О внесении дополнения в постановление Министерства труда Республики Казахстан от 15 марта 1994 г. N 51
Постановление коллегии Министерства труда Республики Казахстан от 3 апреля 1995 г. N 4-4 Зарегистрирован Министерством юстиции Республики Казахстан 18.04.1995 г. N 4. Утратило силу приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 24 июня 2009 года N 191-п
Сноска. Утратило силу приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 24.06.2009 № 191-п .
Коллегия Министерства труда Республики Казахстан постановляет: Внести в V940001_ "Положение о главном государственном (государственном) инспекторе регионального управления охраны труда", утвержденное постановлением Министерства труда от 15 марта 1994 года N 51, следующее дополнение: В пункте 7.8. после слов "... и иных нормативных актов по охране труда" вставить слова заключенные в скобки: (Форма 3-ГИ) и далее по тексту. Форму 3-ГИ считать приложением к вышеуказанному Положению. Министр Лицевая сторона ГОСУДАРСТВЕННАЯ ИНСПЕКЦИЯ Утверждена ОХРАНЫ ТРУДА постановлением Коллегии (название регионального Министерства труда управления охраны труда) Республики Казахстан от 3 апреля 1995 г. N 4-4 Форма 3-ГИ ПРОТОКОЛ-ПОСТАНОВЛЕНИЕ об административном правонарушении Мною, главным государственным (государственным) инспектором охраны труда________________________________________________________ (фамилия, имя, отчество главного государственного ____________________________________________________________________ (государственного) инспектора охраны труда) при обследовании____________________________________________________ (наименование объекта, предприятия) ____________________________________________________________________ выявлено____________________________________________________________ (описание существа выявленных нарушений) ____________________________________________________________________ ____________________________________________________________________ ____________________________________________________________________ что является нарушением_____________________________________________ (наименование законодательного ____________________________________________________________________ (нормативного) акта по охране труда) Ответственным за допущенные нарушения является______________________ (фамилия, имя, ____________________________________________________________________ отчество ответственного лица, его должность, место работы) Письменное объяснение ответственного за допущенные нарушения имеется Подпись главного государственного (государственного) инспектора охраны труда_____________________ Подпись лица, ответственного за допущенные нарушения_____________ ____________________________________________________________________ (линия отреза) Примечание:

Қазақстан Республикасы Еңбек министрлiгiнiң 1994 жылғы 15 наурыздағы N 51 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек министрлiгi 1995 жылғы 3 сәуiрдегi N 4-4 Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1995 жылғы 18 сәуірде тіркелді. Тіркеу N 4. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2009 жылғы 24 маусымдағы N 191-ө бұйрығымен
Күші жойылды - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2009.06.24 N 191-ө бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының Еңбек министрлiгi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Еңбек министрлiгiнiң 1994 жылғы 15 наурыздағы N 51 қаулысымен бекiтiлген "Еңбектi қорғау жөнiндегi аймақтық басқарманың бас мемлекеттiк /мемлекеттiк/ инспекторы туралы Ережеге" мынадай толықтыру енгiзiлсiн: 7.8-тармағындағы "... және еңбектi қорғау жөнiндегi өзге де нормативтiк актiлердi" деген сөздерден соң жақшаның iшiнде алынған /3-ГИ нысаны/ деген сөз қосылсын, сөйтiп әрi қарай текст бойынша оқылады. 3-ГИ нысан жоғарыда аталған Ережеге қосымша болып саналсын. Министр Еңбектi қорғау жөнiндегi Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк инспекция Еңбек министрлiгiнiң /еңбектi қорғау жөнiндегi 1995 жылғы "3" көкек аймақтық басқарманың атауы/ коллегия N 4-4 қаулысымен бекiтiлген 3-ГИ нысаны Әкiмшiлiк құқық бұзушылық туралы ХАТТАМА-ҚАУЛЫ Мен, еңбектi қорғау жөнiндегi бас мемлекеттiк /мемлекеттiк/ инспектор _________________________________________________________ /еңбектi қорғау жөнiндегi бас мемлекеттiк /мемлекеттiк/ ___________________________________________________________________ инспекторының фамилиясы, аты, әкелiгi/ ________________________________________ тексеру жүргiзген кезiмде /объектiнiң, кәсiпорынның атауы/ _________________________________________________________ анықталды. /анықталған бұзушылықтардың мәнiнiң сипаттамасы/ ___________________________________________________________________ ___________________________________________________________________ ___________________________________________________________________ ___________________________________________________________________ /еңбектi қорғау жөнiндегi заң /нормативтiк/ актiнiң __________________________________________ бұзушылық болып табылады атауы/ бұл жiберiлген кемшiлiктерге ______________________________________ /жауапты адамның фамилиясы, аты, әкелiгi _____________________________ жауапты болып саналады. лауазымы, жұмыс орны/ ___________________________________________________________________ Жiберiлген кемшiлiктер үшiн жауапты адамның жазбаша түсiндiрмесi бар. Еңбектi қорғау жөнiндегi бас мемлекеттiк /мемлекеттiк/ инспектордың қолы _______ Жiберiлген кемшiлiктер үшiн жауапты адамның қолы __________ ___________________________________________________________________ /кесу сызығы/ Ескерту: