Порядок составления и предоставления отчетности и формы отчета по произведенным государственным закупкам для организаций, финансируемых из республиканского и местных бюджетов
Утвержден приказом Министра финансов Республики Казахстан от 12 марта 1998 г. № 110. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21.04.1998 г. № 502. Утратил силу - приказом Министра финансов РК от 29 ноября 2004 года N 421
Извлечение из приказа Министра финансов РК
от 29 ноября 2004 года N 421
"Приказываю:
1. Признать утратившими силу приказы Министра финансов Республики Казахстан согласно приложению к настоящему приказу...
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр
Приложение к
приказу Министра финансов РК
от 29 ноября 2004 года N 421
Перечень некоторых приказов Министра финансов
Республики Казахстан, утративших силу
...
2. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 12 марта 1998 г. № 110 "Порядок составления и предоставления отчетности и формы отчета по произведенным государственным закупкам для организаций, финансируемых из республиканского и местных бюджетов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 502.
-------------------------------------------------------------------
1. Порядок отчетности по произведенным государственным закупкам для организаций, финансируемых из республиканского и местных бюджетов разработан в соответствии с Законом Республики Казахстан от 16 июля 1997 года N 163-1 ЗРК "О государственных закупках" и на основании п. 34 Постановления Правительства Республики Казахстан от 30.12.97 N 1864 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 1998 год" в целях обеспечения контроля и координации процесса государственных закупок товаров, работ и услуг за счет средств республиканского и местных бюджетов и устанавливает порядок предоставления бюджетными организациями отчетности о произведенных государственных закупках.
2. Уполномоченным государственным органом по координации и контролю процесса государственных закупок в соответствии с Постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 декабря 1997 года N 1783 является Департамент по государственным закупкам Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Отчет о произведенных государственных закупках представляют организации, финансируемые из республиканского и местных бюджетов Республики Казахстан.
3.1. Организации, подведомственные главным распорядителям лимитов, представляют отчет о произведенных государственных закупках вышестоящей организации.

Республикалық және жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын ұйымдар үшін жүргізілген мемлекеттік сатып алу бойынша есептеме жасау мен тапсырудың тәртібі және есептің нысандары
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 1998 жылғы 12 наурыздағы N 110 бұйрығымен бекітілген. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1998 жылғы 2 cәуірде тіркелді. Тіркеу N 502. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2004 жылғы 29 қарашадағы N 421 бұйрығымен.
------------------Бұйрықтан үзінді---------------------
БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойыды деп танылсын.
Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң
күшi жойылған кейбiр бұйрықтарының тiзбесi
2. "Республикалық және жергiлiктi бюджеттерден қаржыландырылатын ұйымдар үшiн жүргiзiлген мемлекеттiк сатып алу бойынша есептеме жасау мен тапсырудың тәртiбi және есептiң нысандары" Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң 1998 жылғы 12 наурыздағы N 110 бұйрығы (N 502 Мемлекеттік нормативтiк құқықтық актілердi тiркеу тiзiлiмiнде тiркелген)...
Төраға
_______________________________
1. Республикалық және жергiлiктi бюджеттерден қаржыландырылатын ұйымдар үшiн жүргiзiлген мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi есептеменiң тәртiбi "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 шiлдедегi N 163-1 ҚРЗ заңына сәйкес және "Қазақстан Республикасының "1998 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 30 желтоқсандағы заңын iске асыру туралы" қаулысының 34-тармағы негiзiнде республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң қаражаттары есебiнен тауарларды, жұмыстарды және қызмет көрсетулердi мемлекеттiк сатып алу процесiн бақылауды және үйлестiрудi қамтамасыз ету мақсатында әзiрлендi және бюджеттiк ұйымдардың жүргiзiлген мемлекеттiк сатып алулар туралы есептемелерiн тапсырудың тәртiбiн белгiлейдi.
2. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 18 желтоқсандағы N 1783 қаулысына сәйкес мемлекеттiк сатып алу процесiн үйлестiру және бақылау жөнiндегi өкiлеттi мемлекеттiк орган Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi департаментi болып табылады.
3. Жүргiзiлген мемлекеттiк сатып алулар туралы есептi Қазақстан Республикасының және жергiлiктi бюджеттерiнен қаржыландырылатын органдар тапсырады.
3.1. Лимиттердiң бас басқарушысы қарамағындағы ұйымдар жүргiзiлген мемлекеттiк сатып алулар туралы жоғары тұрған ұйымға есеп бередi.

3.2. Министерства, ведомства и организации, финансируемые непосредственно из республиканского бюджета, представляют отчет о государственных закупках ежеквартально вместе с квартальными отчетами об исполнении смет расходов по установленной форме в Департамент по государственным закупкам Министерства финансов Республики Казахстан.
3.3. Организации, финансируемые из местных бюджетов представляют отчеты о государственных закупках ежеквартально по установленной форме в местные финансовые органы, которые сводный отчет представляют в областное (городское) финансовое управление. Областные (городские) финансовые управления формируют сводный отчет по области и представляют его в Департамент по государственным закупкам Министерства финансов Республики Казахстан одновременно с ежеквартальным отчетом об исполнении бюджета в установленные сроки.
3.4. Отчет подписывается руководителем и главным бухгалтером организации, предоставляющей отчет.
4. Форма отчета по произведенным государственным закупкам товаров, работ и услуг (форма ГЗ-1) состоит из двух разделов:
- Государственные закупки, произведенные на конкурсной основе;
- Государственные закупки, произведенные не на конкурсной основе.
При заполнении форм отчетности необходимо руководствоваться Законом Республики Казахстан "О государственных закупках" и постановлениями Правительства Республики Казахстан, принятыми во исполнение этого закона.
5. В соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан "О государственных закупках" подведомственные учреждения центральных и местных государственных органов вправе выступать в качестве заказчиков только в случае, если объем государственных закупок каких-либо однородных видов товаров, работ или услуг в стоимостном выражении не превышает 1000 (тысячекратного) размера расчетного показателя, установленного законодательством Республики Казахстан на первый квартал соответствующего финансового года. При этом запрещается дробление их объемов на части с тем, чтобы размер хотя бы одной из них был менее 1000 (тысячекратного) размера расчетного показателя. По закупкам товаров, работ или услуг выше указанной суммы заказчиком выступает вышестоящий орган управления бюджетных организаций.
6. Отчет бюджетными организациями составляется в соответствии с экономической и функциональной классификацией с указанием итогов каждого проведенного конкурса.
7. В сводных отчетах министерств, ведомств и организации, представляемых в Департамент по государственным закупкам, в раздел I - "Государственные закупки, произведенные на конкурсной основе" вносятся данные по всем произведенным государственным закупкам заказчиками у поставщиков товаров, работ и услуг, победивших на конкурсе.

3.2. Республикалық бюджеттен тiкелей қаржыландырылатын министрлiктер, ведомстволар мен ұйымдар белгiленген нысан бойынша шығыстар сметаларының орындалуы туралы тоқсандық есептермен бiрге тоқсан сайын мемлекеттiк сатып алулар туралы есеп тапсырады.
3.3. Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар облыстық (қалалық) қаржы басқармасына жиынтық есеп тапсыратын жергiлiктi қаржы органдарына белгiленген нысан бойынша тоқсан сайын мемлекеттiк сатып алулар есептер тапсырады. Облыстық (қалалық) қаржы басқармалары облыс бойынша жиынтық есептi құрайды және оны белгiленген мерзiмде бюджеттiң орындалуы туралы тоқсандық есеппен бiрге Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi департаментiне тапсырады.
3.4. Есепке есептi тапсырған ұйымның басшысы мен бас бухгалтерi қол қояды.
4. Жүргiзiлген тауарларды, жұмыстарды және қызмет көрсетулердi мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi есептiң нысаны екi бөлiмнен тұрады.
- конкурстық негiзде жүргiзiлген мемлекеттiк сатып алу;
- конкурстық емес негiзде жүргiзiлген мемлекеттiк сатып алу.
Есептеменiң нысандарын толтырған кезде Қазақстан Республикасы "Мемлекеттiк сатып алу туралы" заңын және осы заңның орындалуы үшiн қабылданған Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулыларын басшылыққа алу қажет.
5. Қазақстан Республикасы "Мемлекеттiк сатып алу туралы" заңының 8 бабына сәйкес орталық және жергiлiктi мемлекеттiк органдардың қарамағындағы мекемелерi, егер тауарлардың, жұмыстардың және қызмет көрсетулердiң әлдеқандай бiртектi түрлерiн мемлекеттiк сатып алудың көлемi тиiстi қаржылық жылдың бiрiншi тоқсанына арналған Қазақстан Республикасы заңдарында белгiленген есеп айырысу көрсеткiшiнiң 1000 (мың еселiк) өлшемiнен аспаған жағдайда ғана тапсырыс берушi ретiнде көрiнуге құқылы. Бұл орайда жоқ дегенде олардың бiреуi есеп айырысу көрсеткiшiнiң 1000 (мың еселiк) өлшемiнен аспауы үшiн олардың көлемдерiн бөлiктерге бөлшектеуге тыйым салынады. Тауарларды, жұмыстарды және қызмет көрсетулердi аталған сомадан артық алу жөнiнде тапсырысшы ретiнде бюджеттiк ұйымдардың жоғары тұрған басқару органы әрекет етедi.
6. Бюджеттiк ұйымдар есептi, өткiзiлген әрбiр конкурстың қорытындыларын көрсете отырып, экономикалық және функционалдық сыныптамаға сәйкес құрады.
7. Министрлiктердiң, ведомстволардың және ұйымдардың Мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi департаментке тапсырылатын жиынтық есептерiнде, "Конкурстық негiзде жүргiзiлген мемлекеттiк сатып алулар" 1-бөлiмде тауарларды, жұмыстарды және қызметтердi берушiлердiң iшiнде конкурста жеңiп шыққан тапсырысшылардың жүргiзген барлық мемлекеттiк сатып алулары бойынша деректер енгiзiледi.

8. В графе 2 указывается перечень конкурсов по государственным закупкам товаров, работ и услуг и периоды их проведения.
В графе 3 отражается код специфики бюджетной классификации расходов, с которой осуществляется оплата товаров, работ и услуг.
В графе 4 указываются наименования товаров, работ и услуг либо наименования укрупненных групп однородных видов товаров, работ или услуг, приобретаемых заказчиком.
При этом указываются наименования тех товаров, работ или услуг, закупки которых в стоимостном выражении превышают 1000 (тысячекратный) размер расчетного показателя, установленного законодательством Республики Казахстан на первый квартал соответствующего финансового года. Если общая сумма в стоимостном выражении однородных видов товаров, работ или услуг не превышает 1000 (тысячекратный) размер расчетного показателя, установленного законодательством Республики Казахстан на первый квартал соответствующего финансового года, данные товары не указываются отдельно, а учитываются в строке "прочие".
В графе 5 указывается заказчик.
В графе 6 указываются победители конкурсов.
В графе 7 указываются единицы измерения по однородным товарам, работам, услугам имеющим общую натуральную единицу измерения, такие как уголь, нефтепродукты, зерно, отопление, освещение, и др. По группам товаров, работ и услуг к которым невозможно применение общей единицы измерения единица измерения не указывается.
В графах 8 и 9 показывается общий физический объем товаров, работ и услуг подлежащих поставке по договору и фактически поставленный объем в натуральных единицах по товарам, работам и услугам, имеющим общую единицу измерения, а по товарам, работам и услугам, которые невозможно измерить в общих натуральных единицах измерения - объем не указывается.
В графе 10 указывается цена за единицу измерения по однородным товарам, работам и услугам, имеющим общую единицу измерения, сложившуюся по итогам данного конкурса. При отсутствии общей единицы измерения цена не указывается.
В графе 11 отражается общая стоимость закупки согласно договора между заказчиком и поставщиком.
В графе 12 отражается фактически оплаченная стоимость товаров, работ и услуг заказчиком по заключенным договорам, включая авансовые платежи.
В графах 13, 14 отражается задолженность заказчика по договорным обязательствам перед поставщиками, заключенным по итогам конкурсов на закупку товаров, работ и услуг.
Такие обязательства следует группировать по следующим признакам:
Договорные обязательства заказчика перед поставщиками за изготовленную, но еще не вывезенную со склада поставщика продукцию из-за требования предварительной оплаты, показываются в графе 13.
Задолженность заказчика поставщикам за фактически поставленную, но еще не оплаченную продукцию, выполненные работы и услуги, показываются в графе 14. Данные показатели должны быть увязаны с балансовыми счетами бухгалтерского учета по учету материальных ценностей и кредиторской задолженности.

8. 2-бағанада тауарларды, жұмыстарды және қызмет көрсетулердi мемлекеттiк сатып алу жөнiндегi конкурстардың тiзбесi және олардың өткiзiлетiн кезеңдерi көрсетiледi.
3-бағанада тауарларға, жұмыстарға және қызмет көрсетулерге ақы төлеудi жүзеге асыратын шығыстарды бюджеттiк сыныптау ерекшелiгiнiң коды көрсетiледi.
4-бағанада тапсырысшы сатып алатын тауарлардың, жұмыстардың және қызмет көрсетулердiң атаулары, не тауарлардың, жұмыстардың және қызмет көрсетулердiң бiртектi түрлерiнiң iрiлендiрiлген топтарының атаулары көрсетiледi.
Бұл орайда тиiстi қаржылық жылдың бiрiншi тоқсанына арналған Қазақстан Республикасының заңдарында белгiленген, сатып алғанда құны тұрғысынан есеп айырысу көрсеткiшiнiң 1000 (мың еселiк) өлшемiнен асып түсетiн тауарлардың, жұмыстардың және қызмет көрсетулердiң атаулары көрсетiледi. Егер тауарлардың, жұмыстардың және қызмет көрсетулердiң бiртектi түрлерiнiң құндық тұрғыдағы жалпы сомасы тиiстi қаржылық жылдың бiрiншi тоқсанына арналған Қазақстан Республикасының заңдарында белгiленген, есеп айырысу көрсеткiшiнiң 1000 (мың еселiк) өлшемiнен аспаса, бұл тауарлар жеке көрсетiлмейдi, бiрақ "өзгелерi" деген жолда ескерiледi.
5-бағанада тапсырысшы көрсетiледi.
6-бағанада конкурстың жеңiмпаздары көрсетiледi.
7-бағанада көмiр, мұнай өнiмдерi, астық, отын, жарық және басқалар сияқты ортақ табиғи өлшем бiрлiгi бар бiртектi тауарлар, жұмыстар және қызмет көрсетулер бойынша өлшем бiрлiктерi көрсетiледi. Өлшемнiң жалпы бiрлiгiн қолданудың мүмкiндiгi жоқ тауарлар, жұмыстар және қызмет көрсетулер топтары бойынша өлшем бiрлiгi көрсетiлмейдi.
8 және 9-бағаналарда шарт бойынша берiлуге тиiстi және iс жүзiнде берiлген тауарлар, жұмыстар және қызмет көрсетулер бойынша табиғи өлшемдердегi көлем көрсетiледi, ал өлшемнiң ортақ та табиғи бiрлiгiн қолданудың мүмкiндiгi жоқ тауарлар, жұмыстар және қызмет көрсетулер бойынша - көлем көрсетiлмейдi.
10-бағанада аталған конкурстық қорытындылары бойынша қалыптасқан өлшемнiң ортақ бiрлiгi тауарлар, жұмыстар және қызмет көрсетулер бойынша өлшем бiрлiгiнiң бағасы көрсетiледi. Өлшемнiң ортақ бiрлiгi болмаған жағдайда баға көрсетiлмейдi.
11-бағанада тапсырысшы мен берерменнiң арасындағы шартқа сәйкес сатып алудың ортақ құны көрсетiледi.
12-бағанада тауарлардың, жұмыстардың және қызмет көрсетулердiң жасалған шарттар бойынша тапсырысшының iс жүзiнде төлеген құны, аванстық төлемдерi қоса көрсетiледi.
13, 14-бағаналарда тауарларды, жұмыстарды және қызмет көрсетулердi сатып алуға арналған конкурстардың қорытындысы бойынша жасалған шартты мiндеттемелер бойынша тапсырысшының берерменнiң алдындағы қарызы көрсетiледi.
Мұндай мiндеттемелер мынадай белгiлер бойынша топталады:
Дайындалған, бiрақ алдын ала ақы төлеу талабы себебiнен берерменнiң қоймасынан әлi шығарылмаған өнiм үшiн тапсырысшының берермендер алдындағы шартты мiндеттемелерi 13-бағанада көрсетiледi.
Iс жүзiнде берiлген, бiрақ әлi ақысы төленбеген өнiм, орындалған жұмыс және қызмет үшiн тапсырысшының берермендерге қарызы 14-бағанада көрсетiледi. Бұл көрсеткiштер материалдық құндылықтар мен несиелiк қарыздарды есептеу жөнiндегi бухгалтерлiк есептiң баланстық шоттарымен байланыстырылуы керек.

9. В раздел II - "Государственные закупки, произведенные не на конкурсной основе" вносятся данные по всем произведенным государственным закупкам не на конкурсной основе, то есть закупкам из одного источника в соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан "О государственных закупках".
Графа 2 не заполняется, в графе 6 указывается поставщик. Остальные показатели этого раздела заполняются аналогично разделу I .
10. В сводных отчетах областных (городских) финансовых управлений по каждой специфике указываются только итоговые суммы, а наименование поставщиков и заказчиков показываются в том случае, если одним заказчиком приобретено однородных видов товаров, работ или услуг в стоимостном выражении на сумму превышающую 10000 (десяти тысячекратного) размера расчетного показателя, установленного законодательством Республики Казахстан на первый квартал соответствующего финансового года.
Отчет по закупкам, произведенным не на конкурсной основе, составляется с соблюдением вышеизложенного порядка заполнения отчетных показателей.
Если сумма закупки, в стоимостном выражении одного товара, работ и услуг или группы однородных товаров, работ и услуг, превышает 10000 (десяти тысячекратного) размера расчетного показателя, установленного законодательством Республики Казахстан на первый квартал соответствующего финансового года, то по данному товару, работам, услугам или группе однородных товаров, работ и услуг указываются все заказчики, если не превышает указанный размер - данные товары учитываются в строке "прочие".
Приложение
Форма ГЗ-1
Отчет
по произведенным государственным закупкам товаров,
работ и услуг на 01.____.1998 года
Коды
учреждение________________________  |____|
____
Программа_________________              |____|
____
Подпрограмма______________              |____|
____________________________________________________________
| N |наименование|код      |наименование|заказчик|победитель|
|   |конкурса    |специфики|товаров     |        |конкурса- |
|   |и дата      |расходов |работ       |        |поставщик |
|   |проведения  |         |и услуг     |        |          |
|___|____________|_________|____________|________|__________|

9. "Конкурстық негiзде жүргiзiлген мемлекеттiк сатып алулар" II бөлiмге конкурстық негiзде емес жүргiзiлген барлық мемлекеттiк сатып алулар бойынша, яғни Қазақстан Республикасының "Мемлекеттiк сатып алу туралы" заңының 8-бабына сәйкес бiр көзден алынған сатып алулар бойынша деректер енгiзiледi.
2-бағана толтырылмайды, 6-бағанада берермен көрсетiледi. Бұл бөлiмнiң қалған көрсеткiштерi I бөлiм сияқты толтырылады.
10. Облыстық (қалалық) қаржы басқармаларының жиынтық есептерiнде әрбiр ерекшелiк бойынша қорытынды сомалар ғана көрсетiледi, ал берермендер мен тапсырысшылардың атаулары, егер тапсырысшының бiреуi Қазақстан Республикасының тиiстi қаржылық жылдың бiрiншi тоқсанына арналған заңдарында белгiленген құндық тұрғыдағы есеп айырысу көрсеткiшiнiң 10000-дық (он мың еселiк) мөлшерiнен асып түсетiн сомаға тауарлардың, жұмыстардың және қызмет көрсетулердiң бiртектi түрлерiн сатып алған жағдайда көрсетiледi.
Конкурстық емес негiзде жүргiзiлген сатып алулар бойынша есеп есептiк көрсеткiштердi толтырудың жоғарыда айтылған тәртiбiн сақтай отырып құрылады.
Егер құндық тұрғыда бiр тауарды, жұмысты және қызмет көрсетудi немесе бiртектi тауарлардың, жұмыстардың және қызмет көрсетулердiң топтарын сатып алудың сомасы Қазақстан Республикасының тиiстi қаржылық жылдың бiрiншi тоқсанына арналған заңдарында белгiленген құндық тұрғыдағы есеп айырысу көрсеткiшiнiң 10000-дық (он мың еселiк) мөлшерiнен асып түссе, онда аталған тауар, жұмыс және қызмет көрсету немесе бiртектi тауарлардың, жұмыстардың және қызмет көрсетулердiң топтары бойынша - барлық тапсырысшылар, егер аталған мөлшерден аспаса - бұл тауарлар "өзгелерi" деген жолда көрсетiледi.
ГЗ-1-нысан
1998 жылдың  01  _____ жүргiзiлген тауарларды,
жұмыстарды және қызмет көрсетiледi сатып алу жөнiндегi
Есеп                  Кодтары
---------
мекеме ________                          |         |
---------
---------
Бағдарлама _________________             |         |
|         |
---------
---------
Шағын бағдарлама ____________            |         |
|         |
---------
--------------------------------------------------------------------
| N | Конкурстың | шығыстар     | тауарлардың, |тапсырысшы| конкурс
|   | атауы және | ерекшелiгiнiң| жұмыстар мен |          |жеңiмпазы
|   | өткiзiлетiн| коды         | қызмет       |          | -өнiм
|   | күнi       |              | көрсетулердiң|          | берушi
|   |            |              | атауы        |          |
|   |            |--------------|--------------|          |
|   |            |              |              |          |
|   |            |              |              |          |

|_1_|_____2______|_____3___|_____4______|____5___|_____6____|
|1.Государственные закупки, произведенные на конкурсной     |
|__основе___________________________________________________|
|   |            |         |            |        |          |
|   |            |         |            |        |          |
|   |            |         |            |        |          |
|   |            |         |            |        |          |
|   |            |         |            |        |          |
|___|____________|_________|____________|________|__________|
|II.Государственные закупки, произведенные не не            |
|___конкурсной основе_______________________________________|
|   |            |         |            |        |          |
|   |            |         |            |        |          |
|   |            |         |            |        |          |
|   |            |         |            |        |          |
|   |            |         |            |        |          |
|   |            |         |            |        |          |
|___|____________|_________|____________|________|__________|
__________________________________________________
|объем товаров,услуг |цена за|стоимость|фактически|
|____________________|единицу|закупок  |оплаченная|
|ед. |по      |факт  |(тенге)|(тыс.    |заказчиком|
|изм.|договору|постав|       |тенге)   |сумма (тыс|
|    |        |      |       |         |тенге)    |
|____|________|______|_______|_________|__________|
|__7_|____8___|___9__|___10__|____11___|____12____|
|    |        |      |       |         |          |
|    |        |      |       |         |          |
|    |        |      |       |         |          |
|    |        |      |       |         |          |
|____|________|______|_______|_________|__________|
|    |        |      |       |         |          |
|    |        |      |       |         |          |
|    |        |      |       |         |          |
|    |        |      |       |         |          |
|    |        |      |       |         |          |
|____|________|______|_______|_________|__________|
________________________________
|    долговые обязательства      |
|________________________________|
|по изготов.    |по полученным   |
|поставщиком, но|товарам,        |
|не полученным  |работам, но не  |
|товарам        |оплаченным      |
|_______________|________________|

|---|------------|--------------|--------------|----------|---------| 1 |      2     |       3      |       4      |     5    |     6  |-------------------------------------------------------------------|I. Конкурстық негiзде өткiзiлген мемлекеттiк сатып алу            |-------------------------------------------------------------------|   |            |              |              |          |        |   |            |              |              |          |        |   |            |              |              |          |          |-------------------------------------------------------------------|II. Конкурстық емес негiзде өткiзiлген мемлекеттiк сатып алу --------------------------------------------------------------------|   |            |              |              |          |        |   |            |              |              |          |        |   |            |              |              |          |        |   |            |              |              |          |        |   |            |              |              |          |        |   |            |              |              |          |        |   |            |              |              |          |         --------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------      тауарлардың, қызмет        | бiрлiк  | сатып  |  тапсырысшының
көрсетулердiң көлемi     | бағамы  | алу    |нақты  төлеген
| (теңге)| құны|сомасы(мың
|        |(мың |  теңге)
|        |теңге)
-------------------------------|         |        |
өлшем   | шарт    | нақты өнiм |         |        |
бiрлiгi | бойынша | берушi     |         |        |
|         |            |         |        |
|         |            |         |        |
|         |            |         |        |
|         |            |         |        |                --------------------------------------------------------------------
7    |    8    |      9     |    10   |   11   |        12     --------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------
|         |            |         |        |
|         |            |         |        |
|         |            |         |        |
|         |            |         |        |               ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
|         |            |         |        |
|         |            |         |        |
|         |            |         |        |
|         |            |         |        |
--------------------------------------------------------------------
-----------------------------
борыштық мiндеттемелер   |
|
|
|
|
-----------------------------|
өнiм берушi  |   алынған,  |
дайындаған,  | бiрақ ақысы |
бiрақ алмаған | төленбеген  |
тауарлар    |  тауарлар,  |
бойынша     |  жұмыстар   |
|  бойынша    |
---------------|-------------|