрсету (сюжеттерді дайындау және орналастыру) (Вtv)
минут
4000
4180
4389
17
Міндетті теле -, радиоарналардың тізбесіне кіретін арналарды қоспағанда, Лисаков қаласының аумағында телерадио хабарларын таратудың ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді теле -, радиоарналардың тізбесіне кіретін телевидениеде қызмет көрсету (телебағдарламаларын шығару және орналастыру) (Вtv)
минут
4000
4180
4389
18
Жітіқара ауданының аумағында міндетті теле -, радиоарналардың тізбесіне және телерадио хабарларын таратудың ұлттық операторы тарататын еркін қолжетімді телеарналардың тізбесіне кірмейтін телевидениеде көрсетілетін қызмет (сюжеттерді дайындау және орналастыру) (Вtv)
минут
2100
2195
2305
19
Қостанай облысының аумағында таратылатын радиоарнада көрсетілетін қызмет (радиобағдарламаларды дайындау және орналастыру) (Br)
минут
5200
5434
5706
20
Қостанай облысының аумағында таратылатын радиоарнада көрсетілетін қызмет (сюжеттерді дайындау және орналастыру) (Br)
минут
10200
10659
11192
21
Қостанай облысының аумағында таратылатын радиоарнада көрсетілетін қызмет (аудиороликтарды дайындау және орналастыру) (Br)
минут
10200
10659
11192
22
Қостанай қаласының аумағында таратылатын радиоарнада көрсетілетін қызмет (ақпараттық материалдарды дайындау және орналастыру) (Br)
минут