О внесении изменений в приказ от 15 августа 1998 года N 03-3 ОД
Приказ Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 17 мая 1999 года N 29-ОД Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2.06.1999г. за N 787
Руководствуясь статьей 28 Закона Республики Казахстан " О нормативных правовых актах " от 24 марта 1998 года приказываю:
1. Внести следующие изменения в Инструкцию по применению экономических санкций за нарушение государственной дисциплины цен, утвержденную приказом Председателя - Министра Комитета Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции от 15 августа 1998 года N 03-3 ОД и зарегистрированным в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 5 ноября 1998 года N 633:
в подпункте 6) пункта 6 слова "ценовой деятельности" заменить словами "установления и применения цен";
второй абзац подпункта четыре пункта 8 исключить.
2. Департаменту регулирования естественных монополий (Попандопуло Е.Н.) обеспечить проведение государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан в установленном порядке.
3. Отделу организационно-кадровой работы (Герасимова Е.Н.) довести настоящий приказ до территориальных комитетов и субъектов естественной монополии, включенных в республиканский раздел Государственного регистра.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя председателя Пушкареву Е.А.
Председатель
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Чунтонов В.)

1998 жылдың 15 тамыздағы N 03-3 ОД бұйрығына өзгерістер енгiзу туралы
Бұйрық Қазақстан Республикасының Табиғи монополияны реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі агенттігі 1999 жылғы 17 мамыр N 29-ОД
"Нормативтік құқықтық актілер туралы"  Z980213_  Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы заңының 28 бабын басшылыққа ала отырып,
Бұйырамын:
1. Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі комитетінің Төрағасы - Қазақстан Республикасының Министрінің 1998 жылдың 15-ші тамыздағы N 03-3 ОД бұйрығымен бекітілген, Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 1998 жылдың 5 қарашадағы 633 нөмірмен тіркелген "Мемлекеттік баға тәртібін бұзғаны үшін экономикалық санкциялар қолдану жөніндегі нұсқаулыққа" мынадай өзгерістер енгізілсін:
6-шы тармақтың 6-шы тармақшасындағы "баға қызметі" деген сөздер "бағаларды бекіту және қолдану" сөздерімен алмастырылсын;
8-ші тармақтың 4-ші тармақшасындағы 2-ші азат жолы алынып тасталсын.
2. Табиғи монополияларды реттеу департаменті (Попандопуло Е.Н.) осы бұйрықтың белгіленген тәртіпте Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізуін қамтамасыз етсін.
3. Ұйымдық-кадрлар бөлімі (Герасимова Е.Н.) осы бұйрықты аумақтық комитеттерге және Мемлекеттік тізімнің республикалық тарауына енгізілген табиғи монополия субъектілеріне жеткізсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуына бақылау жасау Төрағаның орынбасары Е.А.Пушкареваға жүктелсін.
Төраға