О признании утратившими силу некоторых законодательных актов Республики Казахстан (по вопросам персональных званий сотрудников таможенных служб)
Закон Республики Казахстан от 7 июня 2000 года N 52
Признать утратившими силу:
Закон Республики Казахстан от 4 июля 1992 г. Z923100_ "О персональных званиях начальствующего состава учреждений Таможенного комитета Республики Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1992 г., N 16, ст. 406);
Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 4 июля 1992
г. "О порядке введения в действие Закона Республики Казахстан
Z923100_
"О
персональных званиях начальствующего состава учреждений Таможенного
комитета Республики Казахстан" (Ведомости Верховного Совета Республики
Казахстан, 1992 г., N 16, ст. 407).
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

Қазақстан Республикасы кейбір заң актілерінің күші жойылды деп тану туралы (кеден қызметі қызметкерлерінің дербес атақтары мәселелері бойынша)
Қазақстан Республикасының Заңы 2000 жылғы 7 маусым N 52-II
Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
"Қазақстан Республикасы Кеден комитеті мекемелерінің басқарушы құрамының дербес атақтары туралы" 1992 жылғы 4 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңы (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1992 ж., N 16, 406-құжат);
"Қазақстан Республикасы Кеден комитеті мекемелерінің басқарушы
құрамының дербес атақтары туралы" Қазақстан Республикасы Заңын күшіне
енгізу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің 1992 жылғы
4 шілдедегі Қаулысы (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы,
1992 ж., N 16, 407-құжат).
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Орынбекова Д.Қ.