О признании утратившим силу Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, "О земле"
Закон Республики Казахстан от 24 января 2001 года N 153
Признать утратившим силу Указ Президента Республики Казахстан,
имеющий силу Закона, от 22 декабря 1995 г. N 2717
U952717_
"О земле"
(Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 24, ст. 159;
Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997 г., N 12, ст. 189;
N 13-14, ст. 209; 1998 г., N 14, ст. 201; N 17-18, ст. 225; 1999 г., N 11,
ст. 357).
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)

Қазақстан Республикасы Президентінің "Жер туралы" заң күші бар Жарлығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2001 жылғы 24 қаңтар N 153-II.
Қазақстан Республикасы Президентінің "Жер туралы" 1995 жылғы 22
желтоқсандағы N 2717
U952717_
заң күші бар Жарлығының (Қазақстан
Республикасы Жоғарғы Кеңесінің Жаршысы, 1995 ж., N 24, 159-құжат;
Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 1997 ж., N 12, 189-құжат;
N 13-14, 209-құжат; 1998 ж., N 14, 201-құжат; N 17-18, 225-құжат; 1999 ж.,
N 11, 357-құжат) күші жойылды деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.