О признании утратившим силу постановления акимата района Байдибек от 13 марта 2018 года № 69 "Об определении единого организатора государственных закупок"
Постановление акимата Байдибекского района Туркестанской области от 7 марта 2025 года № 71. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 12 марта 2025 года № 6668-13
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат района Байдибек ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата района Байдибек от 13 марта 2018 года №69 "Об определении единого организатора государственных закупок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4483).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С.Рысбекову.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Байдибек Е. Нурмаханов

Бәйдібек ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 13 наурызындағы № 69 "Мемлекеттік сатып алуды бірынғай ұйымдастырушысын айқындау туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Бәйдiбек ауданы әкiмдiгiнiң 2025 жылғы 7 наурыздағы № 71 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2025 жылғы 12 наурызда № 6668-13 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабының 2- тармағына сәйкес Бәйдібек ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бәйдібек ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 13 наурызындағы № 69 "Мемлекеттік сатып алуды бірынғай ұйымдастырушысын айқындау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4483 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Рысбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бәйдібек ауданының әкімі Е. Нурмаханов