Об утверждении изменения в "Положение о формировании собственного капитала накопительного пенсионного фонда в Республике Казахстан"
Приказ Национального пенсионного агентства Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 18 декабря 1998 года N 176-П. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22.01.1999 г. N 674. Утратил силу - постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 21 апреля 2003 года N 127 (V032316)
В целях приведения "Положения о формировании собственного капитала накопительного пенсионного фонда в Республике Казахстан" в соответствие с действующим законодательством приказываю:
1. Утвердить изменение в "Положение о формировании собственного капитала накопительного пенсионного фонда в Республике Казахстан", утвержденное приказом Национального пенсионного агентства Министерства труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 27 августа 1997 года N 2-П (государственная регистрация от 17 сентября 1997 года N 374 ), с изменениями и дополнениями от 22 мая 1998 года N 68-П (государственная регистрация от 3 июля 1998 года N 90 ).
2. Юридическому отделу (Ремкевич И.А.) в установленном порядке направить изменение в "Положение о формировании собственного капитала накопительного пенсионного фонда в Республике Казахстан" на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
Директор
Изменение
в "Положение о формировании собственного капитала        накопительного пенсионного фонда в Республике Казахстан",
утвержденное приказом Национального пенсионного агентства
Министерства труда и социальной защиты населения Республики
Казахстан от 27 августа 1997 года N 2-П, (государственная
регистрация от 17 сентября 1997 года N 374) с изменениями и
дополнениями от 22 мая 1998 года N 68-П (государственная
регистрация от 3 июля 1998 года N 90)
1. В пункте 2.3 раздела 2 слова "в течение шести месяцев с момента утверждения настоящих изменений" заменить словами "в срок до 1 апреля 1999 года".

Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі Ұлттық зейнетақы агенттігінің 1997 жылғы 27 тамыздағы N 2-Ө бұйрығымен бекітілген (1997 жылғы 17 қыркүйектегі мемлекеттік тіркелім N 374), 1998 жылғы 22 мамырдағы N 68-Ө өзгерістермен және толықтырулармен (1998 жылғы 3 шілдедегі мемлекеттік тіркелім N 90) "Қазақстан Республикасында Жинақтаушы зейнетақы қорының өз капиталын қалыптастыру туралы ереже" өзгерісті бекіту туралы
Бұйрық Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің Ұлттық зейнетақы агенттігі 1998 жылғы 18 желтоқсан N 176-П. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1999 жылғы 22 қаңтарда N 674 тіркелді. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі басқармасының 2003 жылғы N 127 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасында Жинақтаушы зейнетақы қорының өз капиталын қалыптастыру туралы ережені" қолданылып жүрген заңдарға сәйкес келтіру мақсатында бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі Ұлттық зейнетақы агенттігінің 1997 жылғы 27 тамыздағы N 2-Ө бұйрығымен  бекітілген (1997 жылғы 17 қыркүйектегі мемлекеттік тіркелім N 374), 1998 жылғы 22 мамырдағы N 68-Ө өзгерістермен және толықтырулармен (1998 жылғы 3 шілдедегі мемлекеттік тіркелім N 90) "Қазақстан Республикасында Жинақтаушы зейнетақы қорының өз капиталын қалыптастыру туралы ережеге" өзгеріс бекітілсін.
2. Заң бөлімі (Ремкевич И.А) "Қазақстан Республикасында Жинақтаушы зейнетақы қорының өз капиталын қалыптастыру туралы ережеге" өзгерісті белгіленген тәртіппен мемлекеттік тіркеуге Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жіберсін.
Директор
Бекітілді
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрлігінің
Ұлттық зейнетақы агенттігінің
1998 жылғы 18 желтоқсандағы
N 176-ө бұйрығымен
Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрлігі Ұлттық зейнетақы
агенттігінің 1997 жылғы 27 тамыздағы N 2-Ө бұйрығымен
бекітілген (1997 жылғы 17 қыркүйектегі мемлекеттік
тіркелім N 374), 1998 жылғы 22 мамырдағы
N 68-Ө өзгерістермен және толықтырулармен
(1998 жылғы 3 шілдедегі мемлекеттік тіркелім N 90)
"Қазақстан Республикасында Жинақтаушы
зейнетақы қорының өз капиталын қалыптастыру
туралы ережеге" өзгеріс
1. 2-тараудың 2.3-тармағындағы "осы өзгерістер бекітілген сәттен бастап алты айдың ішінде" деген сөздер "1999 жылғы 1 сәуірге дейінгі мерзімде" деген сөздермен ауыстырылсын.