О переименовании Сергеевского района Северо-Казахстанской области в район Шал акына
Решение Акима Северо-Казахстанской области от 10 января 1999 г. № 5 зарегистрировано управлением юстиции Северо-Казахстанской области 22.02.1999 г. за № 58
Руководствуясь Законом Республики Казахстан
Z934200_
"Об
административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" аким
РЕШИЛ:
1. Учитывая ходатайства сходов граждан сельских округов, решения
сессии маслихата и акима района переименовать Сергеевский район в район
Шал акына.
2. Просить Правительство Республики Казахстан утвердить данное
решение о переименовании Сергеевского района Северо-Казахстанской области
в район Шал акына.
Аким области

Солтүстік Қазақстан облысының Сергеев ауданын Шал ақын ауданы деп қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің шешімі 1999 жылғы 10 қаңтардағы N 5 Солтүстік Қазақстан облысының Әділет басқармасында 1999 жылғы 22 ақпанда N 58 тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Z934200_ Заңын басшылыққа ала отырып облыс әкiмi ШЕШIМ ШЫҒАРДЫ:
1. Селолық округтер бойынша азаматтар жиындарының өтiнiштерiн, аудандық мәслихат сессиясының және аудан әкiмiнiң шешiмдерiн ескере отырып, Сергеев ауданының атауы Шал ақын ауданы деп өзгертiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Үкiметiнен Солтүстiк Қазақстан облысы Сергеев ауданының атауын Шал ақын ауданы деп өзгерту сұралсын.
Облыс әкімі