Об утверждении платы за пользование горячим водоснабжением и отоплением, поставляемых АО "Алматытеплокоммунэнерго"
Решение акима города Алматы от 7 июля 1998 года N 642. Зарегистрировано Управлением юстиции города Алматы 20 апреля 1999 года N 46. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 31 декабря 2003 года N 5/778
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 31.12.2003 N 5/778.
На основании постановления Правительства Республика Казахстан № 1377 от 29 сентября 1997 г. «О порядке установления платы за коммунальные услуги», в соответствии с решением XVII сессии I созыва Алматинского городского Маслихата от 25 марта 1998 г. «О тарифах на тепловую энергию и химически очищенную воду, вырабатываемую АО «Алматытеплокоммунэнерго», а также программой по ликвидации дифференциации тарифов по группам потребителей, аким города Алматы
РЕШИЛ
1. Утвердить для населения плату за пользование водоснабжением и отоплением, согласно приложения № 1.
2. Настоящее решение вступает в силу с 1 июля 1998 г.
Аким города Алматы                В.Храпунов
Приложение № 1
к решению № 642
от 07.07.1998 года
ПЛАТА
за пользование горячим водоснабжением и
отоплением, поставляемых
АО «Алматытеплокоммунэнерго»
1. Тарифы за горячее водоснабжение с 1 человека
в месяц с НДС:
а) в жилых домах с централизованным
горячим водоснабженим                            392-00
б) в домах оборудованных умывальниками,
мойками, душами                                  323-91
в) в домах с сидячими ваннами,
оборудованных душами                             353-93
г) в домах оборудованных умывальниками     93-39
2. Плата за центральное отопление
для населения за 1 кв.м, полезной площади при
круглогодичном взимании в месяц с НДС            21-39
Секретарь коллегии               К.Тажиева

"Алматыжылукоммунэнерго" АҚ беретін ыстық су мен жылуды пайдаланғаны үшін төлемді бекіту туралы
Алматы қаласы әкiмiнiң 1998 жылғы 7 шілдедегі N 642 шешiмi. Алматы қалалық Әділет басқармасымен 1999 жылғы 20 сәуірде N 46 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2003 жылғы 31 желтоқсандағы № 5/778 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 31.12.2003 № 5/778 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1997 жылгы № 1377 "Коммуналдық қызмет үшін төлемді белгілеу төртібі туралы“ Қаулысы  негізінде, Алматы қалалық Мәслихаттың 1998 жылғы 25 наурыздағы
"Алматыжылукоммунэнерго" АҚ беретін жылу энергиясы мен химиялық тазаланған суға тарифтер туралы" 1 шақырылған ХҮІІІ сессиясының Шешіміне сөйкес сондай-ақ түтынушылар топтары бойынша тарифтердің, теңгермешілдігін жою жөніндегі бағдарлама бойынша, Алматы қаласының Әкімі
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түрғындарға № 1-қосымшаға сөйкес ыстық су мен жылуды пайдаланғаны үшін төлем бекітілсін.
2. Осы шешім өз күшіне 1998 жылғы 1 шілдеден бастап енеді.
Алматы қаласының әкімі          В. Храпунов
Алматы қаласы Әкімінің
1998 жылғы 07 шілдедегі
№ 642 шешіміне
№ 1 қосымша
"Алматыжылукоммунэнерго" АҚ жеткізіп беретін ыстық
суды, жылуды пайдаланғаны үшін
ТӨЛЕМДЕР
1. ҚҚС-н қоса алғанда, ай сайын 1 адамға шаққанда ыстық сумен қамтамасыз ету тарифтері
а) ыстық сумен орталықтандырылған төсілмен қамтамасыз етілетін тұрғын үйлерде                                           392-00 теңге
б) қол жуғыштармен, душтармен жабдықталған үйлерде 323-91 теңге
в) отырып жуынатын ванналары бар, душтармен жабдықталған үйлерде                                                  353-93 теңге
г) қол жуғыштармен жабдықталған үйлерде             93-39 теңге
2. 1 шаршы м. пайдалы алаңға шаққанда орталықтандырылған жылу үшін, ҚҚС-н қоса алғанда, өр ай сайын, жыл бойы үздіксіз түрғындардан үсталатын тарифтер                                        21-39 теңге
Алқа хатшысы                 К.Тәжиева