О признании утратившими силу некоторых законодательных актов Республики Казахстан по вопросам обеспечения единства измерений
Закон Республики Казахстан от 23 июня 2000 года N 56-II
Признать утратившими силу:
1. Закон Республики Казахстан от 18 января 1993 г.
Z932000_
"О
единстве измерений" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан,
1993 г., N 1, ст. 21).
2. Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 18 января
1993 г.
B933000_
"О порядке введения в действие Закона Республики
Казахстан "О единстве измерений" (Ведомости Верховного Совета Республики
Казахстан, 1993 г., N 1, ст. 22).
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

Қазақстан Республикасының өлшем бірлігін қамтамасыз ету мәселелері жөніндегі кейбір заң актілерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2000 жылғы 23 маусым N 56-II
Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1. "Өлшем бірлігі туралы" 1993 жылғы 18 қаңтардағы
Z932000_
Қазақстан
Республикасының Заңы (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы,
1993 ж., N 1, 21-құжат).
2. "Өлшем бірлігі туралы" Қазақстан Республикасының Заңын күшіне
енгізу тәртібі туралы" Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің 1993 жылғы
18 қаңтардағы қаулысы (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы,
1993 ж., N 1, 22-құжат).
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Икебаева А.Ж.
Орынбекова Д.Қ.