у.с. - приказом Таможенного комитета РК от 28.03.1997г. N 74-П "О внесении изменений в "Положение о таможенном сопровождении"
Приказ Таможенного комитета Республики Казахстан от 15.11.96г. № 236-П Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25.12.1996г. за N 28
В целях приведения в соответствие с требованиями Указа Президента
Республики Казахстан, имеющего силу Закона, "О таможенном деле в
Республике
Казахстан"
Z952368_
и усиления таможенного контроля за доставкой товаров
приказываю:
внести следующие изменения в "Положение о таможенном сопровождении"
V950144_
, утвержденное Приказом ТК РК № 193-П от 7.12.95г.:
- подпункт 3 пункта 1.6 изложить в следующей редакции:"транспортное
средство - любое транспортное средство, используемое для международных
перевозок пассажиров и товаров, включая контейнеры и другое транспортное
оборудование";
- подпункт 1 пункта 2.2. абзац 1 изложить в следующей редакции:
"характер и статус товара (подакцизные товары, лицензируемые товары,
товары
на ввоз которых требуется разрешение иных государственных органов, товары,
сумма контракта которых превышает 3 тысячи долларов США)".
Председатель

"Кедендiк алып жүру туралы ережеге" (ҚР КК-iнiң 7.12.95 ж. N 193-П бұйрығына) өзгерiстер енгiзу туралы" Әдiлет министрлiгiндегi тiркеу нөмiрi N 144 18.01.96 ж.
Қазақстан Республикасы Кеден комитетiнiң бұйрығы 15.11.1996 жылғы 236-П Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 1996 жылғы 25 желтоқсанда тіркелді. Тіркеу N 28. Күшi жойылды - ҚР Кеден комитетiнiң 1997.03.28. N 74-П бұйрығымен. ~V970041
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар "Қазақстан Республикасындағы кеден iсi туралы" Z952368_ Жарлығының талаптарына сәйкес келтiру және тауарлардың жеткiзiлуiне кедендiк бақылауды күшейту мақсатында бұйырамын:
ҚР КК-iнiң 7.12.95 ж. N 193-П V950144_ бұйрығымен бекiтiлген "Кедендiк алып жүру туралы ережеге" төмендегiдей өзгерiстер енгiзiлсiн:
- 1.6-тармақтың 3-тармақшасы мынадай редакцияда баяндалсын: "көлiк құралы - контейнерлердi және басқа да көлiк жабдықтарын қосқанда халықаралық жолаушылар тасымалдау үшiн қолданылатын кез келген көлiк құралы";
- 2.2-тармақтың 1-тармақшасы мынадай редакцияда баяндалсын: "тауардың сипаты мен мәртебесi (акцизделетiн тауарлар, лицензияландырылатын тауарлар, әкелiнуiне өзге де мемлекеттiк органдардың рұқсаты талап етiлетiн тауарлар, келiсiм-шартының сомасы 3 мың АҚШ долларынан асатын тауарлар)".
Төраға