Об утверждении "Положения о порядке регистрации и перерегистрации выпуска акций акционерных обществ в Республике Казахстан" и "Положения о рассмотрении и утверждении отчетов об итогах выпуска и размещения ценных бумаг"
Постановление Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам от 13 февраля 1996 г. N 18 Зарегистрировано Министерством юстиции Республики Казахстан 13.03.1996 г. за N 163. Утратило силу постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 1 июня 2010 года № 75
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Агентства РК по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 01.06.2010 № 75.
В целях упорядочения и стандартизации правил выпуска и обращения ценных бумаг на территории Республики Казахстан, Национальная комиссия Республики Казахстан по ценным бумагам постановляет:
I. Утвердить Положение о порядке регистрации и перерегистрации выпуска акций акционерных обществ в Республике Казахстан и ввести в действие с 1 апреля 1996 года.
II. Утвердить Положение о рассмотрении и утверждении отчетов об  итогах выпуска и размещения ценных бумаг и ввести в действие с 1 апреля 1996 года.
III. Положение о порядке регистрации и погашении акций акционерных обществ в Республике казахстан, утвержденное Постановлением N 4 от 12 мая 1995 года, с учетом изменений и дополнений, утвержденных постановлением N 12 от 8 августа 1995 года, считать утратившим силу с 1 апреля 1996 года.
IV. Настоящее Постановление вступает в силу со дня его подписания.
Председатель Национальной комиссии
Положение о рассмотрении
и утверждении отчетов об итогах
выпуска и размещения ценных бумаг
Настоящее Положение определяет порядок представления эмитентами отчетов об итогах выпуска ценных бумаг, правила рассмотрения и утверждения их Национальной комиссией Республики Казахстан по ценным бумагам (далее "Национальная комиссия").
Действие Положения распространяется на все ранее зарегистрированные Министерством финансов Республики Казахстан, областными финансовыми управлениями и Национальной комиссией проспекты эмиссий ценных бумаг, осуществленные в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Данное Положение разработано в соответствии с Гражданским кодексом Республики Казахстан, Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, U952227_ "О ценных бумагах и фондовой бирже", Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, U952255_ "О хозяйственных товариществах" и другими законодательными актами Республики Казахстан.
1. Общие положения
1.1. Отчеты об итогах выпуска ценных бумаг представляются эмитентами не позднее одного месяца после завершения срока размещения ценных бумаг.
При первой эмиссии срок размещения составляет один год, при последующих эмиссиях - шесть месяцев с момента государственной регистрации эмиссии.
При выпуске облигаций срок размещения определяется условиями выпуска и обращения, утвержденными Национальной комиссией.
1.2. Эмитент может представить на рассмотрение отчет о размещении ценных бумаг досрочно при условии полной оплаты акций.
Национальная комиссия не осуществляет регистрацию последующей эмиссии без утверждения отчета предыдущей эмиссии.
2. Порядок рассмотрения и
утверждения отчета об итогах
размещения ценных бумаг акционерных обществ
Для рассмотрения отчета об итогах размещения ценных бумаг необходимо представить:
а) Заявление, составленное в произвольной форме, подписанное руководителем акционерного общества, с указанием вида акционерного общества, суммы эмиссии, размера фактически оплаченной суммы эмиссии;
б) отчет об итогах выпуска ценных бумаг на размер фактически оплаченной суммы эмиссии, составленный в двух экземплярах в соответствии с Приложением N 1 (для акций), с Приложением N 2 (для облигаций) к настоящему Положению;
в) справку банка, подтверждающую полноту оплаты и структуру уставного фонда, подписанную одним из руководителей банка, главным бухгалтером и заверенную печатью банка.
В случае внесения вклада недвижимым имуществом необходимо, чтобы денежная оценка вклада была произведена не только по соглашению учредителей, но подтверждена аудиторским заключением;
г) баланс предприятия на момент окончания срока размещения данной эмиссии, скорректированной на ближайшую отчетную дату, подписанный первым руководителем, главным бухгалтером и заверенный печатью акционерного общества (при предоставлении годовых балансов необходима отметка налоговой инспекции);
д) копию договора, подтверждающую размещение заказа на изготовление ценных бумаг эмитента, и копию платежного поручения об оплате заказа на изготовление ценных бумаг с четко различимой бланковской отметкой (в случае, если эмиссия осуществляется в материализованной форме).

Құнды қағаздар шығару мен орналастыру қорытындылары жөнiндегi есептi қарау және бекiту туралы ереже
Қаулы Қазақстан Республикасының Құнды қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясы 1996 жылғы 13 ақпан N 18 Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1996 жылғы 14 наурызда N 163 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2010 жылғы 1 маусымдағы № 75 қаулысымен
Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2010.06.01 № 75 қаулысымен.
Осы Ереже эмитенттердiң құнды қағаздар шығару қорытындылары туралы есеп тапсыру тәртiбiн, оларды Қазақстан Республикасының Құнды қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясының (әрi қарай - "Ұлттық комиссия") қарауы және бекiтуi ережелерiн белгiлейдi.
Ереженiң күшi Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi, облыстық қаржы басқармалары және Ұлттық комиссия бұрынырақта тiркеген Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жүзеге асырылған құнды қағаздар эмиссиясы проспектiлерiнiң барлығына да таралады.
Осы Ереже Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексiне, Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Құнды қағаздар мен қор биржасы туралы" заң күшi бар Жарлығына, Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Шаруашылық серiктестiктер туралы" заң күшi бар Жарлығына және Қазақстан Республикасының басқа да заң актiлерiне сәйкес жасалды.
1. Жалпы ережелер
1.1. Құнды қағаздар шығару қорытындылары туралы есептердi эмитенттер құнды қағаздарды орналастыру мерзiмi аяқталғаннан кейiн бiр айдан кешiктiрмей тапсырады.
Алғашқы эмиссия кезiнде - орналастыру мерзiмi бiр жылдан, кезектi эмиссиялар кезiнде - эмиссияларды мемлекеттiк тiркеу сәтiнен бастап алты айдан тұрады.
Облигациялар шығарылымы кезiнде орналастыру мерзiмi Ұлттық комиссия бекiткен шығарылым және айналым шарттарымен белгiленедi.
1.2. Акциялар толық төленген жағдайда эмитент құнды қағаздарды орналастыру туралы есептi мерзiмiнен бұрын қарауға ұсына алады.
Ұлттық комиссия алдыңғы эмиссияның есебiн бекiтпей тұрып, келесi кезектегi эмиссияны тiркеудi жүргiзбейдi.
2. Акционерлiк қоғамдардың құнды қағаздарын орналастыру
қорытындылары туралы есептi қарау және бекiту тәртiбi
Құнды қағаздарды орналастыру қорытындылары туралы есептi қарау үшiн мыналар ұсынылуы қажет:
а) акционерлiк қоғамның түрiн, эмиссия сомасын, эмиссияның нақты төленген сомасы мөлшерiнiң көрсетiлуiмен бiрге акционерлiк қоғам басшысы қол қойған, еркiн нысанда түзiлген өтiнiш;
б) осы Ереженiң N 1 қосымшасына (акциялар үшiн), N 2 қосымшасына (облигациялар үшiн) сәйкес екi данада түзiлген эмиссияның iс жүзiнде төленген сомасы мөлшерiне құнды қағаздар шығарылымының қорытындылары туралы есеп;
в) банк басшыларының бiреуi, бас бухгалтер қол қойған және банк мөрiмен куәландырылған, төлемнiң толымдылығы мен жарғылық қордың құрылымын растайтын банк анықтамасы.
Салымды қозғалмайтын мүлiк ретiнде енгiзген жағдайда салымның ақшалай бағалануы құрылтайшылардың келiсiмi бойынша жүргiзiлiп қана қоймай, сондай-ақ аудиторлық қорытынды арқылы расталуға тиiстi;
г) акционерлiк қоғамның бiрiншi басшысы, бас бухгалтерi қол қойған және мөрiмен куәландырылған, жуық арадағы есеп беру күнiне түзетiлген осы эмиссияны орналастыру мерзiмiнiң аяқталу сәтiне жасалған кәсiпорын балансы (жылдық баланс ұсынылған кезде салық инспекциясының белгiсi қойылуы қажет);
д) эмитенттiң құнды қағаздарын әзiрлеуге тапсырыстың орналасуын растайтын шарттың көшiрмесi банктiк айқын айырым белгiсi бар құнды қағаздарды әзiрлеуге тапсырыстың төленгенi туралы төлем қағазының көшiрмесi (егер эмиссия материалдық сипаттағы нысанда жүзеге асырылған жағдайда).

3. Порядок рассмотрения и
утверждения отчета об итогах
размещения ценных бумаг акционерных банков
3.1. отчеты об итогах эмиссии, представляемые акционерными банками, должны пройти предварительное рассмотрение и утверждение в Национальном Банке Республики Казахстан.
3.2. Не позднее одного месяца после завершения экспертизы отчета Национальным Банком Республики Казахстан, эмитент представляет в Национальную комиссию:
- заявление, составленное в произвольной форме, подписанное руководителем акционерного общества, с указанием вида акционерного общества, суммы эмиссии, размера фактически сформированного уставного фонда;
- отчет об итогах выпуска ценных бумаг, составленный по форме Приложения N 2 к Инструкции "о порядке прохождения экспертизы в Национальном Банке Республики Казахстан проспектов на выпуск акций и облигаций, эмитируемых банками и организациями, осуществляющими отдельные виды банковских операций, на территории Республики Казахстан". Данный отчет должен быть заверен аудиторской службой;
- отчет об итогах выпуска ценных бумаг на размер фактически сформированного уставного фонда, составленный в двух экземплярах в соответствии с Приложением N 1 (для акций), с Приложением N 2 (для облигаций), к настоящему, подписанный руководителем банка, главным бухгалтером и заверенный печатью банка;
- письмо Национального Банка Республики Казахстан об утверждении данного отчета на фактически сформированный объем эмиссии;
- баланс банка на момент окончания срока размещения данной эмиссии, подписанный руководителем, главным бухгалтером банка, заверенный печатью и утвержденный Национальным Банком Республики Казахстан или его отделениями;
- копию договора, подтверждающую размещение заказа на изготовление ценных бумаг эмитента, и копию платежного поручения об оплате заказа на изготовление ценных бумаг с четко различимой банковской отметкой (при осуществлении эмиссии в материализованном виде).
4. При рассмотрении отчетов об итогах выпуска ценных бумаг Национальная комиссия вправе потребовать от эмитентов предоставления дополнительной документации, касающейся особенностей деятельности данного акционерного общества.
5. Руководитель, главный бухгалтер, председатель ревизионной комиссии, подписавшие отчет об итогах выпуска ценных бумаг, отвечают за достоверность содержащихся в нем сведений в соответствии с действующим законодательством.
6. Национальная комиссия в течение 14 дней, начиная со дня следующего за днем поступления отчета, рассматривает и, при отсутствии замечаний, утверждает отчет об итогах выпуска ценных бумаг, либо извещает эмитента в отказе об утверждении отчета в соответствии с пунктом 9 настоящего Положения.

3. Акционерлiк банктердiң құнды қағаздарын орналастыру
қорытындылары туралы есептi қарау және бекiту тәртiбi
3.1. Акционерлiк банктердiң эмиссия қорытындылары туралы беретiн есептерi Қазақстан Республикасының Ұлттық банкiнде алдын ала қараудан және бекiтуден өтуге тиiстi.
3.2. Қазақстан Республикасы Ұлттық банкiнiң есептi сараптаудан өткiзуi аяқталған соң бiр айдан кешiктiрмей эмитент Ұлттық комиссияға мыналарды ұсынады:
акционерлiк қоғамның түрiн, эмиссия сомасын, жарғылық қордың нақты мөлшерiн көрсете отырып, акционерлiк қоғамның басшысы қол қойған, еркiн нысанда түзiлген өтiнiш;
"Қазақстан Республикасының аумағында банк операцияларының жекелеген түрлерiн жүзеге асыратын банктер мен ұйымдар эмитентi болатын акциялар мен облигациялар шығарылымның проспектiлерiне Қазақстан Республикасының Ұлттық банкiнде сараптаудан өту тәртiбi туралы" нұсқаулықтың N 2 қосымша үлгiсi бойынша түзiлген құнды қағаздар шығарылымының қорытындылары туралы есеп. Бұл есептi аудиторлық қызмет куәландыруы тиiс;
осыған N 1 қосымшаға (акциялар үшiн), N 2 қосымшаға (облигациялар үшiн) сәйкес екi данада түзiлген, банк басшысы, бас бухгалтерi қол қойған және банк мөрiмен куәландырылған нақты түзiлген жарғының қорынан мөлшерiне құнды қағаздар шығарылымының қорытындылары туралы есеп;
эмиссияның нақты қалыптасқан көлемнiң осы есебiн бекiту туралы Қазақстан Республикасы Ұлттық банкiнiң хаты;
банк басшысы, бас бухгалтерi қол қойған, Қазақстан Республикасы Ұлттық банкiнiң немесе оның бөлiмшелерiнiң мөрiмен куәландырылған және олар бекiткен, осы эмиссияны орналастыру мерзiмi аяқталған сәтке жасалған банк балансы;
эмитенттiң құнды қағаздарын әзiрлеуге тапсырыстың орналастыруын куәландыратын шарт көшiрмесi және банктiк айқын айырым белгiсi бар құнды қағаздарды әзiрлеуге тапсырыстың төленгенi туралы төлем қағазының көшiрмесi (эмиссияны материалдық сипаттағы түрде жүзеге асырған кезде).
4. Құнды қағаздар шығарылымының қорытындылары туралы есептi қараған кезде Ұлттық комиссия эмитенттерден осы акционерлiк қоғам қызметiнiң ерекшелiктерiне байланысты қосымша құжаттар тапсырылуын талап етуге құқылы.
5. Құнды қағаздар шығарылымының қорытындылары туралы есепке қол қойған басшы, бас бухгалтер, тексеру комиссиясының төрағасы қолданыстағы заңдарға сәйкес ондағы көрсетiлген мәлiметтердiң дұрыстығына жауап бередi.
6. Ұлттық комиссия есеп түскен күннен кейiнгi күннен бастап 14 күннiң iшiнде құнды қағаздар шығарылымының қорытындылары туралы есептi қарайды және кемшiлiгi болмаған жағдайда оны бекiтедi, я болмаса эмитентке осы Ереженiң 9-тармағына сәйкес есептi бекiтуден бас тартқаны туралы хабарлайды.

7. В случае неполного размещения зарегистрированного объема эмиссии в определенный законодательством срок эмитент обязан провести внеочередное собрание акционеров, на котором принимается фактически оплаченный объем эмиссии.
8. После утверждения Национальной комиссией отчета по фактически сформированной сумме эмиссии данная эмиссия подлежит перерегистрации в Национальной комиссии.
9. Национальная комиссия вправе отказать эмитенту в принятии отчета об итогах выпуска или аннулировать данную эмиссию, если:
- информация, изложенная в отчете, свидетельствует о нарушениях действующего законодательства Республики Казахстан и нормативных актов Национальной комиссии;
- отчет об итогах эмиссии представлен в неполном объеме;
- предоставленная информация в отчете содержит неточные сведения;
- выявлена недостоверность отчетных данных;
- превышен зарегистрированный объем эмиссии.
10. Национальная комиссия вправе:
а) проводить проверку достоверных данных и сведений, содержащихся в представленных отчетах об итогах эмиссии;
б) рассматривать материалы ранее зарегистрированных эмиссий ценных бумаг;
в) признать несостоявшимся размещение ценных бумаг в случае  несвоевременного представления эмитентом отчета об итогах выпуска ценных бумаг.
11. При рассмотрении представленных документов подлежит анализу:
- полнота представленных в отчете сведений и документов, позволяющих сделать вывод о соответствии условий выпуска ценных бумаг действующему законодательству;
- соответствие отчета данным учредительных документов, баланса и других материалов.
12. Отказ в утверждении отчета об итогах выпуска и размещения ценных бумаг доводится Национальной комиссией до эмитента в письменной форме.
13. В случае отказа Национальной комиссией в утверждении отчета срок рассмотрения дела при повторном представления отчета возобновляется.
14. Повторное представление отчета об эмиссии необходимо осуществить в течение одного месяца с момента извещения эмитента об отказе в утверждении отчета Национальной комиссией.
Приложение N 1 (а)                        к "Положению о рассмотрении и утверждении
отчетов об итогах выпуска и размещения
ценных бумаг"
Типовой отчет об итогах
размещения выпуска акций
1. Полное и сокращенное наименование эмитента.
2. Почтовый (юридический) адрес.
3. Дата и номер государственной регистрации эмиссии. Размер и структура эмиссии (общая сумма, количество по видам и номиналам).
4. Форма выпуска: документарная или бездокументарная. Если эмиссия размещалась в документарной форме, то необходимо указать кем был выполнен заказ на изготовление ценных бумаг; если в бездокументарной форме - где ведется депозитарный учет движения   ценных бумаг акционерного общества.

7. Заң белгiлеген мерзiмде эмиссияның тiркелген көлемi толық орналастырылмаған жағдайда эмитент онда эмиссияның нақты төленген көлемi қабылданатын акционерлердiң кезектен тыс жиналысын өткiзуге мiндеттi.
8. Ұлттық комиссия эмиссияның нақты қалыптасқан сомасы бойынша есебiн бекiткеннен кейiн осы эмиссия Ұлттық комиссияда қайта тiркелуге тиiс.
9. Егер:
- есепте баяндалған ақпарат Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңдарының және Ұлттық комиссияның нормативтiк актiлерiнің бұзылғаны туралы куәлiк етсе;
- эмиссия қорытындылары туралы есеп толық көлемде ұсынылмаса;
- есептегi берiлген ақпаратта дұрыс емес мәлiметтер болса;
- есептiк деректердiң дұрыс еместiгi белгiлi болса;
- эмиссияның тiркелген көлемi мөлшердегiден асып кеткен жағдайда Ұлттық комиссия эмитенттен шығарылым қорытындылары туралы есептi қабылдаудан бас тартуға немесе осы эмиссияның күшiн жоюға құқылы.
10. Ұлттық комиссия:
а) эмиссия қорытындылары туралы ұсынылған есептердегi деректер мен мәлiметтердiң дұрыстығына тексеру жүргiзуге;
б) құнды қағаздардың бұрынырақта тiркелген эмиссияларының материалдарын қарауға;
в) эмитент құнды қағаздар шығарылымының қорытындылары туралы есептi дер кезiнде тапсырмаған жағдайда құнды қағаздарды орналастыру жүзеге асқан жоқ деп тануға құқылы.
11. Ұсынылған құжаттарды қарау кезiнде:
құнды қағаздар шығарылымы шарттарының қолданыстағы заңдарға сәйкес келетiнi туралы шешiмге келуге мүмкiндiк беретiн есепте ұсынылған мәлiметтер мен құжаттардың толымдылығы;
құрылтайшылық құжаттардың, баланстың және басқа да материалдардың деректерiне есептiң сәйкестiгi талдануға тиiстi.
12. Ұлттық комиссия құнды қағаздарды шығару мен орналастыру қорытындылары туралы есептi бекiтуден бас тартқаны жөнiнде эмитентке жазбаша нысанда хабарлайды.
13. Ұлттық комиссия есептi бекiтуден бас тартқан кезде есеп қайта ұсынылған жағдайда iстi қарау мерзiмi жаңартылады.
14. Эмиссия туралы есептi қайта ұсыну Ұлттық комиссияның есептi бекiтуден бас тартқаны туралы эмитентке хабарлаған сәтiнен бастап бiр айдың iшiнде жүзеге асырылуы қажет.
"Құнды қағаздар шығару мен
орналастыру қорытындылары жөнiндегi
есептердi қарау және бекiту туралы
ережеге" N 1 қосымша
АКЦИЯЛАР ШЫҒАРЫЛЫМЫН ОРНАЛАСТЫРУ
ҚОРЫТЫНДЫЛАРЫ ТУРАЛЫ ҮЛГI ЕСЕП
1. Эмитенттiң толық және қысқартылған атауы.
2. Пошталық (заңды) мекен-жайы.
3. Эмиссияның мемлекеттiк тiркелген күнi мен нөмiрi, Эмиссияның мөлшерi мен құрылымы (жалпы сомасы, түрлерi мен номиналдары бойынша саны).
4. Шығарылым нысаны: құжаттаулы немесе құжаттаулы емес. Егер эмиссия құжаттаулы нысанда орналастырылған болса, онда құнды қағаздарды әзiрлеуге тапсырысты кiмнiң орындағаны көрсетiлуi қажет; егер құжаттаулы емес нысанда болса - акционерлiк қоғамның құнды қағаздарының қозғалысының депозитарлық есепке алынуы қайда жүргiзiлетiнi көрсетiлуге тиiс.

5. При открытом размещении: дата и место публикации проспекта эмиссии.
6. Дата начала и окончания распространения ценных бумаг;
фактическая цена реализации ценных бумаг.
7. Оплата акций производилась путем:
- внесения денежных средств в сумме __________________
- материальными средствами, внесенными в качестве платы за
акции в сумме _____________
- ценными бумагами _________________
- другое _____________________________________________________
8. Список всех юридических лиц акционеров эмитента, а также
физических лиц, которые имеют не менее 5% от общего количества
акций, по следующей схеме:
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Полное наименование акционеров-іМестонахождение акционеров-іДоля ак-
юридических лиц или Ф.И.О.     іюридических лиц или паспор-іционеров
акционеров-физических лиц      іртные данные акционеров    ів устав-
іфизических лиц             іном фон-
і                           іде (в
і                           іпроцен-
і                           ітах)
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
9. Размер процентов, дивидендов по простым и привилегированным
акциям и даты выплат ____________.
10. Количество неразмещенных акций ___________.
11. Отчет подписывается руководителем, главным бухгалтером,
председателем ревизионной комиссии и заверяется печатью.
Примечание: К отчету о размещении эмиссии прилагается копия
документа о государственной регистрации соответствующей эмиссии.
Руководитель _____________________________________
МП           Главный бухгалтер ________________________________
Председатель ревизионной комиссии ________________
Приложение N 2 (
&lta href="G960163b
;
#0"&gtG960163b
;
b)
к "Положению о рассмотрении и утверждении
отчетов об итогах выпуска и размещения
ценных бумаг"
Типовой отчет об итогах
размещения выпуска облигаций
1. Полное и сокращенное наименование эмитента______________________
(указать вид и тип
____________________________________________________________________
хозяйствующего субъекта, местонахождение, где, кем и когда
зарегистрирован)
2. Почтовый (юридический) адрес____________________________________
3. Дата государственной регистрации выпуска облигаций______________
Номер регистрации по Государственному реестру_______________________
Размер и структура эмиссии _________________________________________
____________________________________________________________________
(общая сумма, количество по видам, типам и номиналам)

5. Ашық орналастырылған жағдайда: эмиссия проспектiсiнiң жарияланған
күнi мен орны.
6. Құнды қағаздар таратылуының басталған және аяқталған күнi, құнды
қағаздарды сатудың нақты бағасы.
7. Акцияларды төлеу мынадай жолмен жүргiзiлдi:
* __________________ сомада ақша қаражатын енгiзу.
* акциялар үшiн төлем ретiнде ________________ сомада енгiзiлген
материалдық қаржылармен.
* _____________________ құнды қағаздармен.
* _____________________ басқалай.
8. Акциялардың жалпы санының кемiнде 5%-iне ие эмитент
акционерлерiнiң барлық заңды тұлғаларының, сондай-ақ жеке адамдардың
мынадай схема бойынша тiзiмi:
___________________________________________________________________
|Акционер-заңды тұлғалар.  |Акционер-заңды тұлғалар.|Акционерлердiң|
|дың толық атауы немесе    |дың орналасқан жерi не. |жарғылық қор. |
|акционер-жеке адамдардың  |месе акционер-жеке адам.|дағы үлесi    |
|аты-жөнi                  |дардың паспорттық дерек.|(процент есе. |
|                          |терi                    |бімен)        |
|__________________________|________________________|______________|
9. Жай және артықшылықты акциялар бойынша дивидендтердiң,
проценттердiң мөлшерi және төлем күнi _____________________________
10. Орналастырылмаған акциялардың саны ____________________________
11. Есепке басшының, бас бухгалтердiң, тексеру комиссиясы төрағасының
қолдары қойылады және мөрмен куәландырылады.
Ескертпе: Эмиссияны орналастыру туралы есепке тиiстi эмиссияның
мемлекеттiк тiркелуi туралы құжаттың көшiрмесi қоса тапсырылады.
Басшысы _______________________________
Бас бухгалтерi ________________________
М.О,               Тексеру комиссиясы төрағасы ___________
"Құнды қағаздар шығару мен
орналастыру қорытындылары жөнiндегi
есептердi қарау және бекiту туралы
ережеге" N 2 қосымша
ОБЛИГАЦИЯЛАР ШЫҒАРЫЛЫМЫН ОРНАЛАСТЫРУ
ҚОРЫТЫНДЫЛАРЫ ТУРАЛЫ ҮЛГI ЕСЕП
1. Эмитенттiң толық және қысқартылған атауы _______________________
(шаруашылық субъектiсiнiң
___________________________________________________________________
түрi мен үлгiсi, орналасқан жерi, қайда, кiм және қашан
___________________________________________________________________
тiркегенi көрсетiлсiн)
2. Пошталық (заңды) мекен-жайы ____________________________________
3. Облигация шығарылымының мемлекеттiк тiркелген күнi _____________
Мемлекеттiк тiзiлiм бойынша тiркеу нөмiрi _________________________
Эмиссия мөлшерi мен құрылымы ______________________________________
___________________________________________________________________
(жалпы сомасы, түрлерi, үлгiлерi және номиналдары бойынша саны)

4. Форма выпуска:___________________________________________________
(документарная или бездокументарная)
Если эмиссия размещалась в документарной форме, то необходимо
указать кем был выполнен заказ на изготовление облигаций; если в
бездокументарной форме - где ведется учет движения облигаций
эмитента.
5. Дата и место публикации условий выпуска__________________________
6. Дата начала обращения облигаций _________________________________
дата окончания обращения облигаций ________________________________.
7. Оплата облигаций производилась путем:
внесения денежных средств в сумме__________________________________.
материальными средствами, внесенными в качестве платы за облигации в
сумме_______________________________________________________________
другое_____________________________________________________________.
8. Размер выплачиваемого процента _________________________________.
9. Количество непогашенных облигаций________________________________
Примечание: К отчету о размещении эмиссии прилагается копия
документа о государственной регистрации соответствующей эмиссии.
Руководитель _____________________________________
МП           Главный бухгалтер ________________________________
Председатель ревизионной комиссии ________________

4. Шығарылым нысаны:_______________________________________________
(құжаттаулы немесе құжаттаулы емес)
Егер эмиссия құжаттаулы нысанда орналастырылған болса, онда
облигацияларды әзiрлеуге тапсырысты кiмнiң орындағаны көрсетiлуi
қажет; егер құжаттаулы емес нысанда болса - эмитент облигациялары
қозғалысының есепке алынуы қайда жүргiзiлетiнi көрсетiлуге тиiс.
5. Шығарылым шарттарының жарияланған күнi мен орны ________________
6. Облигациялар айналымының басталған күнi ________________________
облигациялар айналымының аяқталған күнi ___________________________
7. Облигацияларды төлеу мынадай жолмен жүргiзiлдi:
______________________________________ сомада ақша қаражатын енгiзу.
Облигациялар үшiн төлем ретiнде _________________ сомада енгiзiлген
материалдық қаржылармен.
__________________________________________________________ басқалай
8. Төленетiн процент мөлшерi ______________________________________
9. Өтелмеген облигациялар саны ____________________________________
Ескертпе: Эмиссияны орналастыру туралы есепке тиiстi эмиссияның
мемлекеттiк тiркелуi туралы құжаттың көшiрмесi қоса тапсырылады.
Басшысы _______________________________________
Бас бухгалтерi ________________________________
М.О.      Тексеру комиссиясының төрағасы ________________