О внесении изменений в приказ N 143-п от 27.07.1995 г.
Приказ Министерства промышленности и торговли Республики Казахстан от 28 февраля 1996 г. N 40-П
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, "О внесении изменений и дополнений в некоторые указы Президента Республики Казахстан, имеющие силу Закона" N 2720 от 23 декабря 1995 г. U952720_ , приказываю:
1. Считать утратившими силу следующие разделы Правил розничной торговли алкогольными напитками и пивом на территории Республики Казахстан, утвержденных приказом Минпромторга N 143-п от 27.07.1995 г.:
п. 2 "Общий требований";
"Порядок выдачи лицензий (патентов) на реализацию алкогольных напитков".
2. Органам управления торговлей на местах довести приказ до заинтересованных предприятий и организаций торговли.
Министр

1995 жылғы 27-шiлдедегi N 143-п бұйрығына өзгерiстер енгiзу туралы
Бұйрық Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгi 1996 жылғы 28 ақпан N 40-П Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1996 жылғы 12 наурыз N 160 тіркелді.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 23-желтоқсандағы N 2720 U952720_ заң күшi бар "Қазақстан Республикасы Президентiнiң заң күшi бар кейбiр Жарлықтарына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" жарлығына сәйкес бұйырамын:
1. Өнеркәсiп және сауда министрлiгiнiң 1995 жылғы 27 шiлдедегi N 143-п бұйрығымен бекiтiлген "Қазақстан Республикасының аумағында алкогольдi iшiмдiктер мен сыраны бөлшек саудада сату Ережесiнiң мына төмендегi тарауларының күшi жойылған деп есептелсiн:
2-тармақ: "Жалпы талаптар";
"Алкогольдi iшiмдiктердi сатуға лицензиялар /патенттер/ беру тәртiбi"
2. Жергiлiктi жерлердегi сауданы басқару органдары осы бұйрықты мүдделi кәсiпорындар мен ұйымдарға жеткiзетiн болсын.
Министр