О внесении частичных изменений и дополнений в решение ХХI сессии областного Маслихата от 10.04.1998 г. за N 239-I "О временном положении по привлечению безработных сельских местностей в индивидуальное предпринимательство"
Решение ХХII сессии I созыва Атырауского областного Маслихата от 14 июля 1998 года N 250-I. Зарегистрировано управлением юстиции Атырауской области 08.09.1998 г. за N 26. Утратило силу письмом Атырауского областного маслихата от 3 октября 2011 года № 275/1711/-МШ
Сноска. Утратило силу письмом Атырауского областного маслихата от 3.10.2011 № 275/1711/-МШ.
ХХII сессия областного Маслихата решила V98T017:
- в пункте 7:
- в последнем предложении слово "в любом" заменить словом "приспособленном".
- в пункте 8:
- исключить последний абзац в целом.
- в пункте 10 подпункт "б" заменить:
- физическое лицо, имеющее годовой совокупный доход, превышающий 12-кратного размера расчетного показателя и ведущее свое частное производство с использованием земли водных и других природных ресурсов должно зарегистрироваться как предприниматель в обязательном порядке;
- этот же пункт дополнить подпунктом "в" в следующем содержании:
"Граждане, занимающиеся предпринимательской деятельностью с использованием пахотно-пригодных орошаемых участков на правах частного землепользования должны пройти государственную регистрацию как предприниматель".
Дополнительно включить пункт 11:
- настоящее временное положение оставить в силе до принятия законодательных актов по данному вопросу.
И.О. секретаря областного Маслихата

"Ауылдық жерлердегі жұмыссыз адамдарды жеке кәсіпкерлікке тартудың уақытша ережесі" туралы облыстық Мәслихат ХХІ сессиясының 1998 жылғы 10 сәуірдегі N 239-1 ~V98T017 шешіміне ішінара өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
І cайланған Атырау облыстық Мәслихаты ХХІІ сессиясының 1998 жылғы 14 шілдедегі N 250-1 шешімі. Атырау облысының әділет басқармасында 1998 жылғы 8 қыркүйекте N 26 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2011 жылғы 3 қазандағы № 275/1711/-МШ хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облыстық Мәслихатының 2011.10.03 № 275/1711/-МШ хатымен.
Облыстық Мәслихаттың ХХII сессиясы шешім етті:
- 7 тармақтың соңғы сөйлеміндегі "кез-келген" деген сөздің орнына "ыңғайланған" деген сөзбен ауыстырылсын.
- 8 тармақтың соңғы "Аталған сауданы жүзеге асырғаны үшін ақы алынбайды" деген сөйлемі алынып тасталсын.
- 10 тармақтың "б" бөлімі жылдық жиынтық табыс мөлшері 12 еселенген есеп көрсеткішінен асатын және өз жеке меншік кәсібін жер, су, т.б. табиғат ресурстарымен байланыстырып жүргізетін жеке тұлғалар міндетті түрде кәсіпкер ретінде тіркелуге жатады" деген өзгертумен алынсын.
- қосымша төмендегіше "в" тармақшасы енгізілсін:
- егістікке жарамды, суармалы жерлерден жер участогын меншік құқы негізінде пайдаланып, кәсіп жасайтын азаматтар жеке кәсіпкер ретінде мемлекеттік тіркеуден өтуге тиіс.
- қосымша төмендегідей мазмұнда 11 тармақ енгізілсін:
- аталған уақытша ереже тиісті заңды құжаттар алынғанша күшінде болсын.
Облыстық Мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы