О внесении изменения в решение маслихата от 29 апреля 2024 года № 176 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Аулиекольском районе"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 22 января 2025 года № 276. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Костанайской области 30 января 2025 года № 10362-10
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной в Аулиекольском районе" от 29 апреля 2024 года № 176 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 10201-10) следующее изменение:
пункт 6 приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции:
"6. Услугополучатель (либо его представитель в силу полномочия, основанного на доверенности, законодательстве, решении суда либо административном акте) обращается за назначением жилищной помощи один раз в квартал в Некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее - Государственная корпорация) или веб-портал "электронного правительства", согласно Правилам.
Перечень основных требований к оказанию государственной услуги "Назначение жилищной помощи" предусмотрен в приложении 2 к Правилам.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Д. Койшибаев

Мәслихаттың 2024 жылғы 29 сәуірдегі № 176 "Әулиекөл ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2025 жылғы 22 қаңтардағы № 276 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 30 қаңтарда № 10362-10 болып тіркелді
Әулиекөл ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Әулиекөл ауданында тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін айқындау туралы" 2024 жылғы 29 сәуірдегі № 176 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тізілімінде № 10201-10 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасының 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Көрсетілетін қызметті алушы (немесе оның сенімхатқа, заңдарға, сот шешіміне не әкімшілік құжатқа негізделген өкілі) тұрғын үй көмегін тағайындау үшін тоқсанына бір рет Қағидаларға сәйкес "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамына (бұдан әрі - Мемлекеттік корпорация) немесе "электрондық үкіметтің" веб-порталына жүгінеді.
"Тұрғын үй көмегін тағайындау" мемлекеттік қызметті көрсетуге қойылатын негізгі талаптардың тізбесі Қағидаларға 2-қосымшада көрсетілген.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төреғасы Д. Койшибаев