Об утверждении изменений и дополнений в Правила государственного финансирования выборов Президента Республики Казахстан, депутатов Парламента, маслихатов и членов органов местного самоуправления ~V990737
Приказ Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 14 июня 1999 года № 285 Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6.07.1999г. за N 830. Утратил силу - приказом Председателя Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан от 20 декабря 2005 года N 58
Извлечение из приказа
Председателя Комитета казначейства
Министерства финансов Республики Казахстан
от 20 декабря 2005 г. N 58
"ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу некоторые приказы Департамента Казначейства, Председателя Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан...
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания.
Председатель"
--------------------------------------------------------------------
Приказываю:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения в Правила государственного финансирования выборов Президента Республики Казахстан, депутатов Парламента, маслихатов и членов органов местного самоуправления, утвержденные приказом Департамента казначейства от 25 февраля 1999 года № 71  V990737_   "Об утверждении Правил государственного финансирования выборов".
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель
Изменения и дополнения
в Правила государственного финансирования выборов
Президента Республики Казахстан, депутатов Парламента,
маслихатов и членов органов местного самоуправления
в преамбуле:
слова "Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Конституционного закона" заменить словами "Конституционным законом Республики Казахстан";
после слов "депутатов Парламента" дополнить словами "за исключением депутатов Мажилиса Парламента, избираемых на основе партийных списков,";
в пунктах 1, 3, 19, 24 слова "Департамент казначейства", используемые во всех падежах заменить словами "Комитет казначейства", соответственно падежу заменяемого слова;
в пункте 8:
слова "Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Конституционного закона" заменить словами "Конституционным законом Республики Казахстан";
в пункте 10:
в подпунктах 2, 3, 5 после слова "кандидатов" дополнить словами ", кроме кандидатов, баллотирующихся по партийным спискам";
подпункт 4 изложить в следующей редакции:
"Транспортные расходы кандидатов, кроме кандидатов, баллотирующихся по партийным спискам, в размерах, устанавливаемых Центральной избирательной комиссией";
в пункте 11:
в абзаце первом слова "в пределах установленного лимита по соответствующей специфике" исключить;
в пункте 12:
в абзаце первом слова "органами казначейства" заменить словами "Комитетом казначейства, его территориальными органами";
дополнить абзацем вторым следующего содержания:
"Контроль за расходованием кандидатами средств республиканского бюджета, выделенных на избирательные кампании, осуществляется Счетным комитетом по контролю за исполнением республиканского бюджета, избирательными комиссиями.";
в пункте 19 слова "областные, Алматинское городское управление казначейства, управление казначейства по г. Астана и Акмолинской области", используемые во всех падежах, заменить словами "областные, городов Астаны и Алматы управления Казначейства", соответственно падежу заменяемого слова".

Қазақстан Республикасы Президентінің, Парламент, мәслихаттар депутаттарының және жергілікті өзін өзі басқару органдары мүшелерінің сайлауларын мемлекеттік қаржыландырудың Ережесіне өзгерістер мен толықтыруларды бекіту туралы
Бұйрық Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі қазынашылық комитеті 1999 жылғы 14 маусым N 285. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрлігі Қазынашылық комитеті төрайымының 2005 жылғы 20 желтоқсандағы N 58 бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрлігі Қазынашылық комитеті төрайымының 2005 жылғы 20 желтоқсандағы N 58 бұйрығымен.
--------------Бұйрықтан үзінді--------------
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған тізбеге сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық департаментінің, Қазынашылық комитеті Төрайымының кейбір бұйрықтарының күшін жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің Бюджеттік есепті ұйымдастыру басқармасы қабылданған шешім туралы Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне бір апта мерзімде хабарласын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Төрайым
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Қазынашылық комитеті Төрайымының
2005 жылғы 20 желтоқсандағы
N 58 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық
департаментінің, Қазынашылық комитеті Төрайымының күші
жойылған кейбір бұйрықтарының тізбесі
...
2. "Қазақстан Республикасы Президентінің, Парламент, мәслихаттар депутаттарының және жергілікті өзін-өзі басқару органдары мүшелерінің сайлауларын мемлекеттік қаржыландырудың Ережесіне өзгерістер мен толықтыруларды бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің 1999 жылғы 14 маусымдағы N 285 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 830 болып тіркелген)...
______________________________________
1. "Сайлауларды мемлекеттік қаржыландыру Ережесін бекіту туралы" 1999 жылғы 25 ақпандағы Қазынашылық департаментінің N 71    бұйрығымен  бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің, Парламент, мәслихаттар депутаттарының және жергілікті өзін өзі басқару органдары мүшелерінің сайлауларын мемлекеттік қаржыландырудың Ережесіне ұсынылған өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді.
Төрайым
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Қазынашылық комитетінің
1999 жылғы 14 маусымдағы N 285
бұйрығымен бекітілген
Қазақстан Республикасы Президентінің, Парламент,
мәслихаттар депутаттарының және жергілікті өзін-өзі
басқару органдары мүшелерінің сайлауларын мемлекеттік
қаржыландырудың Ережесіне өзгерістер мен толықтырулар
Кіріспеде:
"Қазақстан Республикасы Президентінің Конституциялық Заң күші бар Жарлығымен" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңымен" деген сөздермен ауыстырылсын;
"Парламент депутаттары" деген сөздердің алдынан "партия тізімдері негізінде сайланатын Парламент Мәжіліс депутаттарынан қоспағанда," деген сөздермен толықтырылсын;
1, 3, 19, 24-тармақтардағы барлық септіктерде қолданылатын "Қазынашылық департаменті" деген сөздер ауыстырылатын сөздердің септігіне сәйкес "Қазынашылық комитеті" деген сөздермен ауыстырылсын;
8-тармақта:
"Қазақстан Республикасы Президентінің Конституциялық заң күші бар Жарлығымен" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңымен" деген сөздермен ауыстырылсын;
10-тармақта:
2, 3, 5-тармақшалардағы "кандидаттар" деген сөздерден кейін "партиялық тізім бойынша сайлауға түсетін кандидаттарды қоспағанда" деген сөздермен толықтырылсын;
4-тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"Орталық сайлау комиссиясы белгілейтін мөлшерде партия тізімі бойынша сайлауға түсетін кандидаттарды қоспағанда кандидаттардың көлік шығындары";
11-тармақта:
бірінші азатжолдағы "тиісті ерекшеліктер жөнінде белгіленген лимиттер шегінде" деген сөздер алынып тасталсын;
12-тармақта:
бірінші азатжолдағы "қазынашылық органдарымен" деген сөздер "Қазынашылық комитетімен, оның аумақтық органдарымен" деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы екінші азатжолмен толықтырылсын:
"Сайлау компанияларына бөлінген республикалық бюджет қаржысын кандидаттардың жұмсауына бақылау сайлау комиссияларының республикалық бюджеттің орындалуын бақылау жөніндегі Санақ комитетімен жүзеге асырылады.";
19-тармақта барлық септікте қолданылатын "облыстық, Алматы қалалық қазынашылық басқармалары, Астана қаласы мен Ақмола облыстық қазынашылық басқармалары" деген сөздер ауыстырылатын сөздер септігіне сәйкес "Қазынашылықтың облыстық, Астана және Алматы қалалық басқармалары" деген сөздермен ауыстырылсын".