О размерах адресой социальной помощи
Решение Акима Павлодарскй области от 16 сентября 1999 г. № 203 зарегистрировано управлением юстиции Павлодарской области 01.02.2000 г. за № 210. Утратило силу решением акима Павлодарской области от 14 сентября 2009 года N 3
Сноска. Утратило силу решением акима Павлодарской области от 14 сентября 2009 года N 3.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 июля 1999 года № 1036 "Об утверждении Временных правил оказания адресной социальной помощи" принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Установить с 1 апреля 1999 года размеры ежемесячной адресной социальной помощи с сохранением действующего порядка их назначения и выплаты по видам согласно приложению. 2. Департаменту труда, занятости и социальной защиты населения области обеспечить назначение адресной социальной помощи в установленных размерах. 3. Финансовому управлению по области обеспечить финансирование расходов, связанных с предоставлением адресной социальной помощи. 4. Контроль за выполнением данного решения возложить на заместителя акима области Оспанова М.Н. Аким области
Приложение
к решению Акима Павлодарской области от 16 сентября 1999 г. № 203
Виды и размеры адресной социальной помощи __________________________________________________________________________ №| Виды адресной | Размер помощи | социальной помощи |_________________________ | | в месячных |в тенге | | расчетных | | | показателях | _|_____________________________________________|__________________|________ 1| 2 | 3 | 4 _|_____________________________________________|__________________|________ 1.Помощь семьям, имеющим детей; 1МПР Помощь на детей военнослужащих срочной службы на каждого ребенка помощь на детей, инфицированных вирусом приобретенного иммунодефицита человека, или больных СПИДом 2 Помощь неработающим матерям, имеющим 4 и более детей в возрасте до 7 лет 1МРП 3 Материальная помощь безработным гражданам, 3МРП получившим в установленном порядке статус безработного; социальная помощь на рождение ребенка 4 Помощь на детей инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому 4730 5 Жилищное пособие в соответствии с действующими нормативными правовыми актами 6 Социальная помощь на погребение работавших 15МРП граждан и материальная помощь на погребение безработных ___________________________________________________________________________ Примечание: 1. Адресная социальная помощь, предусмотренная в пунктах 1,2,3,4 оказывается в случаях, если месячный среднедушевой совокупный доход в семье не превышает размера двухкратного месячного расчетного показателя, установленного Законом Республики Казахстан от 16 декабря 1998г. № 318-I "О республиканском бюджете" для исчисления пенсий, пособий и иных социальных выплат на соответствующий год. 2. Социальная помощь на погребение работавших граждан и материальная помощь на погребение безработных, предусмотренная в пункте 6, оказывается независимо от дохода семьи. исп. А.Татарков.

Атаулы әлеуметтiк көмек мөлшерi туралы
1999 жылғы 16 қыркүйектегі Павлодар облысы әкімінің 203 шешімі Павлодар облысының Әділет басқармасында 2000 жылғы 1 ақпанда N 210 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімінің 2009 жылғы 14 қыркүйектегі N 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімінің 2009 жылғы 14 қыркүйектегі N 3 шешімімен.
Атаулы әлеуметтiк көмек көрсетудiң уақытша тәртiбiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң» 1999 жылғы 22 шiлдедегi N 1036 қаулысына сәйкес шешім қабылдаймын:
1. 1999 жылғы сәуiрдiң 1-нен бастап оларды тағайындау мен қосымшаға сәйкес түрлерi бойынша төлеудiң қолданылып жүрген тәртiбiн сақтай отырып, атаулы әлеуметтiк көмектiң ай сайынғы мөлшерi бекiтiлсiн.
2. Облыстық еңбек, жұмыспен қамту және тұрғындарды әлеуметтiк қорғау департаментi белгiленген мөлшерлерде атаулы әлеуметтiк көмек тағайындауды қамтамасыз етсiн. 3. Облыс бойынша қаржы басқармасы атаулы әлеуметтiк көмектi беруге байланысты шығыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсiн. 4. Осы шешiмнiң орындалуына бақылау жасау облыс әкiмiнiң орынбасары М.Н.Оспановқа жүктелсiн. Облыс әкімі Облыс әкiмiнiң 1999 жылғы 16 қыркүйектегі 203 шешiмiне қосымша Атаулы әлеуметтiк көмектiң түрлерi мен мөлшерлерi _________________________________________________________________________ №| Атаулы әлеуметтiк | Көмек мөлшерi | көмектiң түрлерi |_________________________ | | Айлық есептiк |теңгемен | | көрсеткiштерiмен| | | | _|_____________________________________________|_________________|________ 1| 2 | 3 | 4 _|_____________________________________________|_________________|________ 1. Балалы отбасыларына көмек; 1 АЕК қысқа мерзiмдi әскери қызметшiлердiң әр балаға балаларына көмек; адамның иммунитет тапшылығы қабылдаған вирустарымен жұққан немесе СПИД-ке шалдыққан балаларға көмек 2. 7 жасқа дейiнгi төрт және одан көп балалары бар жұмыста жоқ көп балалы аналарға көмек; 1 АЕК 3. Белгiленген тәртiпте жұмыссыздық статусын 3 АЕК алған жұмыссыз азаматтарға материалдық көмек; Туған балаға әлеуметтiк көмек; 4. Үйде тәрбиеленiп оқитын мүгедек балаларға көмек 4730 5. Тұрғын үй жәрдемақысы қолданылып жүрген нормативтiк құқылық актiлерге сәйкес 6. Жұмыс iстеп жүрген азаматтарды жерлеуге арналған әлеуметтiк көмек пен жұмыссыздарды жерлеуге арналған материалдық көмек 15 АЕК __________________________________________________________________________ Ескерту: 1. 1, 2, 3, 4 тармақтарда көзделген атаулы әлеуметтiк көмек, егер отбасының жанбасына шаққандағы айлық жиынтық табысы тиiстi жылға зейнетақы, жәрдемақы және басқа әлеуметтiк төлемдердi есептеу үшiн Қазақстан Республикасының Республикалық бюджет туралы»1998 жылғы 16 желтоқсандағы N 318-I Заңымен белгiленген екi есе айлық есептеу көрсеткiшi мөлшерiнен аспайтын жағдайда көрсетiлетiн болады. 2. 6 пункте көзделген жұмыс iстеген азаматтарды жерлеуге әлеуметтiк көмек пен жұмыссыздарды жерлеуге материалдық көмек, отбасының кiрiсiне байланыссыз көрсету исп. А.Татарков