О внесении дополнений в решение областного маслихата от 30 сентября 1998 года N XXI/231 "Об обязательных правилах безопасности граждан на водоемах области"
Решение XXII сессии Мангистауского областного Маслихата 29 декабря 1998 года N 241 зарегистрировано управленим юстиции Мангистауской области 09.04.1999 г. за № 46
В соответствии со статьями 40 и 41 Закона Республики Казахстан "О местных представительных и исполнительных органах Республики Казахстан" областной маслихат решил:
1. Внести дополнения в решение областного маслихата от 30 сентября
1998 года N ХХI/231 "Об обязательных правилах безопасности граждан на
водоемах области".
а) п.1.5 дополнить словами "...Обучение спасателей осуществляется
работниками  Центрспасвода Комитета Республики Казахстан по чрезвычайным
ситуациям,  а также преподавателями на специализированных курсах  за счет
собственных средств обучающихся".
б) абзац 2 п.2.17 дополнить словами "... и другими юридическими и
физическими лицами".
Председатель сессии
Секретарь
областного маслихата

Облыстық мәслихатының 1998 жылғы 30 қыркүйектегi N XXI/231 "Облыс су қоймаларында азаматтар қауiпсiздiгiнiң мiндеттi тәртiбi туралы" шешiмiне толықтырулар енгiзу туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының шешiмi 1998 жылғы 29 желтоқсандағы N 241 Маңғыстау облысының әділет басқармасында 1999 жылғы 9 сәуірде N 46 тіркелді
"Қазақстан Республикасының жергiлiктi өкiлдi және атқарушы органдары туралы"  Z934100_  Қазақстан Республикасы Заңының 40 және 41 баптарына сәйкес облыстық мәслихат шешiм еттi:
1. Облыстық мәслихаттың 1998 жылғы 30 қыркүйектегi N ХХI/231 "Облыс су қоймаларында азаматтар қауiпсiздiгiнiң мiндеттi тәртiптерi туралы" шешiмiне толықтырулар енгiзiлсiн:
а) 1.5 тармақ "...Құтқарушыларды оқытуды, оқитындардың жеке қаржысы есебiнен, Қазақстан Республикасының төтенше жағдайлар жөнiндегi комитетiнiң суда құтқару орталығы қызметкерлерi, сондай-ақ, арнаулы курстардың оқытушылары iске асырады" болып жазылсын.
б) 2.17 тармақтың 2-абзацы "...басқа да заңды және жеке тұлғалар" деген сөзбен толықтырылсын.
Сессия төрағасы
Облыстық мәслихаттың
хатшысы