О признании утратившим силу постановления акимата города Экибастуза от 9 апреля 2021 года № 234/4 "Об установлении единого для всех маршрутов тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Экибастуз"
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 7 апреля 2025 года № 328/4. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 8 апреля 2025 года № 7650-14
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Экибастуза "Об установлении единого для всех маршрутов тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Экибастуз" от 9 апреля 2021 года № 234/4 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7264).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Экибастуза.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза А. Бейсекин

Екібастұз қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 9 сәуірдегі "Екібастұз қаласында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдаудың барлық маршруттары үшін бірыңғай тарифті белгілеу туралы" № 234/4 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 7 сәуірдегі № 328/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 8 сәуірде № 7650-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 9 сәуірдегі "Екібастұз қаласында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдаудың барлық маршруттары үшін бірыңғай тарифті белгілеу туралы" № 234/4 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркеу тiзiлiмiнде № 7264 болып тіркелген).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі А. Бейсекин