О внесении изменений и дополнений в решения акима города Алматы N 828 от 31.12.97 года "Об использовании символики города Алматы" и N 19 от 19.01.98 года "О формировании внебюджетного фонда акима г.Алматы"
Решение Акима г.Алматы от 29 марта 1999 года N 295. Зарегистрировано Управлением юстиции г.Алматы 26.10.1999 г. за N 75. Утратило силу решением Акима города Алматы от 7 марта 2006 года N 33
Во исполнение  Указа  Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" и в целях аккумулирования средств в местном бюджете аким города Алматы
РЕШИЛ:
1.  Пункт 1 исключен решением Акима города Алматы от 3 июля 2000 года № 655.
2. Внести в решение акима города Алматы № 19 от 19.01.98 года "О формировании внебюджетного фонда Акима г. Алматы" следующее изменение:
- в пункте 1 исключить абзац 4 " - сборы за использование юридическими и физическими лицами символики города Алматы в их фирменных наименованиях, знаках обслуживания, товарных знаках и других;".
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Алматы Ибраева А.Ж.
Аким города Алматы

Алматы қаласы Әкімінің 1997 жылы 31 желтоқсандағы Nө828 "Алматы қаласының рәмізін қолдану туралы" және 1998 жылы 19 қаңтардағы Nө19 "Алматы қаласы Әкімінің бюджеттен тыс қорын құру туралы" шешімдеріне толықтырулар мен өзгертулер енгізу туралы
Алматы қаласы Әкімінің 1999 жылғы 29 наурыздағы N 295 шешімі. Алматы қалалық Әділет басқармасымен 1999 жылғы 26 қазанда N 75 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімінің 2006 жылғы 7 наурыздағы N 33 шешімімен
Қазақстан Республикасы Президентінің "Салық және бюджетке міндетті төлемдер туралы" заң күші бар  Жарлығын  орындау және қаржыларды жергілікті бюджетке жинақтау мақсатында Алматы қаласы Әкіміү ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ
1.  <*>
Ескерту. 1 тармақ алынып тасталды - Алматы қалалық Әкімшілігінің 2000 жылғы 03 шілдедегі N 655 шешімімен.
2. Алматы қаласы Әкімінің 1998 жылы 19 қаңтардағы Nө19 "Алматы қаласы Әкімінің бюджеттен тыс қорын құру туралы" шешіміне келесі өзгертулер енгізілсін:
- 1-ші пункттегі 4-ші жол "өздерінің фирмалық атауларында, қызмет көрсету белгілерінде және басқаларында Алматы қаласының рәмізін пайдаланғаны үшін заңды ұйымдардан және жеке адамдардан алынатын жиымдар" алынып тасталсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы Әкімінің орынбасары А.Ж.Ыбыраевқа жүктелсін.
Алматы қаласының Әкімі