О внесении изменений и дополнение в решение Шардаринского районного маслихата от 7 февраля 2025 года № 33-176-VIII "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 25 апреля 2025 года № 37-199-VIII. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Туркестанской области 28 апреля 2025 года № 6694-13
Шардаринский районной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шардаринского районного маслихата от 7 февраля 2025 года №33-176-VIII "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Шардаринского района" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6660-13) следующее изменений и дополнение:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 33 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, Социальный кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахста", Законом Республики Казахстан "О ветеранах", и постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 523 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Шардаринский районной маслихат РЕШИЛ:"
в Правилах оказания социальной помощи, установления ее размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан, утвержденных указанным решением:
подпункт 5) пункта 7 дополнить абзацем следующего содержания:
"участникам Великой Отечественной войны и лицам, приравненным к лицам с инвалидностью, в размере 35 месячных расчетных показателей".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Б. Муталиев
"СОГЛАСОВАНО"
Государственный учреждения "Управление координации
занятости и социальных программ
Туркестанской области"

Шардара аудандық мәслихатының 2025 жылғы 7 ақпандағы № 33-176-VIII "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2025 жылғы 25 сәуірдегі № 37-199-VIII шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2025 жылғы 28 сәуірде № 6694-13 болып тiркелдi
Шардара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шардара аудандық мәслихатының 2025 жылғы 7 ақпандағы №33-176-VIII "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6660-13 болып тіркелген) шешіміне төмендегі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 33 бабының 1-тармағының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасының Әлеуметтік кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 2-3 тармағына, "Ардагерлер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 523 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Шардара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
көрсетілген шешіммен бекітілген әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларында:
7-тармақтың 5) тармақшасы келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектігі бар адамдарға теңестірілген адамдарға 35 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Б. Муталиев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Түркістан облысының жұмыспен
қамтуды үйлестіру және әлеуметтік
бағдарламалар басқармас" мемлекеттік мекемесі