О новых условиях оплаты труда на основе Единой тарифной сетки для всех категорий работников народного хозяйства
Постановление Министерства труда Республики Казахстан от 15 июля 1993 г. N 36. Зарегистрированo в Министерстве юстиции Республики Казахстан 06.01.1995 г. N 42. Отменено - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 года N 124 (P050124)
Во исполнение постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 октября 1992 г. N 888 "О новых условиях оплаты труда на основе Единой тарифной сетки для всех категорий работников народного хозяйства" (У.с. от 09.01.96 N 31) Министерство труда Республики Казахстан по согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан постановляет:
В соответствии с Единой тарифной сеткой утвердить и ввести с 1 апреля 1993 года разряды оплаты труда для руководителей и специалистов отдела инструментальных замеров и анализа условий труда управлений Государственной экспертизы условий труда областей, г. Алматы согласно приложению.
Первый заместитель Министра
Приложение N 1
к постановлению Министерства труда
Республики Казахстан
от 15 июля 1993 г. N 36
Разряды оплаты труда
Единой тарифной сетки руководителей и специалистов
отдела инструментальных замеров и анализа труда
Управлений Государственной экспертизы условий
труда областей, г. Алматы
--------------------------------------------------------------------            Наименование должностей              !  Тарифный разряд
----------------------------------------------------------------------
Начальник отдела управления                            15
Главный специалист                                     14
Ведущий специалист                                     13
Специалист I категории                                 12
Специалист II категории                                11
Специалист                                             10

Еңбекке ақы төлеу разрядтары туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек министрлiгi Қаулысы 1993 жылғы 15 шiлдедегi N 42. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 1995 жылғы 6 қаңтарда тіркелді. Тіркеу N 42. Қолданылуы тоқтатылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен.
"Халық шаруашылығы қызметкерлерiнiң барлық санаттарына арналған бiрыңғай тарифтiк кестенiң негiзiндегi еңбекке ақы төлеудiң жаңа шарттары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 20 қазандағы N 888 қаулысын орындау мақсатында Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнің келiсуiмен Қазақстан Республикасының Еңбек министрiгi қаулы етедi:
Бiрыңғай тарифтiк кестеге сәйкес облыстардың еңбек жағдайларына Мемлекеттiк сараптама жүргiзу жөнiндегi басқармасының Алматы қаласындағы аспаптық өлшеу және еңбек жағдайларына талдау бөлiмiнiң басшылары мен мамандары үшiн еңбекке ақы төлеудiң разрядтары қосымшаға орай бекiтiлiп, 1993 жылдың 1 сәуiрiнен қолдануға енгiзiлсiн.
Министрдiң бiрiншi
орынбасары
Қазақстан Республикасы
Еңбек министрлiгiнiң
1993 жылғы 15 шiлдедегi
N 36 қаулысына
N 1 қосымша
Бiрыңғай тарифтiк кестеге сәйкес облыстардың еңбек
жағдайларына Мемлекеттiк сараптама жүргiзу жөнiндегi
басқармасының Алматы қаласындағы аспаптық өлшеу және еңбек
жағдайларын талдау бөлiмiнiң басшылары мен мамандары үшiн
ЕҢБЕККЕ АҚЫ ТӨЛЕУДIҢ РАЗРЯДТАРЫ
---------------------------------------------------------------
Лауазымдардың атауы             | Тарифтiк разряд
---------------------------------------------------------------
Басқарманың бөлiм бастығы                15
Бас маман                                14
Жетекшi маман                            13
I санаттағы маман                        12
II санаттағы маман                       11
Маман                                    10