О тарифах на природный газ
Решение XVIII сессии I-го созыва Алматинского городского маслихата от 25 марта 1998 года. Зарегистрировано Управлением юстиции города Алматы 24 апреля 1998 года № 14. Утратило силу решением VIII сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва от 29 июля 2004 года № 76
Сноска. Утратило силу решением VIII сессии Алматинского городского Маслихата II-го созыва от 29.07.2004 № 76.
Рассмотрев представление акима города Алматы и заключение комитета по ценовой и антимонопольной политике по городу Алматы и в соответствии с пунктом 1 статьи 40 Закона Республики Казахстан "О местных представительных и исполнительных органах Республики Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 октября 1997 года N 1377 "О порядке установления платы за коммунальные услуги" и в связи с увеличением закупочных цен на природный газ по форс-мажорным обстоятельствам, Алматинский городской Маслихат I-го созыва РЕШИЛ:

Табиғи газдың тарифтері туралы
Алматы қалалық Мәслихатының І сайланған XVIII сессияның 1998 жылғы 25 наурыздағы шешімі. Алматы қалалық әділет басқармасында 1998 жылғы 24 сәуірде N 14 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қалалық Мәслихатының ІI сайланған VIII сессияның 2004 жылғы 29 шілдедегі N 76 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қалалық Мәслихатының ІI сайланған VIII сессияның 29.07.2004 N 76 шешімімен.
Алматы қаласы әкімінің ұсынысы мен Алматы қаласы бойынша баға және монополияға қарсы саясат жөніндегі комитеттің қорытындысын қарай келіп және "Қазақстан Республикасының жергілікті және өкілді органдары туралы" Заңның 40 бабының І тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің "Коммуналдық қызметтер үшін баға белгілеу тәртібі туралы" 1997 жылғы 29 қазандағы N 1377 қаулысына сәйкес және тосын жағдайлар бойынша табиғи газды сатып алу бағасының көбеюіне байланысты І-сайланған Алматы қалалық Мәслихаты
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ: