Об утверждении положения о департаменте по труду и социальной защиты населения
Решение Акима Северо-Казахстанской области от 19 мая 1997 г. N 89 зарегистрировано управлением юстиции Северо-Казахстанской области 23.05.1997 г. за № 1. Утратило силу - решением акима Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2007 года N 38
Сноска. Утратило силу - решением акима Северо-Казахстанской области от 27.12.2007 N 38
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 29.10.96 г. N 3168 "О совершенствовании структуры центральных исполнительных органов и сокращения численности государственных органов", постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 марта 1997 года N 290 "Об утверждении Положения о Министерстве труда и социальной защиты населения Республики Казахстан", во исполнение решения акима Северо-Казахстанской области от 7 февраля 1997 года N 21 "Об образовании департамента по труду и социальной защиты населения" аким области решил:
1. Утвердить положение о департаменте по труду и социальной защиты населения Северо-Казахстанской области.
2. Областному управлению юстиции провести регистрацию департамента по труду и социальной защите населения в соответствии с требованиями Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона от 17 апреля 1995 года N 2198 "О государственной регистрации юридических лиц".
Аким области

Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі департамент туралы ережені бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 1997 жылғы 19 мамырдағы N 89 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасында 1997.05.23. N 1 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2007 жылғы 27 желтоқсандағы N 38 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2007.12.27 N 38 Шешімімен
"Орталық атқарушы органда құрылымын жетiлдiру және мемлекеттiк органда санын қысқарту туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 29.10.96 жылғы N 3168 Жарлығына , "Қазақстан Республикасының Еңбек министрлiгi және халықты әлеуметтiк қорғау жөнiндегi Ережелердi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 3 наурыздағы N 290 қаулысына , "Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау жөнiндегi департамент құру туралы" Солтүстiк Қазақстан облысы әкiмiнiң 1997 жылғы 7 ақпандағы N 21 шешiмiн орындауға сәйкес облыс әкiмi ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстiк Қазақстан облысының еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау жөнiндегi департамент туралы ереже бекiтiлсiн.
2. "Заңды тұлғаларды мемлекеттiк тiркеу туралы 1995 жылғы 17 сәуiрдегi N 2198 заңды күшi бар Қазақстан Республикасы Президентi Жарлығының талаптарына сәйкес облыстық әдiлет басқармасы еңбек және әлеуметтiк қорғау жөнiндегi департаменттi тiркеу жүргiзсiн.
Облыс әкімi