О внесении изменений и дополнений в Инструкцию N 35 ~V970426 "О порядке уплаты сбора за регистрацию эмиссии ценных бумаг"
Утверждено приказом Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 10 июля 1998 года N 62. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23.07.1998 г. за N 545. Утратил силу - приказом Министра государственных доходов РК от 9.04.2002 № 416 (извлечение из приказа см. ниже).
Извлечение из приказа Министра государственных доходов
Республики Казахстан от 9 апреля 2002 года № 416
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года
Z010210_
"О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и
других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" приказываю:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы согласно приложению:
...Приказ Налогового комитета Министерства финансов Республики
Казахстан от 10 июля 1998 года N 62 "Об утверждении изменений и дополнений
к Инструкциям Налогового комитета Министерства финансов Республики
Казахстан N 33 ..., N 35 "О порядке уплаты сбора за регистрацию эмиссии
ценных бумаг"...
Министр
---------------------------------------------------------------------------
В разделе V:
в пункте 6:
в абзаце втором слова "форма расчета прилагается" заменить словами
"Приложение 1";
дополнить абзацем следующего содержания:
"Декларацию по сбору за регистрацию эмиссии ценных бумаг эмитент
представляет налоговым органам до 31 марта года, следующего за отчетным,
по форме, приведенной в Приложении 2 к настоящей Инструкции.".
В Приложении к Инструкции:
после слова "Приложение" дополнить цифрой "1";
дополнить Приложением 2 следующего содержания:
"Приложение 2
к Инструкции Налогового
комитета Министерства
финансов Республики Казахстан
от 29 декабря 1997 г. N 35
____________________             Налоговый комитет по _______________
(РНН)                        ____________________________________
(городу, району)
Срок представления__________________
Фактически представлено_____________
Декларация
по сбору за регистрацию эмиссии ценных бумаг
юридического лица за _____ год
___________________________________________________________________________
Показатель                                  !Сумма
_______________________________________________________________!(тыс.тенге)
1. Стоимость первоначальной эмиссии ценных бумаг
2. Стоимость дополнительной эмиссии ценных бумаг
3. Сумма сбора за регистрацию первоначальной эмиссии ценных

"Бағалы қағаздарды тіркегені үшін алым төлеудің тәртібі туралы" N 35 ~V970426 Нұсқаулығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетінің бұйрығымен бекітілген 1998 жылғы 10 шілде N 62. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1998 жылғы 23 шілде N 545 тіркелді. Күші жойылды - ҚР Мемлекеттік кіріс министрінің 2002 жылғы 9 сәуірдегі N 416 бұйрығымен.
-------------------Бұйрықтан үзінді----------------
Мемлекеттік кіріс министрінің
2002 жылғы 9 сәуірдегі N 416 бұйрығы
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы"
Қазақстан Республикасының
K010209_
Кодексiн (Салық Кодексiн) қолданысқа
енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 шiлдедегi Заңына
сәйкес
БҰЙЫРАМЫН:
Күшiн жоғалтқан жекелеген бұйрықтарының тiзбесi:
34. "Бағалы қағаздардың эмиссиясын тiркегенi үшiн алым төлеудiң
тәртiбi туралы" N 35 Нұсқаулығына өзгерiстер мен толықтыруларды бекiту
туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Салық комитетiнiң 1998
жылғы 10 шiлдедегi N 62
V980545_
бұйрығы.
-----------------------------------------------------
V бөлімде:
6-тармақта:
екінші абзацтағы "есептеу нысаны қоса беріліп отыр" деген сөздер
"(1-қосымша)" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Бағалы қағаздар эмиссиясын тіркелгені үшін алымдар жөніндегі
декларацияны эмитент осы Нұсқаулықтың 2-қосымшасында келтірілген нысан
бойынша есепті жылдан кейінгі жылдың 31 наурызына дейін салық қызметі
органдарына табыс етеді.".
Нұсқаулыққа қосымшада:
"Қосымша" деген сөзден соң "1" санымен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 2-қосымшамен толықтырылсын:
"2-қосымша"
"Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
Салық комитетінің
1997 жылғы 29 желтоқсандағы
N 35 нұсқаулығына
_____________________                         _____________________________
(СТТН)                                         (қаласы, ауданы)
__ бойынша Салық комитеті
Берілу мерзімі ______________
Іс жүзінде
берілгені ___________________
Заңды тұлғаның ________ жылғы
бағалы қағаздар эмиссиясын тіркеу үшін алым жөніндегі
декларация
_________________________________________________________________________
|                      Көрсеткіш                            |   Сомасы    |
|                                                           | (мың теңге) |
|___________________________________________________________|_____________|
|1. Бастапқы бағалы қағаздар эмиссиясының құны              |             |
|___________________________________________________________|_____________|
|2. Қосымша бағалы қағаздар эмиссиясының құны               |             |
|___________________________________________________________|_____________|
|3. Бастапқы бағалы қағаздар эмиссиясын тіркегені           |             |