О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 10 февраля 2025 года № 183. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 26 февраля 2025 года № 7861-15
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Петропавловска Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима города, курирующего данную сферу.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Петропавловска Северо-Казахстанской области С. Мухамедиев
Приложение
к постановлению акимата
города Петропавловска
Северо-Казахстанской области
от 10 февраля 2025 года
№ 183
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
1. Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил оказания единовременной социальной помощи ветеранам войны и труженикам тыла военных лет награжденных юбилейной медалью "1941-1945 ж.ж. Ұлы Отан соғысындағы Жеңіске 60-жыл" от 5 апреля 2005 года № 261 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-1-2);
2. Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил оказания социальной помощи на оплату содержания жилища, потребления коммунальных услуг и услуг связи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны" от 15 июля 2005 года № 840 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-1-06);
3. Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области "Об утверждении Правил оказания единовременной социальной помощи пенсионерам по возрасту" от 23 ноября 2006 года № 1722 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13-1-56).

Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2025 жылғы 10 ақпандағы № 183 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 26 ақпанда № 7861-15 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Қаулының орындалуын бақылау осы салаға жетекшілік ететін қала әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының әкімі С. Мухамедиев
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласы әкімдігінің
2025 жылғы 10 ақпандағы
№ 183 қаулысына
қосымша
Күші жойылды деп танылған Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының тізбесі
1. "1941-1945 ж.ж. Ұлы Отан соғысындағы Жеңiске 60-жыл" мерекелiк медалiмен марапатталған соғыс ардагерлерi мен соғыс жылдарындағы тыл еңбеккерлерiне бiржолғы әлеуметтiк көмек көрсету Ережелерiн бекiту туралы" Солтүстiк Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 5 сәуірдегі № 261 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-1-2 болып тіркелді);
2. "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерiне тұрғын үй ұстауға, коммуналдық қызметтердiң және байланыс қызметтердiң тұтыну ақысын төлеуге әлеуметтiк көмек көрсету Ережелерiн бекiту туралы" Солтүстiк Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2005 жылғы 15 шілдедегі № 840 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-1-06 болып тіркелді);
3. "Жасы бойынша зейнеткерлерге біржолғы әлеуметтік көмек көрсету ережелерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 23 қарашадағы № 1722 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-1-56 болып тіркелді).