О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан "О борьбе с коррупцией"
Закон Республики Казахстан от 28 апреля 2000 года N 46
Внести в Закон Республики Казахстан "О борьбе с коррупцией"
от 2 июля 1998 г. (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1998г.,
N 15, ст. 209; 1999 г., N 21, ст. 774) следующее дополнение:
пункт 1 статьи 12 дополнить подпунктом 13-1) следующего содержания:
"13-1) передача государственных контрольных и надзорных функций
организациям, не имеющим статуса государственного органа;".
Президент
Республики Казахстан

"Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2000 жылғы 28 сәуір N 46-II
"Сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес туралы"
Z980267_
1998 жылғы
2 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына (Қазақстан Республикасы
Парламентінің Жаршысы, 1998 ж., N 15, 209-құжат; 1999 ж., N 21, 774-құжат)
мынадай толықтыру енгізілсін:
12-баптың 1-тармағы мынадай мазмұндағы 13-1) тармақшамен
толықтырылсын:
"13-1) мемлекеттік бақылау мен қадағалау міндеттерін мемлекеттік
орган мәртебесі жоқ ұйымдарға беру;".
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.