Об открытии областной школы-пансиона "Дарын"
Решение Акима Северо-Казахстанской области от 19 мая 1997 г. N 90 зарегистрировано управлением юстиции Северо-Казахстанской области 13.06.1997 г. за № 2. Утратило силу - решением акима Северо-Казахстанской области от 24 мая 2007 года N 16
Сноска. Утратило силу - решением акима Северо-Казахстанской области от 24.05.2007 N 16
В соответствии с Постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 1996 года N 1125 по реализации распоряжения Президента Республики Казахстан от 24 мая 1996 года N 302 "О государственной поддержке и развитии школ для одаренных детей", учитывая потребность в новых образовательных услугах аким области РЕШИЛ:
1. Открыть с 1 сентября 1997 года при Северо-Казахстанском университете базовую школу-пансион "Дарын" негосударственного типа для учащихся 9-11 классов.
2. Акиму г.Петропавловска (Ходеев П.Ф. передать детский сад "Космос" (ул.Первомайская, 118) вместе с имуществом для организации пансиона для учащихся школы "Дарын".
3. Территориальному комитету по управлению госимуществом (Жакупов К.О.) оформить передачу детского сада "Космос" соответствующими документами.
4. Департаменту образованию (Ваховский Ф.И.) обеспечить контроль за качественным функционированием вновь созданной школы-пансиона.
Аким области

"Дарын" облыстық мектеп-интернатын ашу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің шешімі 1997.05.19. N 90 Солтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасында 1997.06.13. N 2 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2007 жылғы 24 мамырдағы N 16 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің 2007.05.24 N 16 Шешімімен
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 24 мамырдағы "Дарынды балаларға арналған мектептерге мемлекеттiк қолдау көрсету және дамыту туралы" N 3002 N963002 2 өкiмiн жүзеге асыру жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 16 қыркүйектегi N 1125 P961125_ Қаулысына сәйкес, жаңа бiлiм беру қызметтерiнiң қажеттiлiгiн ескере отырып, облыс әкiмi ШЕШIМ ШЫҒАРДЫ:
1. 1997 жылдың 1 қыркүйегiнен Солтүстiк Қазақстан университетiнiң жанынан базалық мектеп 9-11 сынып оқушылары үшiн мемлекеттiк емес тұрпаттағы "Дарын мектеп-пансионы ашылсын.
2. Петропавл қаласының әкiмi /Ходеев П.Ф./ "Дарын" мектебiнiң оқушылары үшiн пансион ұйымдастыру үшiн мүлкiмен бiрге "Космос" балалар бақшасын /Первомай к.118/ берсiн.
3. Меммүлiктi басқару жөнiндегi аумақтық комитет /Жақыпов Қ.Ө./ "Космос" балалар бақшасын берудi сәйкес құжаттармен рәсiмдесiн.
4. Бiлiм департаментi /Ваховский Ф.И./ жаңадан құрылатын мектеп- пансионның сапалы қызмет жасауына бақылауды қамтамасыз етсiн.
Облыс әкiмi