Об изменении транскрипции названия на русском языке города и района Челкар на Шалкар
Решение двадцать четвертой сессии Актюбинского областного Маслихата и Акима области от 21 апреля 1999 года N 7. Зарегистрировано Управлением юстиции Актюбинской области 24 мая 1999 года № 112
Областной Маслихат и Аким области РЕШИЛИ:
1. Принять предложение маслихата и акима Шалкарского района, ономастической комиссии при Акиме области об изменении транскрипции названия на русском языке города и района Челкар на Шалкар.
2. Настоящее решение внести на рассмотрение Правительства Республики Казахстан.
Председатель сессии Аким области
областного Маслихата

Шалқар қаласы және ауданы атауларының орыс тiлiндегi Челкар транcкрипцияларын Шалқар деп өзгерту туралы
Ақтөбе облыстық мәслихаты мен облыс әкімінің жиырма төртiншi сессияда қабылдаған 1999 жылғы 21 сәуiрдегі N 7 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет басқармасында 1999 жылғы 24 мамырда N 112 тіркелген
Облыстық Мәслихат және облыс Әкiмi Шешім етеді:
1. Шалқар аудандық мәслихаты мен әкiмiнiң және облыс Әкiмi жанындағы ономастика комиссиясының Шалқар қаласы және ауданы атауларының орыс тiлiндегi Челкар транскрипцияларын Шалқар деп өзгерту туралы ұсыныстары қабылдансын.
2. Осы шешiм Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қарауына ұсынылсын.
Облыстық Мәслихаттың               Облыс Әкiмi
сессия төрағасы