О внесении изменения в Приказ Таможенного комитета Республики Казахстан от 7 декабря 1995 года N 193-П "О таможенном сопровождении"
Приказ Таможенного комитета Республики Казахстан от 28 марта 1997 г. N 74-П. Зарегистрирован Министерством юстиции Республики Казахстан 16.05.1997 г. N 41. Утратил силу приказом Таможенного Комитета Республики Казахстан от 25 июля 1997 г. N 191-П ~V960052
В целях совершенствования организации таможенного сопровождения товаров и транспортных средств
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести следующее изменение в Приказ Таможенного комитета Республики Казахстан от 7 декабря 1995 года N 193-П V950144_ "О таможенном сопровождении":
- абзац 3 пункта 2.2. изложить в следующей редакции: "характер и статус товара (подакцизные товары, лицензируемые товары, товары, на ввоз которых требуется разрешение иных государственных органов, товары, налогообложение которых превышает 30% от таможенной стоимости либо облагаемые таможенными пошлинами по специфическим ставкам и налогом на добавленную стоимость)&gt.
;
2. Считать утратившим силу Приказ Таможенного комитета Республики Казахстан от 15 ноября 1996 года N 236-П "О внесении изменений в "Положение о таможенном сопровождении".
3. Контроль за исполнением настоящего Приказа возложить на заместителя Председателя Государственного таможенного комитета Республики Казахстан Кирданова В.Д.
Председатель

Қазақстан Республикасы Кеден комитетiнiң 1995 жылғы 7 желтоқсандағы N 193-П "Кедендiк алып жүру туралы" бұйрығына өзгерiс енгiзу туралы
Бұйрық Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кеден комитетi 1997 жылғы 28 наурыздағы N 74-П Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 1997 жылғы 16 мамырда тіркелді. Тіркеу N 41. Күші жойылды - ҚР Мемлекеттік кіріс министрлігінің 1997 жылғы 25 шiлде N 191-П бұйрығымен. ~V970052
Тауарлар мен көлiк құралдарын кедендiк алып жүрудi ұйымдастыруды жетiлдiру мақсатында бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасы Кеден комитетiнiң 1995 жылғы 7 желтоқсандағы N 193-П V950144_ "Кедендiк алып жүру туралы" бұйрығына төмендегiдей өзгерiс енгiзiлсiн:
- 2.2-тармағының 3-абзацы төмендегідей редакцияда баяндалсын: "тауардың сипаты мен мәртебесi (акцизделетiн тауарлар, лицензияландырылатын тауарлар, әкелiнуiне өзге де мемлекеттiк органдардың рұқсаты керек болатын тауарлар, салынатын салығы кедендiк құнының 30%-нен асып кететiн не арнайы ставкалар бойынша кеден баждары және қосылған құнға салық салынатын тауарлар"
2. Қазақстан Республикасы Кеден комитетiнiң 1996 жылғы 15 қарашадағы N 236-П "Кедендiк алып жүру туралы ережеге" бұйрығының күшi жойылған болып есептелсiн.
3. Осы бұйрықтың орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк Кеден комитетi Төрағасының орынбасары жүктелсiн.
Төраға