О внесении изменения в решение маслихата города Алматы от 18 марта 2020 года № 431 "Об определении перечня социально значимых сообщений в городе Алматы"
Решение внеочередной XXVII сессии маслихата города Алматы VIII созыва от 11 февраля 2025 года № 199. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 13 февраля 2025 года № 1799-02
Маслихат города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Алматы от 18 марта 2020 года № 431 "Об определении перечня социально значимых сообщений в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1612) следующее изменение:
в приложении:
Перечень социально значимых сообщений в городе Алматы изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.

"Алматы қаласындағы әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2020 жылғы 18 наурыздағы № 431 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
VIII сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс XXVII сессиясының 2025 жылғы 11 ақпандағы № 199 шешiмi. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2025 жылғы 13 ақпанда № 1799-02 болып тіркелді
Алматы қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Алматы қаласындағы әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" Алматы қаласы мәслихатының 2020 жылғы 18 наурыздағы № 431 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1612 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
қосымшада:
Алматы қаласындағы әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.