О внесении дополнений в постановление акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181 "Об установлении зон санитарной охраны источников питьевого водоснабжения Костанайской области"
Постановление акимата Костанайской области от 22 апреля 2025 года № 103. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 23 апреля 2025 года № 10439-10
Акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Костанайской области "Об установлении зон санитарной охраны источников питьевого водоснабжения Костанайской области" от 28 апреля 2022 года № 181 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 27893) следующие дополнения:
приложение 1 к указанному постановлению:
дополнить строками, порядковые номера 65-1, 65-2, 65-3, 65-4, 65-5, 65-6, 65-7, следующего содержания:
"
65-1
Водозаборная скважина № 2203 села Надеждинка
Радиус – 50 метров вокруг каждой скважины
0,958 гектара
Радиус – 400 метров
28,312 гектара
Радиус – 500 метров
42,6136 гектара
65-2
Водозаборная скважина № 2204 села Надеждинка
65-3
Водозаборная скважина № 1Р села Садчиковка
Радиус – 25 метров
0,4269 гектара
Радиус – 400 метров
54,0162 гектара
Радиус – 400 метров
54,0162 гектара
65-4
Водозаборная скважина № 1Э села Садчиковка
65-5
Водозаборнаяскважина № 2Э села Садчиковка
Радиус – 25 метров
0,2358 гектара
Радиус – 400 метров
50,8432 гектара
Радиус – 400 метров
50,8432 гектара
65-6
Водозаборная скважина № 2201 села Александровка
Радиус – 46 метров по существующему ограждению
1,0811 гектара
Радиус – 206 метров
13,9294 гектара
Радиус 855– 1030 метров
324,6680 гектара
65-7
Водозаборная скважина № 2202 села Александровка
".
2. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Костанайской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области К. Аксакалов
Согласовано
Республиканское государственное
учреждение "Департамент
санитарно-эпидемиологического
контроля Костанайской области
Комитета санитарно-
эпидемиологического контроля
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
Согласовано
Республиканское государственное
учреждение "Тобол-Торгайская
бассейновая инспекция
по регулированию использования
и охране водных ресурсов
Комитета водного хозяйства
Министерства водных ресурсов
и ирригации Республики Казахстан"

Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 "Қостанай облысының ауыз сумен жабдықтау көздерiнiң санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2025 жылғы 22 сәуірдегі № 103 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 23 сәуірде № 10439-10 болып тіркелді
Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облысы әкімдігінің "Қостанай облысының ауыз сумен жабдықтау көздерiнiң санитарлық қорғау аймақтарын белгілеу туралы" 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27893 болып тіркелген) келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасы:
келесі мазмұндағы реттік нөмірлері 65-1, 65-2, 65-3, 65-4, 65-5, 65-6, 65-7 жолдарымен толықтырылсын:
"
65-1
Надеждинка ауылының № 2203 су жинау ұңғымасы
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 метр
0,958 гектар
Радиусы – 400 метр
28,312 гектар
Радиусы – 500 метр
42,6136 гектар
65-2
Надеждинка ауылының № 2204 су жинау ұңғымасы
65-3
Садчиков ауылының № 1Р су жинау ұңғымасы
Радиусы – 25 метр
0,4269 гектар
Радиусы – 400 метр
54,0162 гектар
Радиусы – 400 метр
54,0162 гектар
65-4
Садчиков ауылының № 1Э су жинау ұңғымасы
65-5
Садчиков ауылының № 2Э су жинау ұңғымасы
Радиусы – 25 метр
0,2358 гектар
Радиусы – 400 метр
50,8432 гектар
Радиусы – 400 метр
50,8432 гектар
65-6
Александровка ауылындағы № 2201 су жинау ұңғымасы
Радиусы – 46 метр қолданыстағы қоршау бойынша
1,0811 гектар
Радиусы – 206 метр
13,9294 гектар
Радиусы 855-1030 метр
324,660 гектар
65-7
Александровка ауылындағы № 2201 су жинау ұңғымасы
".
2. "Қостанай облысы әкімдігінің табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін оның Қостанай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі К. Аксакалов
Келісілді
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
Санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау комитетінің Қостанай
облысының санитариялық-
эпидемиологиялық бақылау
департаменті" республикалық
мемлекеттік мекемесі
Келісілді
"Қазақстан Республикасы
Су ресурстары және ирригация
министрлігі Су шаруашылығы
комитетінің Су ресурстарын
пайдалануды реттеу және
қорғау жөніндегі Тобыл-Торғай
бассейндік инспекциясы"
республикалық
мемлекеттік мекемесі