О признании утратившим силу постановления акимата Атырауской области от 4 сентября 2018 года № 212 "Об определении размера обеспечения за один гектар по Атырауской области"
Постановление акимата Атырауской области от 25 февраля 2025 года № 38. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Атырауской области 28 февраля 2025 года № 5263-06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Атырауской области от 4 сентября 2018 года № 212 "Об определении размера обеспечения за один гектар по Атырауской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4251).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Атырауской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Атырауской области С. Шапкенов

"Атырау облысы бойынша бір гектар үшін қамтамасыз етудің мөлшерін айқындау туралы" Атырау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 4 қырүйектегі № 212 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2025 жылғы 25 ақпандағы № 38 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2025 жылғы 28 ақпанда № 5263-06 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес Атырау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Атырау облысы бойынша бір гектар үшін қамтамасыз етудің мөлшерін айқындау туралы" Атырау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 4 қырүйектегі № 212 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4251 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау облысының әкімі С. Шапкенов