О признании утратившим силу постановления акимата города Экибастуза от 15 марта 2018 года № 241/3 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" исполнительных органов акимата города Экибастуза"
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 15 мая 2025 года № 435/5. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 15 мая 2025 года № 7665-14
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Экибастуза "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" исполнительных органов акимата города Экибастуза" от 15 марта 2018 года № 241/3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5928).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Экибастуза.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза А. Бейсекин

Екібастұз қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 15 наурыздағы "Екібастұз қаласы әкімдігі атқарушы органдары "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" № 241/3 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 15 мамырдағы № 435/5 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 15 мамырда № 7665-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 15 наурыздағы "Екібастұз қаласы әкімдігі атқарушы органдары "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" № 241/3 қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5928 болып тіркелген).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі А. Бейсекин